Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството

Go down 
+25
d-tsankova
VikiE
veselina.yankova
gu6ter4eto
Vanya Pekova
Kristina.ignatova
tio_tio@abv.bg
RhageLover
angiem
silvi_sz
radi842
valehristova
пепи
dessy_6
suny
Tais
biliana_911
inarra
ahmatova_83
penka1234
Lioness
sevinchas
Magdalena20
boby_1987
Streamers_98
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
radi842




Брой мнения : 15
Join date : 29.01.2015

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitimeПон 26 Мар 2018 - 22:31

Ласитър!!Обожавам го!!Дано има книга за него
Върнете се в началото Go down
silvi_sz




Брой мнения : 19
Join date : 27.03.2018

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitimeВто 27 Мар 2018 - 21:27

Джон, Трез и Блей.
Джон и Блей заслужават да бъдат приети в братството, както приеха Куин. Доказали са се в битките и са рамо до рамо във войната с лесарите.
Трез ще бъде едно чудесно попълнение на братството с "номерата" които владее благодарение на природата си на сянка.
Върнете се в началото Go down
angiem




Брой мнения : 12
Join date : 21.10.2013

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitimeНед 1 Апр 2018 - 15:12

Джон и Блей
Върнете се в началото Go down
RhageLover

RhageLover


Брой мнения : 54
Join date : 16.08.2018

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitimeПет 17 Авг 2018 - 0:47

Според мен жените нямат място в братството. Все пак е братство ...
Блей, колкото и невероятен войн да го изкарват, в моите очи е шелана на Куин Haha! просто така си го приемам и го намирам за нормално. Сенките вече имат кралица, в която най-накрая могат да вярват. Ай Ем й е мъж, така че е немислимо да се немислимо да предложи подкрепата си и закрилата си на друг владетел, а Трез остана на земята, за да живее за брат си. Разбира се, че ще подкрепи неговата кралица.
Джон все още не го виждам в тази светлина. Защо, нямам представа! Все пак Бъч го приеха супер бързо, предвид историята му, но той просто ми се връзваше, докато независимо колко е пораснал, Джон ми е малко повече хлапе.
За Кор обаче не само съм "ЗА", ами авторката направо е длъжна да го добави Haha! Това е един незаменин, безпощаден войн, който вече видяхме и като лоялен, въпреки че Троу не го заслужаваше. Аз вярвам, че той може да се издигне до там. След като ще бъде с Лейла, а и се видя, че Тор му е брат, авторката ще намери начин да го направи част от семейството, така че се очаква да бъде и част от братството.
Случая с Ласитър е малко странен, не знам дали трябва да е. По принцип съм за, но след като мисля, че жените не могат да са от братството, как мога да мисля, че ангела ще е част от тях. По този въпрос, току що се замислих колко конфузна ще е церемонията по приемането, ако Пейн или Хекс можеха да са членове Haha!
Върнете се в началото Go down
tio_tio@abv.bg

tio_tio@abv.bg


Брой мнения : 39
Join date : 21.08.2018
Местожителство : София

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitimeВто 21 Авг 2018 - 13:33

1. Ласитър-много позитивен и ведър, но също така държи на честа. Ще придаде свежест на Братството.
2. Кор-бил е не по-малко защитник на расата в Древната страна. Готов войн, малко своенравен, но това му е чара.
3.Ривендж-не знам защо, но пък ми харесва Haha!
Върнете се в началото Go down
Kristina.ignatova

Kristina.ignatova


Брой мнения : 16
Join date : 05.09.2018

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitimeВто 11 Сеп 2018 - 1:28

Мисля, че Акс(Axe) може да бъде брат, след промяната на закона и начина, по който спаси Рейдж.. Показва, че би защитил близките си и братята си във всякаква ситуация. Джон.. ами той по начало е с братска кръв-време му е. Хубаво е и да има жена войн. Може би Хекс или Пейн. А защо не и двете Smile
Върнете се в началото Go down
Vanya Pekova




Брой мнения : 16
Join date : 11.09.2018

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitimeВто 11 Сеп 2018 - 22:01

Джон , Блей и може би Кор
Върнете се в началото Go down
gu6ter4eto




Брой мнения : 21
Join date : 16.09.2019

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitimeПон 16 Сеп 2019 - 9:39

Ласитър!!
Върнете се в началото Go down
veselina.yankova




Брой мнения : 19
Join date : 16.09.2019

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitimeСря 18 Сеп 2019 - 9:53

Хекс и Пейн. Братството има нужда от сестри.
Върнете се в началото Go down
veselina.yankova




Брой мнения : 19
Join date : 16.09.2019

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitimeСря 18 Сеп 2019 - 9:54

Хекс и Пейн. Братството има нужда от сестри.
Върнете се в началото Go down
veselina.yankova




Брой мнения : 19
Join date : 16.09.2019

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitimeСря 25 Сеп 2019 - 19:28

Според мен братството има нужда да от сестри:
1. Хекс и Пейн. Въпреки че Хекс се върна към работата по клубовете смятам, че е показала не веднъж, че мястото и е сред братята. На нея винаги може да се разчита - денем и нощем.
2. Трез, а може и Ай Ем. Трез задължително, защото без Селена смятам, че би му се отразило добре да има нещо, което да го ангажира.
3. На трето място бих сложила Блей и това е с условието, че най-сетне бъде открито миналото на Джон Матю и че той реално Е част от братството.
Върнете се в началото Go down
VikiE

VikiE


Брой мнения : 18
Join date : 16.10.2019

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitimeСря 16 Окт 2019 - 12:13

Кор, Ласитър и Ривендж
Върнете се в началото Go down
d-tsankova




Брой мнения : 16
Join date : 13.11.2019

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitimeСря 13 Ное 2019 - 16:35

Куин и Блей- не съм очаквала, че тяхната любовна история ще ми хареса толкова много. Рейдж внася много забавен привкус в поредицата. Зейдист- много ми харесва промяната му след обвързването.
Върнете се в началото Go down
Bernendito




Брой мнения : 15
Join date : 01.12.2019

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitimeНед 1 Дек 2019 - 22:37

Джон Блей Куин
Върнете се в началото Go down
Dea




Брой мнения : 15
Join date : 23.12.2019

Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitimeПон 23 Дек 2019 - 16:53

Джон, Куин, Пейн
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството   Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Топ 3: Души, които заслужават да бъдат включени в екипа на Братството
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри
» The Story of Son (.:от света на Братството:.)
» Братството на черния кинжал
» ДиСкУсИя: Собственическото чувство в света на Братството.
» На кого бих искал(а) да подаря "Братството на черния кинжал"?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: