Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?

Go down 
+39
krasirusabvbg
Dark_love
Vili162
Dea
Bernendito
d-tsankova
Gabriela Angelova
veselina.yankova
ivkaiva3
pmari4@abv.bg
red_1989
Tonity
dambolino
kares_leni
manika
georgieva_katya
Dfghjk
Ina
bykristas
маринели
Denitsa
stelincetosis
netinka
LiliGeor
ioanna2105
Vanya Pekova
Kristina.ignatova
ВикторияТ
tio_tio@abv.bg
elikoleva
petia91
silvi_sz
Lioness
rosali
LGeorgieva
talasum4e
toni6910
Beta
Streamers_98
43 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
LiliGeor




Брой мнения : 17
Join date : 30.09.2018
Age : 49

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitimeНед 30 Сеп 2018 - 9:07

От любопитство. Доста често срещах мнения из социалните мрежи, където споменаваха поредицата и реших да видя за какво става дума.
Върнете се в началото Go down
netinka




Брой мнения : 17
Join date : 20.11.2018

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitimeВто 20 Ное 2018 - 13:23

Съвсем случайно попаднах на първата книга от поредицата. Дори до тогава не бях сигурна дали харесвам вампири. Е, те ме плениха! Въобще целият им свят, който авторката майсторски е сътворила. После разбрах колко много книги са и останах очарована!
Върнете се в началото Go down
stelincetosis




Брой мнения : 21
Join date : 21.12.2018

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 22 Дек 2018 - 12:56

Приятелка не зариби, за което винаги ще съм й благодарна!!!!!
Върнете се в началото Go down
Denitsa

Denitsa


Брой мнения : 18
Join date : 21.10.2018

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 3 Яну 2019 - 14:08

Обожавам я Smile Как я намерих ли? Видях я в сайт за онлайн книги, прочетох резюмето и се започна Smile В интерес на истината съм я чела 2 пъти цялата поредица, а и успях да зарибя приятелките си Smile
Върнете се в началото Go down
маринели




Брой мнения : 22
Join date : 04.01.2019

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitimeВто 8 Яну 2019 - 23:10

Един ден си търсих интересно четиво . и започнах да търся из онлайн библиотеките книжки . най случайно попаднах на една . Тази за Рейдж и Мери. много ми хареса и я прочетох на един дъх . в последствие разбирам че това е една голяма поредица и се захласнах в четене на всяка една от книгите.
Върнете се в началото Go down
bykristas

bykristas


Брой мнения : 24
Join date : 12.06.2010

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitimeНед 13 Яну 2019 - 12:27

Обичам да се ровя в сайтове за онлайн четене на книги. в Такъв попаднах и на първите книги от поредицата. Прецених, че ще ми допаднат. За мое най- голямо удоволствие, направо се влюбих в тях. Някои от книгите са доста по-силни от другите, вероятно заради по-ярките характери или заради по-интересната динамика на случващото се. Въпреки това, препоръчвам ги за четене...всичките.
Върнете се в началото Go down
Ina

Ina


Брой мнения : 23
Join date : 18.01.2019
Age : 33

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitimeПет 18 Яну 2019 - 1:02

Препоръча ми я приятелка. В началото дори не исках да я погледна. Не харесвах изобщо книги на тема вампири и като цяло не си падам по фантастиката. И все пак след голямото хвалене ии уверение то че е уникална и няма да съжалявам започнах да я чета. Тогава книгите бяха издаде и до 4. Прочетох ги на един дъх.
Върнете се в началото Go down
Dfghjk




Брой мнения : 19
Join date : 25.10.2018

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitimeНед 27 Яну 2019 - 10:07

По скоро бих казала, че поредицата сама ме избра. Не съм от тези, които четат фантастика, да речем от типа "Стар трек" или"Седморката на Блейк", извънземни истории и т.н. В един момент обаче незваех какво ми се чете. Нито исторически, нито съвременни, нито трилъри, криминални...с две думи не си харесвах нищо. В еден форум попаднах на отзиви за книгата и реших..."..зако пък не..." Започнах я много скептично настроена и след това.....не спрях, докато не прочетох зсички, които бяха издадени на бг.
Върнете се в началото Go down
georgieva_katya




Брой мнения : 16
Join date : 28.01.2019
Age : 41
Местожителство : Sofia

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitimeПон 28 Яну 2019 - 15:13

Определено първата книга ми се натресе... :-) Препоръчаха ми я след "Академия за вампири" и аз буквално се влюбих в цялата поредица, която изчетох и препрочитам на един дъх!!!
Върнете се в началото Go down
manika




Брой мнения : 19
Join date : 15.02.2019

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitimeПет 15 Фев 2019 - 13:28

Ами, напълно случайно я намерих. Търсех нещо фентъзи и попаднах на първата книга. Заплениха ме странните думи и това, че нещата, които разказва са толкова истински и реални, че направо настръхваш... Доста безсънни и напрегнати нощи прекарах, хаха
Върнете се в началото Go down
kares_leni




Брой мнения : 24
Join date : 21.12.2013

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 21 Фев 2019 - 17:30

Беше много отдавна. Мисля, че по тошва време четях Шерилин Кениън и търсих подобни книги и автори.
Върнете се в началото Go down
dambolino




Брой мнения : 15
Join date : 23.02.2019

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 23 Фев 2019 - 12:34

"Добра" приятелка Smile препоръча ми поредицата. Започнах на шега и изчетох почти цялата поредица.
Върнете се в началото Go down
Tonity




Брой мнения : 16
Join date : 19.03.2019

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitimeСря 20 Мар 2019 - 21:42

Препоръка от приятели
Върнете се в началото Go down
red_1989




Брой мнения : 16
Join date : 22.06.2019
Age : 35
Местожителство : София

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 22 Юни 2019 - 12:52

В една книжарница просто видях корицата на първата книга и тогава се започна...
Върнете се в началото Go down
pmari4@abv.bg




Брой мнения : 22
Join date : 15.07.2019

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitimeПон 15 Юли 2019 - 17:32

Дъщеря ми я препоръча. Вече съм изчела петнайсете книги и нямам търпение да продължа нататък с поредицата!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ДиСкУсИя: Най-слабата книга в поредицата
» Коя книга от поредицата ви е любима?
» Омразни лица от поредицата
» ДИСКУСИИ И СПОЙЛЕРИ ПО ПОРЕДИЦАТА
» Искате ли филм по поредицата?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: