Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
elito_4471

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Чет 30 Дек 2010 - 15:33

Кога е точната дата на излизане на епизода?

Последната промяна е направена от emotion на Чет 3 Окт 2013 - 17:33; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Постарайте се да пишете малко по-грамотно. Пише се "ч", а не "4", изреченията започват с главна буква и завършват с препинателен знак! Засега съм го поправила, но нека не се случва друг път. (: (Модератор))
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
rainetoo_96

Брой мнения : 89
Местожителство : бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 2 Яну 2011 - 10:43

Изглежда интересен и ще го гледам със сигурност
dreaM

Брой мнения : 530
Местожителство : OveR thE mOoN

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Сря 5 Яну 2011 - 13:59

Eто го и така дългоочаквания 11 епизод! Haha! Pretty Little Liars S01E11
twilightgirl

Брой мнения : 1165
Местожителство : hotel heartbreak

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Сря 5 Яну 2011 - 16:01

Ау, значи е станало време... Аз тамун си мислех преди няколко дни, че ако го пуснат като другите сериали към края на месеца, ще е малко нечестно тъй като от екипа на Лъжкините излязоха по-рано в отпуска заради сцеенария.. както и да е, вееднага ще го пускам, имам добри очаквания, дано и да са оправдани!
guokowa

Брой мнения : 41
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Чет 6 Яну 2011 - 20:38

В началото като почнаха да получават смс-и от "А" си помислих,че за взаимставали от Gossip Girl. Оказа се,че греша.Сериала е стахотен. Има си мистерия, интрига,драма и любов. Но най-много ми харесва,че въпреки мистерията, не е някакъв психясал филм. Ария и Езра са уникално сладки заедно.Дано всичко се нареди за тях. In Love In Love In Love In Love
Розабел Хелтън

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 16 Яну 2011 - 0:06

Определено си заслужава всяка седмица да отделям по час за този сериал. В началото ми се стори страшен със всички тези смс-и, но после когато разбрах какво се е случило с Алисън се успокоих.
Страхотен сериал!
twilightgirl

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Вто 18 Яну 2011 - 22:26

http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/music-from-pretty-little-liars-season-1-episode-13-know-your-frenemies

Сладури, ето ви много удобен сайт за музиката в новия епизод. Не съм много сигурна дали за всяка серия ще има, но все пак мисля, че ще ви е полезно тъй като гледам никой не се занимава да качва серия за серия саундтрака//
chochii

Брой мнения : 35
Местожителство : Bulgaria

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Пон 28 Фев 2011 - 13:36

Сюжетът е готин ( същи и дрехите на актрисите Like a Star @ heaven )
silviya_borisso

Брой мнения : 44
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Пет 4 Мар 2011 - 14:04

Изгледах всичките серии и страшно много ми харесва!
breaking_dawn_fan

Брой мнения : 26
Местожителство : Сандански

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 6 Мар 2011 - 23:43

Изгледах няколко серии и мисля че си заслужава :Р
lica

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Сря 16 Мар 2011 - 20:51

Едно от любимите ми сериалчетаа jumping happily jumping happily Всяка седмица си го следя.Дано скоро да нямат отново от тяхните дългии и мъчителни почивки.
dEs

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 27 Мар 2011 - 22:35

На мен сериала ми хареса. Все още не е разводнен като ОТХ примерно. Държите в напрежение. Надявам се да го продължат само на есен.
twilightgirl

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Пон 28 Мар 2011 - 0:00

Te го почнаха лято 2010, така че ще се радваме на 2ри сезон през лято 2011 Smile
nadiaali

Брой мнения : 34
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Вто 29 Мар 2011 - 16:00

Страхотен е!В тощ класацията ми се нареди веднага щом изгледах няколко епизода...Да не говорим за края,който вместо да ни разясни някои неща, ни обърка още повече и ни остави в напрежение!Нямам търпение да гледам 2 сезон!
dEs

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Вто 29 Мар 2011 - 19:51

twilightgirl написа:
Te го почнаха лято 2010, така че ще се радваме на 2ри сезон през лято 2011 Smile

Ооо, вярно, че така беше. Дано да го пуснат още през лятото, за да не чакаме до есена.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pretty little liars
» Малки сладки лъжкини [Pretty Little Liars]