Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ОЧАКВАЙТЕ СКОРО НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - SLAVE TO SENSATION!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
АвторСъобщение
Lioness
Администратор

Брой мнения : 4193
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 22 Апр 2011 - 21:38

Здравейте, скъпи съфорумци!
С екипа решихме да започнем да превеждаме 5-тата книга от поредицата "Братството на Черния Кинжал". Надяваме се превода ни да ви хареса, и да коментирате и четете с удоволствие!
Приятно четене!
Smile

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!

Последната промяна е направена от daredevil на Нед 10 Юли 2011 - 13:24; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Beta
VIP

Брой мнения : 676
Местожителство : Някъде из облаците

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 22 Апр 2011 - 21:59

Ооооооо,обичам ви! excited Kiss 2 Безкрайно ви благодаря за това решение!Само като видях разделчето във форума и очичките ми светнаха!Много хубав превод,евала!Това е книгата за Ви,нали?Ох,малииии,искам още...и още...и още....и.....даааа.Нямам спирка.Нямам търпение да прочета историята на Вишъс.След този старт ми стана още по-любопитно. excited
perla333

Брой мнения : 492

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 22 Апр 2011 - 22:00

Супер In Love Обичам Ви, а сега ще го четем и на БГ Cute
Много Ви благодаря Smile
П.П. - През колко време ще качвате главите?? По едно време качвахте всеки ден, ама аз защото съм нахална и затова питам It wasn't me
Вижте профила на потребителя http://brokendreams-brokenheart.blogspot.com/
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5122
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 22 Апр 2011 - 22:12

Мисля, че няма да е всеки ден, защото книгата е голяма, а засега сме само три преводачки. Така че - ще се постараем да е качествено, но едва ли ще има глава всеки ден.

Maybe we'll stay together
    Maybe we'll walk away
    Maybe we'll realize
    We're only human
    Maybe we don't need no reason why...
perla333

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 22 Апр 2011 - 22:52

Мерси за информация Smile Аз ще си проверявам през ден и ще гледам да коментирам постоянно Cute
poli8009

Брой мнения : 131

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 22 Апр 2011 - 23:06

Страхотна новина. Благодаря за великденския подарък. Ще следя превода с интерес. Smile
tedi123

Брой мнения : 310

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Нед 24 Апр 2011 - 2:07

Оо, имаме си ново преводче!Боже, каква съм сляпа.Чак сега го видях и се облещи срещу екрана Haha! Златни сте!Супер!
Сега ако някой може да ми каже и откъде да прочета предишните 4 книги...
elinka

Брой мнения : 48

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Нед 24 Апр 2011 - 11:33

Това е страхотна новина! Благодаря безкрайно много на преводачите, че сте се захванали с тази книга! Bravo
perla333

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Нед 24 Апр 2011 - 17:56

tedi123 написа:
Оо, имаме си ново преводче!Боже, каква съм сляпа.Чак сега го видях и се облещи срещу екрана Haha! Златни сте!Супер!
Сега ако някой може да ми каже и откъде да прочета предишните 4 книги...

Първите 4 книги от тази поредица са издадени от издателство ИБИС Smile Даже 4-та излиза на 27 мисля. Ако не се лъжа първите 2 ги има и сканирани, но 3 и 4 в книжарниците ще ги намериш Smile

Благодаря за новата глава Cute След малко я почвам Smile
flora1898

Брой мнения : 201

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 25 Апр 2011 - 10:54

Много хубаво, че решихте да я преведете. Книгите в България излизат мнооого бавно по някаква причина Smile
Nessie
VIP

Брой мнения : 2923

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 25 Апр 2011 - 21:00

flora1898 написа:
Много хубаво, че решихте да я преведете. Книгите в България излизат мнооого бавно по някаква причина Smile

Извинявай, но за книга 400-450 стр. 3 месеца не са изобщо дълго време.. Да не говорим, че са оригинални БГ корици, а не взето от някъде другаде.. Издателството си се справя доста добре.. Посочи ми друга поредица, която за по-малко от година да са извадени 4 книги (който не са по 100-на стр и джобен формат..)
Иначе и от мен браво за превода.. След като прочета 4-тата, с удоволствие ще се захвана с фен-превода.

п.с. Не се обиждайте, че защитавам издателстовто, просто понякога коментари от този род са малко абсурдни..
Todomodo

Брой мнения : 93

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 26 Апр 2011 - 14:42

Браво, момичета! Много благодаря и съм наистина щастлива!
monaliza

Брой мнения : 19

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Сря 27 Апр 2011 - 8:36

Чела съм я на алангле, но нищо не може да се сравно в това, да я прочетеш на роден език!Поздравления!
rumence1983

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Сря 27 Апр 2011 - 14:25

Здравейте , много харесвам поредицата Братството на черния кинжал, авторкота е ненадмината.Имам затруднения с писането на мнения , просто не знам къде да пиша Бихте ли ми помогнали.

Мисля , че се справих и пиша на правилното място.Благодаря на модераторите за идеята да преведат книга 5 , нямам търпение да я прачета , макар че Ви не ми е любимец но съм сигурна че ще ни остави без дъх.
Beta
VIP

Брой мнения : 676
Местожителство : Някъде из облаците

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Сря 27 Апр 2011 - 15:01

rumence1983 написа:
Здравейте , много харесвам поредицата Братството на черния кинжал, авторкота е ненадмината.Имам затруднения с писането на мнения , просто не знам къде да пиша Бихте ли ми помогнали.

Здравей! Smile Ето тук е темата за поредицата.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Можеш да коментираш на воля за всяка една от книгите.Приятно четене и писане из форумчето! Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 18Иди на страница : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Книги :: Преводи-
Идете на: