Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството

Go down 
+25
d-tsankova
VikiE
veselina.yankova
gu6ter4eto
Vanya Pekova
Kristina.ignatova
tio_tio@abv.bg
RhageLover
angiem
silvi_sz
radi842
valehristova
пепи
dessy_6
suny
Tais
biliana_911
inarra
ahmatova_83
penka1234
Lioness
sevinchas
Magdalena20
boby_1987
Streamers_98
29 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitimeНед 10 Ное 2013 - 20:17

Членове на Братството:
1. Рот (макар и да се води бивш)
2. Рейдж
3. Зейдист
4. Бъч
5. Вишъс
6. Фюри
7. Тормен
едит(4.4.2014): И... 8.Куин

Споделете вашите Топ 3 други души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството...


Последната промяна е направена от Streamers_98 на Пет 4 Апр 2014 - 13:20; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : съжалявам, ако е настъпило объркване сред феновете. Днес разкрих, че в 11. книга Куин става член)
Върнете се в началото Go down
boby_1987

boby_1987


Брой мнения : 22
Join date : 02.11.2013
Age : 37

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitimeНед 17 Ное 2013 - 22:39

ласитър, нищо че е ангел
Върнете се в началото Go down
Magdalena20




Брой мнения : 18
Join date : 23.12.2013

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitimeПон 23 Дек 2013 - 23:44

Джон, Блей и Куин In Love
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitimeВто 24 Дек 2013 - 8:12

МОЛЯ ДА УТОЧНИТЕ ЗАЩО. ЗАЩО СТЕ ИЗБРАЛИ ТОЧНО ТЕЗИ ТРИМАТА, А НЕ ДРУГИ.
модератор
Върнете се в началото Go down
sevinchas




Брой мнения : 40
Join date : 23.12.2013

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitimeВто 24 Дек 2013 - 10:20

Куин, Кор, Хекс. Избрах тези тримата по една и съща причина и тримата са отритнати от семействата си. Това ги свързва с Братята повече отколкото общия им враг - лесарите. Братството е като едно семейство, защото всички членове не са имали щастливи семейства или пък са били отритнати. Макар, че Кор е враг на Слепия крал, според мен той би трябвало да е до Братята.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitimeВто 24 Дек 2013 - 12:16

Аз избирам Кор, Куин и Блей.
Въпреки че за момента Кор се води враг на Братството, смятам, че от него би станал чудесен Брат. Силен е. Умен е.
Куин, защото е тоооолкова жертвоготовен.
Блей, защото е така спокоен и от него лъха една сигурност. Знаеш, че би ти пазил гърба, без значение какво се случва.
От жените избирам Хекс и Пейн. То се знае защо.
Джон наистина много ме разочарова напоследък и според мен няма място в Братството. Винаги съм оставала с впечатлението, че не държи на братята толкова. И като цяло ми идва в повече цялата дандания как толкова зависи от жена си и как би зарязал братята насред бойното поле. Това отчасти май го споделят и другите, но е друга тема. Да не се отплесвам.
Върнете се в началото Go down
penka1234

penka1234


Брой мнения : 718
Join date : 24.03.2013

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitimeПон 30 Дек 2013 - 17:58

Блей-защото може да се разчита на него и винаги ще е зад гърба на близките си хора.
Куин-винаги мисли за другите и е готов да се жетрва за тях.
Кор-защото на моменти виждам една друга страна в него(по-милостива) и мисля че може да се промени.
Върнете се в началото Go down
ahmatova_83




Брой мнения : 20
Join date : 02.01.2014

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitimeЧет 2 Яну 2014 - 16:49

Тро, Куин и Блей! Всеки от тях притежава качества нужни да бъде приет в братството - чест, достойнство, твърдост. Освен това всеки от тях е готов да се жертва за другите и в името на справедливостта.
Върнете се в началото Go down
inarra




Брой мнения : 15
Join date : 14.01.2014

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitimeВто 14 Яну 2014 - 22:31

Джон, Блей и Куин , но нека да включа и две момичета Хекс и Пеин.Всички са ми много сладки.
Върнете се в началото Go down
biliana_911

biliana_911


Брой мнения : 83
Join date : 05.02.2014

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitimeСря 5 Фев 2014 - 21:29

Ако трябва да избирам само трима-Джон, Куин и Блей, но мисля, че има още много който заслужават да се присъединят към братството. Някой като Кор и Ласитър, както и Хекс и Пейн. Те също ще се справят добре във войната с лесърите.
Върнете се в началото Go down
Tais

Tais


Брой мнения : 21
Join date : 10.02.2014

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitimeСря 12 Фев 2014 - 9:49

1.Джон - много ми се иска да се разбере че той е преродения баща на Бет.А и той и без това е вече член на Братството.
2.Пейн - нищо че е жена,като сестра на Ви и добър войн мисля че заслужава място в Бтраството.
3. Куин и Блей - мисля че си заслужиха мястото в Братството.
Върнете се в началото Go down
suny




Брой мнения : 9
Join date : 12.02.2014
Age : 31

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitimeСря 12 Фев 2014 - 17:56

Джон който така или иначе е част от братството като преродения Дариъс
Хекс и Пейн защото по нищо не отстъпват на момчетата
Върнете се в началото Go down
dessy_6




Брой мнения : 15
Join date : 11.02.2014
Age : 39
Местожителство : Сливен

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitimeСъб 15 Фев 2014 - 14:57

Джон естествено въпреки че той си е част от Братството.
Хекс защото е много добра в битките и
Кор мисля че ще бъде много полезен.
Върнете се в началото Go down
пепи




Брой мнения : 14
Join date : 10.10.2013

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitimeСъб 15 Фев 2014 - 22:43

Куин - сам е , а има нужда да бъде част от семейството . Той мечтае за семейство на което да принадлежи и е готов на го пази и защитава с цената на живота си. Смел боец , когато се налага знае да степенува важните неща.
Блей- непоклатим и безстрашен.
Кор- но тий трябва да се докаже че е готов за тази чест.Трябва да преоткрие своя крал
Върнете се в началото Go down
valehristova




Брой мнения : 17
Join date : 19.02.2014

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitimeЧет 27 Фев 2014 - 18:42

1. Блей-защото на него може да се разчита и защото е обвързан с Куин.
Като имам в предвид,че не съм чела книгата на Тор,но от вашите коментари разбирам,че Джон нещо Ви е разочаровал ще допусна,че Джон така или иначе вече е частично част от Братството.
2.Кор- Ще се доверщя пак на Вашето мнение,че го заслужава,но при условие,че се обвърже с Лейла,която и тя Ви дразни.
3.Трез,Ай Ем-мисля,че са подходящо допълнение,няма да са единствените братя(Зи и Фюри), а и се очертава Трез да се обвърже със избраница.
Жените твърдо мисля че са достатъчно обвързани с братята и Вратството за да им помагат и без да са членове.Тази мъжка атмосфера пропита с тестостерон,чест,надмощие и достойнство доста ще се промени,ако намесим и женската интуиция нали?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри
» The Story of Son (.:от света на Братството:.)
» Братството на черния кинжал
» ДиСкУсИя: Собственическото чувство в света на Братството.
» На кого бих искал(а) да подаря "Братството на черния кинжал"?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: