Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вишъс/Vishous

Go down 
+30
Tonity
dambolino
kares_leni
manika
georgieva_katya
маринели
Ina
bykristas
stelincetosis
netinka
LiliGeor
ioanna2105
elikoleva
Малката русалка
geri_113
eowins
Lioness
elena21
LGeorgieva
Adi81adi81
dessy_6
suny
Tais
biliana_911
delfin4e89
ahmatova_83
yasmina
Русалка
lusnika
Streamers_98
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
geri_113

geri_113


Брой мнения : 17
Join date : 15.04.2011
Age : 35
Местожителство : София

Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitimeПон 28 Май 2018 - 18:23

Вишъс е страхотен, излъчване, сексапил, хумор - всичко има около него. Smile Много ми хареса даже и това залитане между Бъч и Ви, нищо казано сериозно, но някакси витаеше във въздуха.
Върнете се в началото Go down
Малката русалка

Малката русалка


Брой мнения : 20
Join date : 29.05.2018
Age : 33

Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitimeВто 29 Май 2018 - 15:39

Русалка написа:
Ох, да, на мен също ми е любимец. Начинът, по който описван, шегите, които пуска.. всичко в него ми харесва. Точно мой тип е, жалко че не е реален. love sunnyy

+1 Влюбих се в него още от началото на поредицата. Изключително забавен характер.
Върнете се в началото Go down
elikoleva




Брой мнения : 22
Join date : 14.06.2018

Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitimeЧет 14 Юни 2018 - 18:06

И на мен ми харесват диалозите с чувство за хумор между Ви И Бъч. Много ми стана мъчно когато беше готов да се откаже от Джейн заради бъдещето на расата,добре че всичко се нареди. Външният му вид ми е от любимите,другия е на Рейдж
Върнете се в началото Go down
ioanna2105




Брой мнения : 14
Join date : 13.09.2018

Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitimeСъб 15 Сеп 2018 - 2:03

Голям смях ми падеше, когато четох диалозите му с Бъч, а да гледам взаимоотношеният му с Джейн ми беше още по - приятно.
Върнете се в началото Go down
LiliGeor




Брой мнения : 17
Join date : 30.09.2018
Age : 49

Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitimeНед 30 Сеп 2018 - 9:17

Уникален образ, но все още търси себе си.
Върнете се в началото Go down
netinka




Брой мнения : 17
Join date : 20.11.2018

Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitimeВто 20 Ное 2018 - 14:08

Вишъс ми е един от любимците. Има нещо тъмно и опасно в него - мълчалив, в него се борят все още демоните, а и това че намери Джейн все още сякаш не му стига. Интересно е приятелството му с Бъч.
Върнете се в началото Go down
stelincetosis




Брой мнения : 21
Join date : 21.12.2018

Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitimeСъб 22 Дек 2018 - 12:54

Най интересния персонаж в книгата, дори мисля че е любимец на авторката, защото почти във всяка част на книгата той е един от най споменаваните герой, всеки път откриваме нови и нови неща за него, дори последните две части от поредицата той един от главните герой.Дано с любимата му Джейн да разрешат проблемите си.До сега авторката ни е представила как двойките успяват да се справят с трудностите си, но какво би било да се случи раздяла, която е породена от истинали чувства.Да не забравяме, че авторката за втори път ще постави Ви и Джейн пред изпитание ( Неукротима любов).Наистина нямам търпение да разбера какво ще се случи с тези двамата.
Върнете се в началото Go down
bykristas

bykristas


Брой мнения : 24
Join date : 12.06.2010

Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitimeНед 13 Яну 2019 - 13:25

Уникален е. Може да се каже, че ми е един от любимците. Много му се струпа на главата, но намира начин да се справи.
Върнете се в началото Go down
Ina

Ina


Брой мнения : 23
Join date : 18.01.2019
Age : 34

Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitimeПет 18 Яну 2019 - 1:11

Страхотен е. Един от лю имците ми. Като изключим козята брадичка е идеален.
Върнете се в началото Go down
маринели




Брой мнения : 22
Join date : 04.01.2019

Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitimeНед 27 Яну 2019 - 11:11

Е тука паднах от смях със Вишъс ..... Когато Ви провери долната част на тялото си, единствената му мисъл бе, че благодари на Бога, че пред него беше Фюри, а не някой друг: беше обул розовите пижамени панталони на Джейн. Онези, по които навсякъде имаше Моето малко шибано пони. Онези, които бяха дадени на всички жени в дома от Ласитър... не защото харесваше Моето малко шибано пони, а защото падналият ангел знаеше, че когато дамите ги носеха, техните хелрени щяха да виждат Епъл Джак и Рейнбоу Даш в кошмарите си.
А сега Ви носеше един чифт сякаш им беше фен.
Ох, и П.П.: бяха му до малко под коленете, защото беше с двадесет и пет сантиметра по-висок от своята шелан. Haha! Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
georgieva_katya




Брой мнения : 16
Join date : 28.01.2019
Age : 41
Местожителство : Sofia

Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitimeПон 28 Яну 2019 - 15:23

Уникален персонаж, но тежко деформиран..., много повече от Зейдист например. Не съм убедена, че неговата история с Джейн ще е с хепи енд...
Върнете се в началото Go down
manika




Брой мнения : 19
Join date : 15.02.2019

Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitimeПет 15 Фев 2019 - 13:37

Ооо, Вишъс, ммм. Един от любимите ми, мнооого ми харесва. Силен, секси, красив, властен...
Върнете се в началото Go down
kares_leni




Брой мнения : 24
Join date : 21.12.2013

Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitimeЧет 21 Фев 2019 - 14:32

Диамантените очи, ето това ми се иска да видя на живо!( Просто защото не мога да си ги представя Smile))
Върнете се в началото Go down
dambolino




Брой мнения : 15
Join date : 23.02.2019

Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitimeСъб 23 Фев 2019 - 13:38

Много объркващ персонаж. Да се смееш ли, да плачеш ли....
Върнете се в началото Go down
Tonity




Брой мнения : 16
Join date : 19.03.2019

Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitimeСря 20 Мар 2019 - 21:41

Изключително интересен персонаж. Честно казано никога не знам какво да очаквам от него и често ме изненадва
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вишъс/Vishous - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вишъс/Vishous   Вишъс/Vishous - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вишъс/Vishous
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Фен Арт & Галерия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: