Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нощна сянка

Go down 
+14
juleto_98
poli8009
wentlee
FromHell
mistar4o
lokresia
Tediii
lovee_
starokina
Kristityyy
twilightgirl
darkness_angel
Silvi_2711
twilight_i94
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

Нощна сянка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка - Page 2 I_icon_minitimeВто 18 Окт 2011 - 10:04

Преди малко приключих с Вълче биле. Много ми хареса,определено повече дори от първата книга. И честно казано като съм свикнала на по цветни описания на любовните сцени,малко се разочаровах It wasn't me , но като цяло книгата е много увлекателна. Не бива да се подминава!
Върнете се в началото Go down
Mockingjay

Mockingjay


Брой мнения : 41
Join date : 13.11.2011

Нощна сянка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка - Page 2 I_icon_minitimeНед 13 Ное 2011 - 17:20

На мен Нощна сянка не ми хареса чак толкова, разочарова ме дори, понеже имах високи очаквания. Чудя се дали въобще да захвана втората книга, интересува ме дали действително е по-добра и дали си заслужава парите.
Върнете се в началото Go down
poli8009

poli8009


Брой мнения : 134
Join date : 19.01.2010

Нощна сянка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка - Page 2 I_icon_minitimeНед 13 Ное 2011 - 17:23

Да, определено си заслужава. Доста по - добра е от първата. Динамична, непредсказуема и е много по - подробна. Разяснямат се доста от нещата, за които си се чудил.
Върнете се в началото Go down
Mockingjay

Mockingjay


Брой мнения : 41
Join date : 13.11.2011

Нощна сянка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка - Page 2 I_icon_minitimeНед 13 Ное 2011 - 17:26

poli8009 написа:
Да, определено си заслужава. Доста по - добра е от първата. Динамична, непредсказуема и е много по - подробна. Разяснямат се доста от нещата, за които си се чудил.
Благодаря, ще го имам предвид, когато имам някой заделен лев. Smile Харесва ми това, което чувам (чета де), понеже тези неща малко повече липсваха в първата книга.
Върнете се в началото Go down
nikirouse




Брой мнения : 11
Join date : 17.04.2011

Нощна сянка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка - Page 2 I_icon_minitimeВто 12 Юни 2012 - 0:35

Не съм я чела,но изглежда добре Smile
Върнете се в началото Go down
MVM




Брой мнения : 42
Join date : 09.07.2012

Нощна сянка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Авг 2012 - 0:59

Различна и добре написана история.Наистина втората книга ми допадна повече.Дано третата е най-добра!
Върнете се в началото Go down
Tediii

Tediii


Брой мнения : 50
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Варна

Нощна сянка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка - Page 2 I_icon_minitimeВто 4 Сеп 2012 - 23:18

Здравейте искам да попитам дали някой има третата книга на английски, защото преди време я намерих, но компютърът ми изгоря и се изгубиха всички файове, а сега не мога да я намеря. Моля ако някой я има или успее да я намери да ми пише на ЛС да разменим имейли.
Върнете се в началото Go down
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Нощна сянка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка - Page 2 I_icon_minitimeНед 27 Окт 2013 - 20:25

Страхотна поредица! Като привърженик на вълците/върколаците се влюбих в първата книга, само дето финалът на поредицата просто не беше това, което очаквах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нощна сянка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощна сянка   Нощна сянка - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нощна сянка
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: