Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/

Go down 
+78
penka1234
Galinka11
didi2003
yanitsa1
lionaz96
kris
altia
Biguine
mono89
veskuuuuu
Bloopy
viki_kati
jjanet
nilgyun
fati
nikivesy
vlado
Selen
Alice Cullen
byh4o
Baklava
kriseto_pz
Tediii
GerryBass
rainetoo_96
mia_chan
nedialka
нел-j
venum
serendi
banditkata23
sevinch_ahmedova
mstrovila
maggy91
lakoste14
desislava83
lokresia
mamamia
djudjka
djiogara
annadimova85
shani
bonisa
brynetka
emira_had
nioneva
rolly
scarletohara
Kristityyy
molin
vikincety_24
morganvil_97
albenii
geriqn
ayvi_85
Mury
twilight_i94
w0manitka
perlata
isi123
kateto_9379
ralna
rim17
beni1979
Lanfear
elena1916
rumence1983
monaliza
Todomodo
Nessie
flora1898
elinka
tedi123
poli8009
wentlee
perla333
Beta
Lioness
82 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
АвторСъобщение
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitimeПет 22 Апр 2011 - 21:38

Здравейте, скъпи съфорумци!
С екипа решихме да започнем да превеждаме 5-тата книга от поредицата "Братството на Черния Кинжал". Надяваме се превода ни да ви хареса, и да коментирате и четете с удоволствие!
Приятно четене!
Smile


Последната промяна е направена от daredevil на Нед 10 Юли 2011 - 13:24; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitimeПет 22 Апр 2011 - 21:59

Ооооооо,обичам ви! excited Kiss 2 Безкрайно ви благодаря за това решение!Само като видях разделчето във форума и очичките ми светнаха!Много хубав превод,евала!Това е книгата за Ви,нали?Ох,малииии,искам още...и още...и още....и.....даааа.Нямам спирка.Нямам търпение да прочета историята на Вишъс.След този старт ми стана още по-любопитно. excited
Върнете се в началото Go down
perla333




Брой мнения : 492
Join date : 17.02.2009
Age : 29

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitimeПет 22 Апр 2011 - 22:00

Супер In Love Обичам Ви, а сега ще го четем и на БГ Cute
Много Ви благодаря Smile
П.П. - През колко време ще качвате главите?? По едно време качвахте всеки ден, ама аз защото съм нахална и затова питам It wasn't me
Върнете се в началото Go down
http://brokendreams-brokenheart.blogspot.com/
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitimeПет 22 Апр 2011 - 22:12

Мисля, че няма да е всеки ден, защото книгата е голяма, а засега сме само три преводачки. Така че - ще се постараем да е качествено, но едва ли ще има глава всеки ден.
Върнете се в началото Go down
perla333




Брой мнения : 492
Join date : 17.02.2009
Age : 29

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitimeПет 22 Апр 2011 - 22:52

Мерси за информация Smile Аз ще си проверявам през ден и ще гледам да коментирам постоянно Cute
Върнете се в началото Go down
http://brokendreams-brokenheart.blogspot.com/
poli8009

poli8009


Брой мнения : 134
Join date : 19.01.2010

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitimeПет 22 Апр 2011 - 23:06

Страхотна новина. Благодаря за великденския подарък. Ще следя превода с интерес. Smile
Върнете се в началото Go down
tedi123

tedi123


Брой мнения : 310
Join date : 11.11.2010

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitimeНед 24 Апр 2011 - 2:07

Оо, имаме си ново преводче!Боже, каква съм сляпа.Чак сега го видях и се облещи срещу екрана Haha! Златни сте!Супер!
Сега ако някой може да ми каже и откъде да прочета предишните 4 книги...
Върнете се в началото Go down
elinka

elinka


Брой мнения : 48
Join date : 16.01.2009

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitimeНед 24 Апр 2011 - 11:33

Това е страхотна новина! Благодаря безкрайно много на преводачите, че сте се захванали с тази книга! Bravo
Върнете се в началото Go down
perla333




Брой мнения : 492
Join date : 17.02.2009
Age : 29

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitimeНед 24 Апр 2011 - 17:56

tedi123 написа:
Оо, имаме си ново преводче!Боже, каква съм сляпа.Чак сега го видях и се облещи срещу екрана Haha! Златни сте!Супер!
Сега ако някой може да ми каже и откъде да прочета предишните 4 книги...

Първите 4 книги от тази поредица са издадени от издателство ИБИС Smile Даже 4-та излиза на 27 мисля. Ако не се лъжа първите 2 ги има и сканирани, но 3 и 4 в книжарниците ще ги намериш Smile

Благодаря за новата глава Cute След малко я почвам Smile
Върнете се в началото Go down
http://brokendreams-brokenheart.blogspot.com/
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitimeПон 25 Апр 2011 - 10:54

Много хубаво, че решихте да я преведете. Книгите в България излизат мнооого бавно по някаква причина Smile
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitimeПон 25 Апр 2011 - 21:00

flora1898 написа:
Много хубаво, че решихте да я преведете. Книгите в България излизат мнооого бавно по някаква причина Smile

Извинявай, но за книга 400-450 стр. 3 месеца не са изобщо дълго време.. Да не говорим, че са оригинални БГ корици, а не взето от някъде другаде.. Издателството си се справя доста добре.. Посочи ми друга поредица, която за по-малко от година да са извадени 4 книги (който не са по 100-на стр и джобен формат..)
Иначе и от мен браво за превода.. След като прочета 4-тата, с удоволствие ще се захвана с фен-превода.

п.с. Не се обиждайте, че защитавам издателстовто, просто понякога коментари от този род са малко абсурдни..
Върнете се в началото Go down
Todomodo

Todomodo


Брой мнения : 93
Join date : 30.07.2010

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitimeВто 26 Апр 2011 - 14:42

Браво, момичета! Много благодаря и съм наистина щастлива!
Върнете се в началото Go down
monaliza

monaliza


Брой мнения : 19
Join date : 30.08.2010

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitimeСря 27 Апр 2011 - 8:36

Чела съм я на алангле, но нищо не може да се сравно в това, да я прочетеш на роден език!Поздравления!
Върнете се в началото Go down
rumence1983




Брой мнения : 12
Join date : 08.03.2011

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitimeСря 27 Апр 2011 - 14:25

Здравейте , много харесвам поредицата Братството на черния кинжал, авторкота е ненадмината.Имам затруднения с писането на мнения , просто не знам къде да пиша Бихте ли ми помогнали.

Мисля , че се справих и пиша на правилното място.Благодаря на модераторите за идеята да преведат книга 5 , нямам търпение да я прачета , макар че Ви не ми е любимец но съм сигурна че ще ни остави без дъх.
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitimeСря 27 Апр 2011 - 15:01

rumence1983 написа:
Здравейте , много харесвам поредицата Братството на черния кинжал, авторкота е ненадмината.Имам затруднения с писането на мнения , просто не знам къде да пиша Бихте ли ми помогнали.

Здравей! Smile Ето тук е темата за поредицата.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Можеш да коментираш на воля за всяка една от книгите.Приятно четене и писане из форумчето! Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/ I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 18Иди на страница : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов
» Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът
» Братството на Черния Кинжал 11 - Сбъдната любов /каталог на главите/
» Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/
» Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Книги :: Преводи-
Идете на: