Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 22 Апр 2011, 21:38

Здравейте, скъпи съфорумци!
С екипа решихме да започнем да превеждаме 5-тата книга от поредицата "Братството на Черния Кинжал". Надяваме се превода ни да ви хареса, и да коментирате и четете с удоволствие!
Приятно четене!
Smile

Последната промяна е направена от daredevil на Нед 10 Юли 2011, 13:24; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Beta
VIP

Брой мнения : 571
Местожителство : Някъде из облаците

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 22 Апр 2011, 21:59

Ооооооо,обичам ви! excited Kiss 2 Безкрайно ви благодаря за това решение!Само като видях разделчето във форума и очичките ми светнаха!Много хубав превод,евала!Това е книгата за Ви,нали?Ох,малииии,искам още...и още...и още....и.....даааа.Нямам спирка.Нямам търпение да прочета историята на Вишъс.След този старт ми стана още по-любопитно. excited
perla333

Брой мнения : 489

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 22 Апр 2011, 22:00

Супер In Love Обичам Ви, а сега ще го четем и на БГ Cute
Много Ви благодаря Smile
П.П. - През колко време ще качвате главите?? По едно време качвахте всеки ден, ама аз защото съм нахална и затова питам It wasn't me
Вижте профила на потребителя http://brokendreams-brokenheart.blogspot.com/
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5068
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 22 Апр 2011, 22:12

Мисля, че няма да е всеки ден, защото книгата е голяма, а засега сме само три преводачки. Така че - ще се постараем да е качествено, но едва ли ще има глава всеки ден.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 22 Апр 2011, 22:52

Мерси за информация Smile Аз ще си проверявам през ден и ще гледам да коментирам постоянно Cute
poli8009

Брой мнения : 128

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 22 Апр 2011, 23:06

Страхотна новина. Благодаря за великденския подарък. Ще следя превода с интерес. Smile
tedi123

Брой мнения : 310

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Нед 24 Апр 2011, 02:07

Оо, имаме си ново преводче!Боже, каква съм сляпа.Чак сега го видях и се облещи срещу екрана Haha! Златни сте!Супер!
Сега ако някой може да ми каже и откъде да прочета предишните 4 книги...
elinka

Брой мнения : 48

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Нед 24 Апр 2011, 11:33

Това е страхотна новина! Благодаря безкрайно много на преводачите, че сте се захванали с тази книга! Bravo
perla333

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Нед 24 Апр 2011, 17:56

tedi123 написа:
Оо, имаме си ново преводче!Боже, каква съм сляпа.Чак сега го видях и се облещи срещу екрана Haha! Златни сте!Супер!
Сега ако някой може да ми каже и откъде да прочета предишните 4 книги...

Първите 4 книги от тази поредица са издадени от издателство ИБИС Smile Даже 4-та излиза на 27 мисля. Ако не се лъжа първите 2 ги има и сканирани, но 3 и 4 в книжарниците ще ги намериш Smile

Благодаря за новата глава Cute След малко я почвам Smile
flora1898

Брой мнения : 201

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 25 Апр 2011, 10:54

Много хубаво, че решихте да я преведете. Книгите в България излизат мнооого бавно по някаква причина Smile
Nessie
Модератор

Брой мнения : 2896

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 25 Апр 2011, 21:00

flora1898 написа:
Много хубаво, че решихте да я преведете. Книгите в България излизат мнооого бавно по някаква причина Smile

Извинявай, но за книга 400-450 стр. 3 месеца не са изобщо дълго време.. Да не говорим, че са оригинални БГ корици, а не взето от някъде другаде.. Издателството си се справя доста добре.. Посочи ми друга поредица, която за по-малко от година да са извадени 4 книги (който не са по 100-на стр и джобен формат..)
Иначе и от мен браво за превода.. След като прочета 4-тата, с удоволствие ще се захвана с фен-превода.

п.с. Не се обиждайте, че защитавам издателстовто, просто понякога коментари от този род са малко абсурдни..

I have no idols. I admire work, dedication and competence.
Todomodo

Брой мнения : 91

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 26 Апр 2011, 14:42

Браво, момичета! Много благодаря и съм наистина щастлива!
monaliza

Брой мнения : 19

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Сря 27 Апр 2011, 08:36

Чела съм я на алангле, но нищо не може да се сравно в това, да я прочетеш на роден език!Поздравления!
rumence1983

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Сря 27 Апр 2011, 14:25

Здравейте , много харесвам поредицата Братството на черния кинжал, авторкота е ненадмината.Имам затруднения с писането на мнения , просто не знам къде да пиша Бихте ли ми помогнали.

Мисля , че се справих и пиша на правилното място.Благодаря на модераторите за идеята да преведат книга 5 , нямам търпение да я прачета , макар че Ви не ми е любимец но съм сигурна че ще ни остави без дъх.
Beta
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Сря 27 Апр 2011, 15:01

rumence1983 написа:
Здравейте , много харесвам поредицата Братството на черния кинжал, авторкота е ненадмината.Имам затруднения с писането на мнения , просто не знам къде да пиша Бихте ли ми помогнали.

Здравей! Smile Ето тук е темата за поредицата.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Можеш да коментираш на воля за всяка една от книгите.Приятно четене и писане из форумчето! Smile
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Сря 27 Апр 2011, 15:15

Освен това трябва да имаш поне 40 мнения, за да прочетеш превода. Smile
Много ви благодарим на всички за коментарите. Чудни сте! Очаквайте още главички скоро. Smile
poli8009

Брой мнения : 128

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Сря 27 Апр 2011, 17:57

Благодаря за превода на 3 глава. Не съм я чела все още, но това не ми пречи да ви благодаря... Smile
elena1916

Брой мнения : 394

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Сря 27 Апр 2011, 18:04

Ей,момичета..страхотни сте...направо се влюбих в тази книга...адски много ви благодаря за решението да я преведете.
P.S Преди малко видях,че вече е преведена и 3-та глава...супер сте!!!
Lanfear

Брой мнения : 55

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Чет 28 Апр 2011, 17:02

Да кажа едно огромно благодаря! Друго е да четеш на родния си език и определено е безкрайно по-приятно. Като изключим третата(Просто имам някаква странна слабост към Зи) тази е една от най-добрите до сега и превода много ми хресва. Личи си когато човек има опит и се старае. Благодаря за старанието.

П.п. Ако някой иска линг за 1и 2 качени в тракер да каже. 3 и 4 ги има на английски и руски отново качени в различни тракери.
beni1979

Брой мнения : 146

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 29 Апр 2011, 01:01

Чак сега збелязах че сте започнали превод на 5-та книга, и адски се радвам и ви Благодаря!! sunnyy love
Аз,съм почти към края на 4-та и много се радвам че сте започнали 5-та защото след Зи Вишъс си ми е любимец сред братята затова огромно благодарско за страхотния избор за превод! Kiss 2 Reading
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 29 Апр 2011, 21:49

Мноооого ви благодарим за милите и прекрасни коментари! Наистина сте чудесни!
Искам само да се извиня за една... малко голяма грешка. Бащата на Вишъс не е Кървавтото писмо, ами Бладлетър. Моля да ме извините за грешката, но чак днес прочетох 4-тата книга. Веднага ще се заема да оправя имената.
Благодарим ви отново!
beni1979

Брой мнения : 146

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 29 Апр 2011, 22:32

Благодаря за новата страхотна глава!!! Kiss 2 sunnyy
Тази, Кормия не мога да разбера къв и е проблема та негодува така вместо да се гордее чее избрана честно на моменти е дразнеща както и да е Благодарско отново на екипа за страхотния превод!! sunny
Beta
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 29 Апр 2011, 22:53

Искам да благодаря безкрайно много на екипа от преводачи и да ги поздравя за невероятния превод.Не всеки може да превежда по толкова добър начин и да го напише наистина грамотно!Момичета,шапка ви свалям!С голямо удоволствие си чета главите. sunnyy
Todomodo

Брой мнения : 91

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Съб 30 Апр 2011, 12:14

Благодаря за главата, както винаги превода е на ниво, Браво!
rim17

Брой мнения : 56

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Нед 01 Май 2011, 16:16

Голямо благодаря за започнатия превод!
Чак днес го видях и много се зарадвах.
Това е една от любимите ми книги, а превода Ви е изключително точен и грамотен
/чела съм книгата на руски, но на български си е друго./ sunny
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Today at 13:36

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 11Иди на страница : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next