Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Alice Cullen
VIP

Брой мнения : 1284
Местожителство : Somewhere In Time

ПисанеЗаглавие: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Сря 19 Май 2010, 20:03

Коментарите по превода на четвъртата част от поредицата Академия за вампири - тук.

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Сря 07 Юли 2010, 21:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
bonity

Брой мнения : 740
Местожителство : burgas

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Сря 19 Май 2010, 23:07

Та, май ще съм първа.
Хиляди благодарности, момичета, за времето, които отделяте да преведете тази книга! Усилията и знанията ви са достойни за уважение! Трудоемко е да направиш един превод, затова искам да ви кажа, че шапка ви свалям. Радвам се, че съм част от този форум. Форум, който може да се гордее с отлични преводачки. Отново, благодаря ви, че го правите! БРАВО!
Nessie
Модератор

Брой мнения : 2896

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Сря 19 Май 2010, 23:34

Аз казах и преди, но: Наистина браво момичета за времето, което отделихте, за да направите това и да ни зарадвате с превода на 4-тата книжка! Bravo
Но аз, както винаги Haha!, имам едно въпросче относно качването на преведените глави: на какъв интервал от време мислите да споделяте плодовете на труда си?
Защото за сега съм на средата на 3-тата (демек до утре ще я изгълтам ;д), а се позарибих и реших да попитам (:

I have no idols. I admire work, dedication and competence.
Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Сря 19 Май 2010, 23:38

Всеки ден по една главичка! :Р
Благодарим ви много Cute
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 20 Май 2010, 00:05

Браво, хора!
vili898

Брой мнения : 339
Местожителство : In that place that only I know

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 20 Май 2010, 03:49

Преводът е страхотен! Браво! Поредицата е една от любимите ми и много се радвам, че започнахте превода и че толкова бързо ще качвате главите. Много Ви благодаря! Върха сте! Bravo
perla333

Брой мнения : 489

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 21 Май 2010, 19:31

Аз още не съм прочела третата, защото едва днес си я купих, а и трябва да дочета едни други книги..Но страшно Ви благодаря, че сте започнали превод. Таман до 29 май ще са се събрали главички и ще чета sunny
Вижте профила на потребителя http://brokendreams-brokenheart.blogspot.com/
vampire_haidy

Брой мнения : 183
Местожителство : sofiq

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 24 Май 2010, 14:44

Много благодаря! Книгата е страхотна! Жалко за Дмитрий!
molin

Брой мнения : 46
Местожителство : Далече от глупаците

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 24 Май 2010, 19:35

Многооо благодаря зя преводчето!!! Мързеше ме да си я преведа сама Haha! sunny

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Вто 25 Май 2010, 11:47; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Да кажем "Не!" на хилядата емотиконки в едно мнение.)
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Вто 25 Май 2010, 02:13

Страхотни сте, ама вие си го знаете. Haha! Книгата е интересна, благодаря, че се наехте с превода!
dreaM

Брой мнения : 530
Местожителство : OveR thE mOoN

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Вто 25 Май 2010, 17:59

Наистина сте страхотни! Благодаря за времето, което отделяте, за да можем да прочетем една от любимите си поредици. Smile
bella90

Брой мнения : 135
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Сря 26 Май 2010, 18:41

Смятам че превода върви супер браво за труда, Bravo превода е на ниво остава само да чакам следващата глава...или...ако някой има варианта на английски и може да ми го прати ще съм му безкрайно благодарна. e-mail:sapfira90@abv.bg sunny
П.П. ах колко ме боли за Димитрий Sad [You must be registered and logged in to see this image.]
bonity

Брой мнения : 740
Местожителство : burgas

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 28 Май 2010, 09:44

Ех, момичета, не мога да ви се нарадвам, а и оттам да ви се отблагодаря. Страхотни сте! Преводът ви е безупречен и толкова съм щастлива, че сте го почнали- книгата е интересна и страшно зарибителна ;D. Благодаря ви!!!
pattx

Брой мнения : 1067

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Съб 29 Май 2010, 22:27

Момичета, отново много добре сте се справили и много ме зарадвахте с превода, когато събера пари и си купя втора и трета книга или си ги прочета на английски с удоволствие ще го прочета. Много добра работа, изненадахте ме приятно с това преводче ^.^
Вижте профила на потребителя http://screamst.deviantart.com/
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 30 Май 2010, 13:05

По-късно днес очаквайте 10та глава Smile
bella90

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 31 Май 2010, 19:29

Ако може само да попитам след като бъде преведена 4 да се очаква ли и евентуално превод на 5 ? Smile sunny
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 31 Май 2010, 19:41

Да, ще има превод и на 5-тата Smile
Nessie
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Вто 01 Юни 2010, 15:07

Тъй като видях разочарованието на превеждащите искам да кажа нещо за себе си: запалена съм по поредицата, но засега не чета превода, защото ако чакам по една глава на ден ще се побъркам. Ще изчакам главите да бъдат качени в цялостен вид и тогава ще започна да ги чета, и съответно - да коментирам ^^
И пак- Благодаря, че се захванахте, момичета ^^

bubens

Брой мнения : 272
Местожителство : София :))

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Вто 01 Юни 2010, 18:03

Не съм писала досега,но наистина преводът е страхотен ,както и книгата! Обожавам я тази поредица ,просто е уникална! Направо ви бoготворя Haha! ,наистина евала ,че сте се захванали с книгите! И да, мерси за превода и труда ,който полагате ! (:
Pale_Doll

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 04 Юни 2010, 14:47

И аз най-накрая я почнах тази поредица.Не мога да кажа все още, че ми е любима, тъй като днес почнах 2 книга. Надявам се по нататъка да оправдае очакванията ми. Smile
rolly

Брой мнения : 197

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 04 Юни 2010, 19:59

bubens написа:
Не съм писала досега,но наистина преводът е страхотен ,както и книгата! Обожавам я тази поредица ,просто е уникална! Направо ви бoготворя Haha! ,наистина евала ,че сте се захванали с книгите! И да, мерси за превода и труда ,който полагате ! (:

И аз до сега не съм писала, и съм напълно съгласна с всичко което bubens е казала! Bravo Bravo Bravo
Nessie
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 04 Юни 2010, 21:57

Вие сте толкова гадни, колкото не може да си представите! Haha!
Знаех си, че не трябва да чета превода, защото нямам да има силите, но успях и сега искам да ви убия ;дд
Справили сте се толкова добре със задачатаа ^^
Но кажете ми ЗАЩО само с по една глава на деен.. Това еее.. убийственоо!! ;(
Не мога..
Моля ви, ама много ви се моля.. смилете се над моята бедна и изтрадала душа и качете поне още една глава.. Защо не качвате по 2 глави на ден.. или нещо подобно?! Някакъв компромисен вариант..
Да, знам че няма да се съгласите и в момента се излагам супер много, но това чакане е убийствено (за щаствие не в буквалния смисъл ;д)
Надявам се да не съм ви обидила с нещо, но наиситна в имоля да качите още малко.. Книгата е прекалено интересна, за да давате по една глава на ден ^^
Ако трябва ще пиша коментари пред 15 минути, но ако това е някакво условие, ще го изпълня!
Предполагам и другите ще го направят, защото превода си го заслужава!
И да, тази книга ще е най-интересна от поредицата - сигурна съм!
Благодаря ви, отново и искрено се надявам мнението на страдащата ми душа да ви трогне Cute

bella90

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Съб 05 Юни 2010, 22:10

Nessie Само с 1 несъм съгласна...или поне според мен де.Аз мисля,че най-интересна ще е 6 :Р :Р :Р
alekssandra

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Съб 05 Юни 2010, 22:24

Страшно много ви благодаря че превеждате книгата.Голяма фенка съм,а с английския съм на Вие,а не на ти.Превода е страхотен и нямам търпение за следващата глава.О и още едно благодаря за това че пускате толкова често
Nessie
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 06 Юни 2010, 02:01

bella90 написа:
Nessie Само с 1 несъм съгласна...или поне според мен де.Аз мисля,че най-интересна ще е 6 :Р :Р :Р

Аз не зная какво се случва в нея.. иначе е напълно възможно да е тя (:
Но от до тук прочетените от мен 4-тата си е най-яка ^^
А може би напрежението си ескалира със всяка следваща Cute

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Today at 13:34

Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 7Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next