Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?

Go down 
+39
krasirusabvbg
Dark_love
Vili162
Dea
Bernendito
d-tsankova
Gabriela Angelova
veselina.yankova
ivkaiva3
pmari4@abv.bg
red_1989
Tonity
dambolino
kares_leni
manika
georgieva_katya
Dfghjk
Ina
bykristas
маринели
Denitsa
stelincetosis
netinka
LiliGeor
ioanna2105
Vanya Pekova
Kristina.ignatova
ВикторияТ
tio_tio@abv.bg
elikoleva
petia91
silvi_sz
Lioness
rosali
LGeorgieva
talasum4e
toni6910
Beta
Streamers_98
43 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitimeВто 1 Юли 2014 - 11:48

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Jb38ky
Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?


  • Социалните мрежи – коя?


  • Оплюващо я ревю


  • Възхваляващо я ревю


  • Мнение на приятел


  • Книгата сама ви се натресе


  • Подарък


  • Виждате провокативната корица в ръцете на малчугана (по-малък брат/сестра, Ваш син/дъщеря/племенник и пр.)


  • Корицата Ви плени


  • „Всеки я чете, значи и аз ще я чета“


  • Друго


И така, фенове (и не само), кой кого намери – вие книгата или книгата вас, от коя книга започнахте, двоумяхте ли се преди да разгърнете, предубеждения имахте ли, сметнахте ли, че не си заслужава да я купувате... та, как се захванахте с Братството на черния кинжал?
 Arrow  Arrow  Arrow 


Последната промяна е направена от Streamers_98 на Съб 2 Авг 2014 - 8:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitimeПет 1 Авг 2014 - 12:55

Спомням си много добре, че тази книга,т.е. първата книга сама ме избра.Хал хабер си нямах, че е поредица.Просто отидох в книжарница "Хеликон", за да разгледам какво има и да си подаря някоя хубава книжка.По това време вече бях леко възмутена от цялата тази вампирска книжна вълна, с която беше залят пазара.Отказвах повече да чета истории с вампири, защото ми ставаха прекалено банални и воднисти.И инатливо заобикалях сектора с тийн литературата, където беше изложена книгата.Ама нещо все ме караше да се обръщам и да я мяркам с поглед тая книга.И накрая отидох,взех я и прочетох резюмето.Това беше началото.Историята беше толкова различна от всичко, на което бях попадала до този момент,свързано с вампири.Братството,братята,Омега,Скрайб Върджин,войната, която се водеше,лесърите.Разтворих книгата и като прочетох какво представляват лесърите и съвсем пощурях.Най-много ме впечатли контрастът-войни без души,с миризма на бебешка пудра.Бебешката пудра с израза "без душа" ме разби.Нямах никаква идея за еротичните моменти в книгите.Останах доста изненадана от тях по време на прочитането.Но тази поредица е една от най-добрите за вампири!
Върнете се в началото Go down
toni6910




Брой мнения : 1
Join date : 29.10.2014

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitimeСря 29 Окт 2014 - 11:37

При мен четенето е болестно състояние и всяка свободна минута чета.Живея в чужбина и книги купувам само като си идвам в България през отпуската.През останалото време чета в онлайн библиотеките.Разглеждах една руска библиотека и се чудех каква нова поредица да си намеря.Видях че има доста книжки от тази и прегледах съдържанието на две от тях.Сториха ми се интересни и така започнах.
Върнете се в началото Go down
talasum4e




Брой мнения : 15
Join date : 14.02.2015

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitimeСъб 14 Фев 2015 - 14:46

Най-добрата ми приятелка,коятто е книгоман,като мен, ми я предложи и каза,че е мноооого интересна поредица с пикантни сюжети. Оказа се повече от това. Направо се влюбих в тези мрачни,но любвеобилни и нежни типажи :
)
Върнете се в началото Go down
LGeorgieva




Брой мнения : 16
Join date : 20.08.2015
Age : 49

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitimeПон 24 Авг 2015 - 12:39

Обичам да чета книги! В последно времеизбирам да чета неща, които все съм отлагала по ред причини (които май- вече доста преосмислям). Започнах книгата след като си набавих всички преврдвни части, но все си повтарях, че ако не ми хареса ще спра. Ами, хареса ми! Даже съм нервна, че трябва да спирам с четенето, заради работа и домашни ангажименти.
Върнете се в началото Go down
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitimeСъб 23 Яну 2016 - 14:03

Една приятелка ми е препоръча. Тя не пропуска шанс да влезе във филма, така че беше луднала по поредицата и покрай нея я зачетох и аз (както много често става). 
Още съм на 9-та книга, но със сигурност смятам да дочета книгите.
Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitimeСъб 9 Апр 2016 - 21:15

Ами, всъщност видях първата книга в стаята на майка ми. Нямаше какво да правя и я взех от любопитство. Оттам нататък е ясно.
Наистина много обичам тази поредица.
Върнете се в началото Go down
silvi_sz




Брой мнения : 19
Join date : 27.03.2018

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitimeПет 30 Мар 2018 - 20:36

Прочетох мненията в този форум и така реших да прочета първата книга и за 4 месеца прочетох всичките 13 книги + Наследството на черния кинжал. Сега започвам и 14-та книга за Рейдж
Върнете се в началото Go down
petia91




Брой мнения : 15
Join date : 15.05.2018

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitimeВто 15 Май 2018 - 13:25

Моята среща с братството започна с книга 2 . Случайно попаднах на нея , като не знаех , че е част от поредица . Сега вече съм пристрастена ... excited excited excited
Върнете се в началото Go down
elikoleva




Брой мнения : 22
Join date : 14.06.2018

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitimeПет 15 Юни 2018 - 15:06

Аз я видях в статия в интернет с заглавие от рода на "5 много по-интересни и качествени еротични романи от Петдесен нюанса сиво". Е оказаха се прави Smile . Пък и видях че поредицата има повечко книги и са преведени, беше ми писнало да започна поредица и да трябва да я оставя,защото са преведени само първите две-три.
Върнете се в началото Go down
tio_tio@abv.bg

tio_tio@abv.bg


Брой мнения : 39
Join date : 21.08.2018
Местожителство : София

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitimeВто 21 Авг 2018 - 13:38

Тъкмо се бях сдобила с нов ел. четец и си свалих поредицата до 10 книга, честно казано ми хареса корицата и това, че е фентъзи (другите още не бяха излезли) Четеше ми се нещо различно, нещо дето не ме натоварва. Така започнах и не спрях докато не изчетох всичко Haha!
Върнете се в началото Go down
ВикторияТ




Брой мнения : 10
Join date : 07.09.2018

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitimeПет 7 Сеп 2018 - 23:50

Спомням си,че бях в една книжарница и търсех поредната книга ... Корицата ме впечатли...зачетох се и я взех! Прочетох я за часове и чак тогава разбрах,че това е поредица, а аз бях взела кмигата за Бъч.... И така започна всичко .
Върнете се в началото Go down
Kristina.ignatova

Kristina.ignatova


Брой мнения : 16
Join date : 05.09.2018

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitimeВто 11 Сеп 2018 - 0:08

Майка ми препоръча поредицата много отдавна, но така и не бях почнала да я чета. Тя периодично ми напомняше за нея.. И така един ден реших да отворя първата книга и не можах да я оставя! Превърна се в любимата ми поредица.
Върнете се в началото Go down
Vanya Pekova




Брой мнения : 16
Join date : 11.09.2018

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitimeВто 11 Сеп 2018 - 22:16

Намерих първите 8 книги онлайн и си бях харесала само 2рата , 3тата и 7мата книга да прочета , но не знам как реших да започна от първата и добре , че го направих , защото това е най-добрата поредица за вампири някога!!
Върнете се в началото Go down
ioanna2105




Брой мнения : 14
Join date : 13.09.2018

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitimeСъб 15 Сеп 2018 - 1:55

От нямане на работа, но изобщо не съжалявам, че ги прочетох
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ДиСкУсИя: Най-слабата книга в поредицата
» Коя книга от поредицата ви е любима?
» Омразни лица от поредицата
» ДИСКУСИИ И СПОЙЛЕРИ ПО ПОРЕДИЦАТА
» Искате ли филм по поредицата?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: