Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вишъс/Vishous

Go down 
+30
Tonity
dambolino
kares_leni
manika
georgieva_katya
маринели
Ina
bykristas
stelincetosis
netinka
LiliGeor
ioanna2105
elikoleva
Малката русалка
geri_113
eowins
Lioness
elena21
LGeorgieva
Adi81adi81
dessy_6
suny
Tais
biliana_911
delfin4e89
ahmatova_83
yasmina
Русалка
lusnika
Streamers_98
34 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitimeНед 27 Окт 2013 - 16:48

Вишъс, син на Блъдлетър

Братът, който вижда бъдещето. Който вижда смъртта на всеки свой близък, ала не знае кога ще настъпи тя и как да я предотврати. Владее мис, убива лесъри повече от 300 години и родителите му не са пример за създатели на семейно гнездо.
Той и „проклетата му ръка“ са причината Бъч О'Нийл да остане жив всред вампири и лесъри.
Козя брадичка, диамантени очи, татус на слепоочието.
Обича „Ред-Сокс“, обича „Сива гъска“ и обича Дупката. Обича технологиите, обича книгите и обича цигарите (турските). Обича садо-мазо, обича да „заема“ тайно копринените чорапи на съквартиранта си и обича „да дразни Д.Р.Уорд“.
О, и обича доктор Джейн.

Мнения за Ви?
Върнете се в началото Go down
lusnika




Брой мнения : 12
Join date : 20.06.2010

Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitimeВто 5 Ное 2013 - 21:24

Любимият ми герой Smile Наистина перфектно съчетание на всичко
Върнете се в началото Go down
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitimeЧет 7 Ное 2013 - 19:20

Ох, да, на мен също ми е любимец. Начинът, по който описван, шегите, които пуска.. всичко в него ми харесва. Точно мой тип е, жалко че не е реален. love sunnyy
Върнете се в началото Go down
yasmina

yasmina


Брой мнения : 29
Join date : 16.12.2013

Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitimeСря 18 Дек 2013 - 8:07

Eдин от любимите мигерои .Супер забавни са ми диалозите им с Бъч и един от най-ярките персонажи в поредицата.
Върнете се в началото Go down
ahmatova_83




Брой мнения : 20
Join date : 02.01.2014

Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitimeЧет 2 Яну 2014 - 16:45

Обожавам го! Вероятно най-интригуващия персонаж от поредицата! Поне за мен!
Върнете се в началото Go down
delfin4e89




Брой мнения : 16
Join date : 05.01.2014
Age : 34
Местожителство : Варна

Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitimeНед 5 Яну 2014 - 23:06

Вишъс е един от най-забавните братя за мен. Неговата мощ, сила,а и чувството му за хумор в най-неподходящото време... УНИКАЛЕН !
Върнете се в началото Go down
biliana_911

biliana_911


Брой мнения : 83
Join date : 05.02.2014

Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitimeСря 5 Фев 2014 - 20:38

Любимият ми брат след Рейдж. Много забавен. Даже не мога да преброя колко пъти съм се смяла на неговите реплики. Много ми хареса, как беше готов да си отреже ръката за да спаси Джейн. Много трогателна сцена...
Върнете се в началото Go down
Tais

Tais


Брой мнения : 21
Join date : 10.02.2014

Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitimeСря 12 Фев 2014 - 12:25

Много интересен и противоречив персонаж. Безкрайно ми е интересен, а в комбинация с Бъч е просто страшен тандем Smile
Върнете се в началото Go down
suny




Брой мнения : 9
Join date : 12.02.2014
Age : 31

Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitimeСря 12 Фев 2014 - 18:20

Най-загадъчния от всички. Пренебрегна това колко не харесва Мани и го заведе при сестра си. Удивително е като се има предвид това колко е лишен от емоции колко много обича Джейн Бъч и Пейн
Върнете се в началото Go down
dessy_6




Брой мнения : 15
Join date : 11.02.2014
Age : 39
Местожителство : Сливен

Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitimeСъб 15 Фев 2014 - 15:08

Вишъс притежава гениален ум и твърдо като камък сърце, но въпреки това може да обича силно. Видяхме го не веднъж - първо с Бъч, след това с Джейн и последно в Неукротима любов към сестра си Пейн ! Надявам се писателката да има още какво да ни разкрие от неговият образ в следващите книги !


Последната промяна е направена от dessy_6 на Нед 23 Фев 2014 - 13:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Adi81adi81




Брой мнения : 17
Join date : 18.02.2014
Age : 42

Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitimeСря 19 Фев 2014 - 12:01

Любимата ми книга е за Ви, изстрадал и въпреки това намира сили да обича и да се довери на Джейн да я допусне до себе си. А и с Бъч са мммммммммммммммм........? Все се надявах да стане нещо ама не.
Върнете се в началото Go down
LGeorgieva




Брой мнения : 16
Join date : 20.08.2015
Age : 49

Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitimeЧет 20 Авг 2015 - 18:24

Уникат! Харесвам го, но ако трябва да съжителствам с такъв тип ще се съсипя, защото той е "неспокоен дух".
Върнете се в началото Go down
elena21




Брой мнения : 17
Join date : 28.05.2016

Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitimeСъб 28 Май 2016 - 15:55

Обожавам го!!! Той е любимият ми герой от поредицата!!!
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitimeПон 19 Мар 2018 - 2:16

Аааа, ето го бе... Моят любимец. Обичам всички братя, но Вишъс от самото начало ме привлича твърде много и (не)здравословно. Haha!
Самото му описание винаги ми е спирало дъха - черната коса, диамантените очи, татуировките по лицето, това, че е масивен... И в съчетание с неговата ненадмината интелигентност, леко зъл нрав на моменти и доминантност - страхотен е!
Върнете се в началото Go down
eowins




Брой мнения : 6
Join date : 16.01.2009

Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitimeСъб 24 Мар 2018 - 18:44

ОО, Вишъс ми е любимецът. Иска ми се пак да завъртят историята около него.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вишъс/Vishous Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вишъс/Vishous
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Фен Арт & Галерия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: