Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Magdalena20

Брой мнения : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Нед 12 Яну 2014, 11:03

Благодаря за превода. Супер сте! Smile
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
mia_chan

Брой мнения : 66

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Нед 12 Яну 2014, 13:53

Много благодаря. Преводът е отличен, както винаги.
нел-j

Брой мнения : 63

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Нед 12 Яну 2014, 16:29

Благодаря за новите глави, момичета!

Малко остана! Направо сте невероятни, колко бързо се справяте.  Bravo 
Русалка

Брой мнения : 98
Местожителство : Сеул, Южна Корея

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Нед 12 Яну 2014, 17:14

Благодаря за новите глави! Става все по-интересно! <3
djiogara

Брой мнения : 209
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Нед 12 Яну 2014, 17:31

Както винаги сте страхотни! Благодаря Ви!
Искра
Администратор

Брой мнения : 3797

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Нед 12 Яну 2014, 20:49

Ние също ви благодарим!
Още малко остана и преводът ще приключи, вече е към края си.
Ще се постараем да не ни отнеме още много и да сме готови изцяло съвсем скоро!

Приятно четене от екипа ни! Smile

Брой мнения : 146

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 13 Яну 2014, 12:13

Едно огромно БЛАГОДАРЯ за неуморния труд на целия екип! Kiss 2 
За жалост обаче тази прекрасна книга е вече към своя край много ще ми тъжно като свърши и определено ще ми липсва цялата компания от братството.... Crying or Very sad 
polina_va

Брой мнения : 51

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 13 Яну 2014, 13:32

Супер сте момичета, наистина става все по-интересно, а вие сте неуморими. Нямам търпение за още!
polin4eto

Брой мнения : 22

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Чет 16 Яну 2014, 09:11

Охххх много е хубаво да започнеш денят с няколко глави, които те карат да се усмихнеш. Благодаря Ви!
polina_va

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Чет 16 Яну 2014, 09:51

Супер сте. Потвърждавате ми мнението, че от сън спомен няма. Неуморими сте. Много хубаво ми дойдоха тези глави с кафето, става супер интерестно - най-накрая да дойде и развръзката. Благодаря ви за страхотния превод. Kiss 
mushmulkata

Брой мнения : 57

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Чет 16 Яну 2014, 11:36

Благодаря за невероятният превод и за новите глави момичета! In Love Докато вляза и изляза от форума,вие вече сте пуснали нови глави!
beni1979

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Чет 16 Яну 2014, 14:39

Благодарско и от мен за новите глави! Worship 
Много се радвам че приеха Куин в Братството няма по достоен от него за това!
penka1234

Брой мнения : 706

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Чет 16 Яну 2014, 20:32

Сцената с приемането на Куин в Братството беше невероятна.
Благодаря за новите глави.Чудесни сте.
dindiiv

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Съб 18 Яну 2014, 18:04

Някой може ли да ми каже колко горе-долу са главите?

wentlee: Чети предните мнения и не задавай излишни въпроси!
beni1979

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Съб 18 Яну 2014, 18:12

Някой може ли да ми каже колко горе-долу са главите?

82 scratch 
rim17

Брой мнения : 56

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Нед 19 Яну 2014, 17:25

Благодаря за новите глави, момичета! Наистина сте страхотни!
ahmatova_83

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Нед 19 Яну 2014, 20:06

Благодаря ви за страхотните глави момичета! Направо сте невероятни! Нямам търпение да ги прочета  study study study Bravo 
vampires_fan

Брой мнения : 23
Местожителство : sf

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 20 Яну 2014, 11:07

Леле, невероятно! Блей и Куин са сууууперяки! А колко глави е книгата? Някъде го срещнах, но не запомних...
Вижте профила на потребителя http://freevampirekisses.piczo.com
Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 20 Яну 2014, 12:07

Точно на тази страница е написано. Стига вече, че се вбесявам.
82 ГЛАВИ!
Направете си труда да четете.
shani

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 20 Яну 2014, 14:22

Благодаря за труда момичета!
Превода както винаги е чудесен и много ни радвате Kiss 2 
нел-j

Брой мнения : 63

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 20 Яну 2014, 20:37

Невероятни сте, момичета! Bravo In Love 

Превода е чудесен, а самата книга страхотна! Срам не срам трябва да си призная, че проверявам за глави по 3 - 4 пъти на ден. It wasn't me 
Todomodo

Брой мнения : 91

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 22 Яну 2014, 10:38

Хиляди благодарности, за хубавия превод и за сериозността, с която се отнасяте към работата си и към нас! Аз също проверявам всеки ден поне по два пъти !
polin4eto

Брой мнения : 22

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 22 Яну 2014, 11:25

"И това ако не беше подходящо. Боже, с този акцент… превърна името й в цяла поема." Тази фраза ми взе дъха.
Нещо тоя скандал между Куин и Блей не ми харесва, и определено не смятам, че Блей трябваше да крие, че няма вече връзка със Сакстън.
И тоя Лукас ми е непонятен все още, какво ли ще стане с него?
А този пък Кор, Боже много ми е противен, не знам как ще го харесам по нататък. Даже Троу харесвам повече от Кор.
А сега чакам да видя мацката с "името поема" и Асейл какви ще ги надробят.
Благодаря отново за труда и поздравления за точните попадения Smile "И това ако не беше подходящо. Боже, с този акцент… превърна името й в цяла поема."
polina_va

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 22 Яну 2014, 13:23

Отново с добро настроение започва деня ни. Обичам да пия първото си кафе пред компютъра и тази сутрин вие сте причината за доброто ми настроение. СУПЕР СТЕ! Благодаря за новите глави, нямам търпение за финала, остана малко, а тези двамата любовници не се спират, само глупости дробат, а после се чудят как да си ги изсърбат
beni1979

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 22 Яну 2014, 15:02

Много ме зарадвахте тази сутрин пих си кафето с кеф Благодаря ви и си ви обичкам! Kiss 2 
Начи много ма ядосват Куин и Блей и за какво Блей не вземе да каже вече че няма връзка със Сакстън та Куин да миряса че са побърква от ревност вече.... Mad 
И този адвокат където заговорничи с Кор никак не ми харесва само да не е този адвокат дет си мисля че е дано не е той че лошо...Sad 
И с какво право пък този мизерник Кор ще има претенции за трона не мога да си обесня... Mad 
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Today at 11:48

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 8 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next