Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нощна сянка

Go down 
+14
juleto_98
poli8009
wentlee
FromHell
mistar4o
lokresia
Tediii
lovee_
starokina
Kristityyy
twilightgirl
darkness_angel
Silvi_2711
twilight_i94
18 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitimeПон 15 Ное 2010 - 13:41

Нощна сянка Nightshade

ИЗЛИЗА НА 30 ноември 2010

Обем: 360 стр.
Меки корици
Цена: 12,90 лв.

Тя може да контролира глутницата си, но не и сърцето си...
Кала Тор винаги е знаела какво я очаква: след като завърши гимназията „Маунтин Скул”, тя ще бъде партньорка на алфа вълка Рен Ларош, ще се бие рамо до рамо с него, ще управлява тяхната глутница и ще брани свещените места на Пазителите. Ала когато нарушава законите на своите господари, спасявайки живота на красиво човешко момче, излязло на излет в планината, Кала започва да поставя под съмнение предначертания си път, своето съществуване и дори света, който познава. Ако последва сърцето си, може да изгуби всичко, дори живота си. Струва ли си да плати най-високата цена за забранената си любов?

Бестселър на НЮ ЙОРК ТАЙМС.
Преведена на 19 езика.


„Вълнуваща и секси, „Нощна сянка” е изпълнена с достатъчно напрежение и неизвестност, за да ме накара да прелиствам страница след страница цяла нощ. Бях мигновено въвлечена в изкусителния, заплетен свят на Андреа, където хората са просто пионки в лапите на могъща глутница вълци и нищо не е каквото изглежда. „Нощна сянка” ще ви остави да гадаете до самия край.”
Бека Фицпатрик, автор на бестселъра на Ню Йорк Таймс „Ш-ш-шт”

„Изпълнена с любов, страст, напрежение, екшън и стихийност, „Нощна сянка” е като искрящ, тъмен диамант. Изкусно написан, завладяващ разказ за любов и предателство, който умело разглежда връзката между вярност и сляпо подчинение.”
Синтия Лейтич Смит, автор на бестселъра на Ню Йорк Таймс „Eternal”


За авторката

Андреа Креймър прекарва детството си в мечти, докато броди из горите на Северен Уисконсин. Днес тя живее в Минесота, ала продължава да смята за свой дом не Средния Запад, а Канадския щит.
Андреа винаги е обичала да пише и никога не е преставала да го прави, ала едва наскоро навлиза в дълбоките води на професионалното писане. Когато не твори, Андреа преподава история в приятен колеж за свободни изкуства в Сейнт Пол.
В малкото си свободно време тя съзерцава дърветата, спасява зайчета от хищни котки и заедно със своя съпруг измисля имена за малките си кученца, порода мопс. Освен това притежава злощастната склонност да разлива разни неща – бели килими, пазете се!

Издателство Ибис
Върнете се в началото Go down
Silvi_2711

Silvi_2711


Брой мнения : 116
Join date : 30.10.2010
Age : 30

Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitimeНед 21 Ное 2010 - 20:28

Уха, това звучи доста интересно. Нямам търпение да излезе тази книга. Smile
Върнете се в началото Go down
darkness_angel

darkness_angel


Брой мнения : 442
Join date : 20.10.2010
Age : 30
Местожителство : у нас ;)

Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitimeВто 7 Дек 2010 - 23:11

Книгата изглежда интересна и мисля да си я купя.
Хубавото й е, че историята е за върколаци, а не вампири. Да има малко разнообразие.
Пък и щом коментарите по книгата са така добре описани, значи ще си заслужава четенето. Smile
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitimeВто 7 Дек 2010 - 23:59

Изглежда наистина интригуващо, да не говорим, че е по-обемиста. Като сюжет ли , и аз не знам като какво ли, може би корица, ми напомня за Академия за вампири... но смятам да си я купя, надявам се само да не е някаква пак суха материя..
Върнете се в началото Go down
Kristityyy

Kristityyy


Брой мнения : 936
Join date : 05.04.2009
Age : 31

Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 1:07

Книгата е Ужасно интересна, в момента я чета... Cute Наистина ми харесва и не съжалявам, че си я купих sunnyy Мога ли да попитам, ако някой случайно знае, кога излиза Втората й част? Smile Question Question
Върнете се в началото Go down
starokina




Брой мнения : 29
Join date : 27.06.2010

Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitimeНед 19 Дек 2010 - 12:29

страхотна книга уникална е.Много е интересна
Върнете се в началото Go down
lovee_




Брой мнения : 41
Join date : 08.08.2010

Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitimeСъб 25 Дек 2010 - 19:43

утре ще ми я донесат дано е интересна
Върнете се в началото Go down
Tediii

Tediii


Брой мнения : 50
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Варна

Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitimeСря 29 Дек 2010 - 14:45

И на мен страшно ми хареса книгата, намам търпение за втората.
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
lokresia

lokresia


Брой мнения : 53
Join date : 28.11.2010
Age : 30

Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitimeНед 2 Яну 2011 - 20:50

Книгата е много интересна Нощна сянка 918790 . Не можах да се откъсна от нея и сега очаквам втората Нощна сянка 701699
Върнете се в началото Go down
darkness_angel

darkness_angel


Брой мнения : 442
Join date : 20.10.2010
Age : 30
Местожителство : у нас ;)

Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitimeВто 15 Фев 2011 - 21:57

Тази книга щях да я почвам много отдавна, но чак сега я прочетох. За което не съжалявам, де. Много е хубава. Героите са много добре измислени и ми харесват всичките. Образът на Кала най-много ми допада, понеже е малко по-различен от тези на повечето героини в други книги. Има сцени които са описани доста добре и това много ми хареса в книгата, има си и тъжни моменти... абе, книжката си е много хубава. Който не я чел, препоръчвам му я. Smile
Разбрах, че следващата книга ще излезне на 26 Юли 2011г, а последната чак 2012.

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
mistar4o

mistar4o


Брой мнения : 25
Join date : 15.02.2011
Age : 43

Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitimeСря 16 Фев 2011 - 4:31

Интересно четиво и на мен ми допадна
Върнете се в началото Go down
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitimeСря 4 Май 2011 - 14:19

Аз лично малко се разочаровах като видях че се разказва от името на главната героиня. Но постепенно като се задълбочих ми хареса...и то много! Чакам с нетърпение втората книга от поредицата Bravo
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitimeПон 3 Окт 2011 - 23:30

[Нощна сянка Wolfsbanecover

Андреа Креймър
„Вълче биле“
(книга втора от трилогията НОЩНА СЯНКА)

Колко предателства може да издържи любовта?
Когато Кала Тор се събужда в лагера на Търсачите, нейните заклети врагове, тя е убедена, че дните й са преброени. Но вместо това те й правят предложение – с тяхна помощ да унищожи доскорошните си господари и да спаси глутницата си, както и Рен. Ще я подкрепи ли Шей, когато тя е готова да рискува всичко, за да спаси неговия съперник?


[bАндр]еа Креймър обича да описва трилогията си по следния начин:
Представете си, че намирате заключена кутия и отчаяно искате да разберете какво има в нея. Това е „Нощна сянка“.
Когато отворите кутията, откривате, че вътре има тиктакаща бомба. Това е „Вълче биле“.
Когато часовниковият механизъм отброи и последната секунда и бомбата се взриви – това е „Кървава роза“.
[/b]


Бестселър на “НЮ ЙОРК ТАЙМС”.
Преведена на 19 езика.


Андреа Креймър
ВЪЛЧЕ БИЛЕ (книга втора от трилогията НОЩНА СЯНКА)
Формат: 14,5х21 см
Обем: 320 стр.
Меки корици
ISBN 978-954-9321-71-5
Цена: 12,90 лв.


Нощна сянка Wolfsbanecoverspread

Върнете се в началото Go down
poli8009

poli8009


Брой мнения : 134
Join date : 19.01.2010

Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitimeВто 4 Окт 2011 - 21:31

Книгата ми хареса. Само дето края беше малко претрупан. Сега остава да прочета и продължението. Надявам се да не остана разочарована.
Върнете се в началото Go down
juleto_98

juleto_98


Брой мнения : 42
Join date : 07.05.2010

Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitimeНед 9 Окт 2011 - 22:37

Като за върколаци е доста добра.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нощна сянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нощна сянка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: