Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър

Go down 
+26
D.Fan
LisaEl
lydotokote
Ivanova92
cold_lady_
puhi2010
magdalasf
tedi123
Avis
daki8
ajvi
shadowkiss
Silvi_2711
ShiVeR
twilight_i94
twilightgirl
selene
Peyton*
Nessie
gal4eto9052
cornelia_star
Lioness
Alice Cullen
Beta
wither.
cullens_fen4e
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Какво мислите за книгата?
1.Страхотна е!
Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_vote_lcap50%Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 7 ]
2.Не съм я чел и не смятам да я прочета
Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_vote_lcap7%Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
3.Хубава е, но не е нищо особено
Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_vote_lcap21%Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
4. Не съм я чел, все още
Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_vote_lcap21%Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Общо гласове : 14
 
Poll closed

АвторСъобщение
shadowkiss

shadowkiss


Брой мнения : 44
Join date : 13.06.2011

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitimeВто 14 Юни 2011 - 9:38

Тръпка е страхотна книга дано скоро излезне и трета част.
Върнете се в началото Go down
ajvi

ajvi


Брой мнения : 43
Join date : 12.07.2010
Age : 32
Местожителство : sf

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitimeСря 15 Юни 2011 - 20:23

Имам и двете книги,чакам с нетърпение третата.Езикът на който е написана е много хубав и ясен,историята е нетрадиционна,определено тръпка е в топ 10 книги за мен.
Върнете се в началото Go down
daki8

daki8


Брой мнения : 23
Join date : 29.09.2010

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitimeСря 22 Юни 2011 - 14:16

Прочела съм и двете книги бива си ги,но се надявам третата да е по интересна.Някои знае ли кога ще излезе на пазара? Smile
Върнете се в началото Go down
Avis

Avis


Брой мнения : 36
Join date : 11.08.2010

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitimeПет 8 Юли 2011 - 11:51

Аз съм чела първата, сега мисля да прочета и втората. Впечатлението ми за нея е че е интересна. Смисъл има интересна история. Smile
Върнете се в началото Go down
tedi123

tedi123


Брой мнения : 310
Join date : 11.11.2010

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitimeПон 25 Юли 2011 - 14:10

Имам ги и двете, сега чакам третата.. Ами не е нищо особено.Много бързо се развива действието, много бързо Грейс приема нещата.Просто не е нормално.Казаха ми, че Маги Стийвотър е довършила "Завинаги" в България, пък ще видим кога ще я издадат.Но ще си я купя може би от любопитство и за да попълня колекцията.Иначе не съм запленена.Маги може да пише, има добри идеи, но избързва с героите си.Както тук, така и в "Ридание" и "Балада".
Върнете се в началото Go down
magdalasf




Брой мнения : 44
Join date : 04.05.2010
Age : 39
Местожителство : София

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitimeЧет 28 Юли 2011 - 11:40

Страхотни книги,грабнаха ме и двете частиSmile Не харесвам историйте за вълци ,но тази определено ми харесаSmile Има и по-хубави книги,но определено има и много,много,много по-лоши книги,но всеки си има мнение!








Върнете се в началото Go down
puhi2010

puhi2010


Брой мнения : 88
Join date : 17.05.2011

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitimeЧет 28 Юли 2011 - 13:01

Прочетох първата и ми хареса за отбиване на времето. Във втората има интересни части, но като цяло не ми хареса а що се отнася до третата сигурно ще я прочета и аз от любопитство.
Върнете се в началото Go down
cold_lady_

cold_lady_


Брой мнения : 76
Join date : 11.09.2011
Местожителство : София

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitimeНед 11 Сеп 2011 - 11:54

Много интересна книжка. Много ми хареса тази книжка, както и самата поредица. Когато беше в София, успях да открадна един автограф от авторката. Много приятен човек, което се вижда и от работата `и по книгите.
Върнете се в началото Go down
Ivanova92




Брой мнения : 42
Join date : 04.02.2012
Age : 32

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 21:45

Прочетох книгата , макар и касно да разбрах за поредицата . Остана ми само последната Завинаги , но като цяло много ми харесва историята за Сам и Грейс . In Love
Върнете се в началото Go down
lydotokote

lydotokote


Брой мнения : 38
Join date : 09.02.2012
Age : 33
Местожителство : София

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitimeЧет 9 Фев 2012 - 21:52

Лично на мен книжката (Тръпка) много ми хареса Smile На скоро прочетох и 2рата (Копнеж) и 3тата (Завинаги) книжка от трилогията ... не останах очарована от 2рата, но 3тата не можах да я оставя, както стана и с Тръпка Smile Начина на представянето на върколаците ми хареса, тъй като е нещо по-различно от всеобщата представа за тях Smile За тези, които все още се колебаят дали да прочетат Тръпка и останалите от поредицата, бих казала, че книжките заслужават да им се отдели време Smile Cute
Върнете се в началото Go down
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitimeНед 15 Апр 2012 - 11:41

Ох, не знам. Братовчедка ми много хвали тази авторка. Веднъж реших да си куря Ридание е Балада. Никак не останах доволна и сега не искам и да си помислям да почвам Тръпка. Може би тя пък е по-хубава от другите две.
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
D.Fan

D.Fan


Брой мнения : 35
Join date : 22.07.2012

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitimeВто 24 Юли 2012 - 19:02

Това е най-уникалната, прекрасна книга на света! Любимите ми книги. Тези, които са чели другата поредица на авторката да знаят, че има доста разлика в двете поредици. Страшно много ми харесва Сам и като цяло главната героиня. Smile
Върнете се в началото Go down
joly




Брой мнения : 22
Join date : 22.07.2012

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitimeВто 24 Юли 2012 - 19:08

лека книга (поредица), но не грабва окото
Върнете се в началото Go down
Black Devil

Black Devil


Брой мнения : 42
Join date : 14.11.2010
Age : 29
Местожителство : Neverland

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitimeВто 19 Мар 2013 - 20:04

Книгата беше доста прехвалена, не ми харесва особено.
Върнете се в началото Go down
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitimeНед 27 Окт 2013 - 20:28

Чела съм само първата книга и много ми хареса. Сега трябва да намеря време и за Копнеж.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ридание - Маги Стийвотър
» Първа спирка - тук
» [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук.
» Шелан vs Херлен – най-неловка първа среща

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: