Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Игрите на глада

Go down 
+23
lordgrafa
royal
mimito17
ally
tokki_power
e4o1976
Alice Cullen
papazova
emotion
eleos
melanis9
Русалка
stefani24
Kristityyy
savovkiril
MVM
joly
mia_chan
LisaEl
danne_1
Mockingjay
moni794
Nessie
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitimeНед 27 Окт 2013 - 20:10

На мен пък не ми хареса първата книга, до която стигнах. Мъчих я до осма глава и реших, че не си струва да мъча себе си. А филма не съм го гледала, защото реших, че щом книгата не ме грабна, е абсурд филмът да ме впечатли.
Върнете се в началото Go down
melanis9

melanis9


Брой мнения : 13
Join date : 30.11.2013
Местожителство : София

Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitimeСъб 30 Ное 2013 - 16:36

Много ми харесват и все още тая напразни надежди Сюзан Колинс да започне нова поредица Happy cry 
Върнете се в началото Go down
eleos

eleos


Брой мнения : 20
Join date : 22.02.2011
Age : 34
Местожителство : Белене/Велико Търново

Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitimeСря 11 Дек 2013 - 11:45

Обожавам книгите ! Филмите по тях са добре, но не могат да предадат същото усещане както книгите за съжаление.
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitimeВто 17 Дек 2013 - 15:01

Обожавам поредицата. Беше ми изключително интересна през цялото време, в което четох. Бих казала, че втората книга ми хареса най-много, но и другите две не са за подценяване. Любимият ми герой е Пийта... просто има нещо в него, което адски много ме кефи. Всеотдаен, жертвоготовен, умен, забавен, секси... как да не го харесваш Haha!
Върнете се в началото Go down
papazova

papazova


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2013
Age : 35

Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitimeСря 18 Дек 2013 - 17:32

Когато ги четох тъкмо бяха излязли на български и бяха първата поредица от много дълго време, която "глътнах" за толкова кратко време. Прочетох ги за 2 дни. Мисля, че това казва всичко.
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitimeНед 19 Яну 2014 - 20:34

Аз прочетох първата и мога да кажа, че доста ми хареса. Бях се отчаяла с всички излезли след Здрач книги-еднодневки, и въпреки че и тази не е нещо брилянтно, определено е приятно четиво. Като си дочета четвъртата част на Ерагон ще прочета и другите две от поредицата.

Единственото нещо, което наистина много ме дразни, е гадното 1.л. ед.ч. в което е написана книгата.
Върнете се в началото Go down
e4o1976




Брой мнения : 18
Join date : 16.01.2014

Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Яну 2014 - 9:01

нещо не може да ме грабне ни книгата, ни филма
Върнете се в началото Go down
tokki_power

tokki_power


Брой мнения : 16
Join date : 09.02.2014
Age : 31
Местожителство : Hogwarts

Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitimeНед 9 Фев 2014 - 11:01

Прочетох и трите . Това бяха едни от най-интересните книги, които някога съм чела . Единственото , което не ми хареса беше краят на книгите .
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
ally




Брой мнения : 18
Join date : 16.02.2014

Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitimeНед 16 Фев 2014 - 21:35

Тези книги са ми едни от най-любимите! С удоволствие бих ги препрочела  Smile 
Върнете се в началото Go down
mimito17




Брой мнения : 15
Join date : 25.03.2014

Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitimeВто 25 Мар 2014 - 18:04

за моят вкус книгата е малко блудкава и предвидима ,но на места беше и интересна
Върнете се в началото Go down
royal




Брой мнения : 43
Join date : 15.07.2010

Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitimeПет 16 Май 2014 - 9:20

Една от любимите ми поредици.Прочетох я на един дъх.
Върнете се в началото Go down
lordgrafa




Брой мнения : 16
Join date : 04.06.2014

Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitimeСря 4 Юни 2014 - 18:56

Първите 2 тома ми харесаха, но според мен 3-тия том е доста по слаб,въпреки че се явява кулминация на поредицата.
Върнете се в началото Go down
Еvitta

Еvitta


Брой мнения : 89
Join date : 10.07.2014
Age : 37
Местожителство : Балчик

Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitimeВто 12 Авг 2014 - 18:05

Поредицата е добра.Обаче третата книга ми дойде много тежка нещо ...доста от героите измряха и някак щастливия край на който съм привърженик ми се изгуби.Въпреки това съм доволна ,че ги изчетох книжките. Cute 
Върнете се в началото Go down
elito_909090




Брой мнения : 23
Join date : 12.10.2014

Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitimeНед 12 Окт 2014 - 1:46

Aми хaресвa ми не в лошa
Върнете се в началото Go down
haou_airen

haou_airen


Брой мнения : 16
Join date : 01.11.2014

Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitimeНед 2 Ное 2014 - 22:13

Когато започнах поредицата не очаквах, че ще е толкова пленяваща. Оказа се страхотна цялата идея и начина на писане на Колинс от първата по доследната страница.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Игрите на глада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада   Игрите на глада - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Игрите на глада
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: