Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът

Go down 
+44
An8_11
Tolli
sisana
VikiE
gabivladi
DD2112
vesi_tsvyatkova
mirna82
Dfghjk
kares_leni
manika
PrincessWarrior
маринели
bykristas
stelincetosis
марти7074
Fani
mariana_tot
ruselina
irina37
tio_tio@abv.bg
nadislaw
RhageLover
teoleo
elikoleva
kremchetokika
ralna
rim17
Todomodo
wentlee
liusi
strega
Искра
snejana1978
djiogara
нел-j
Veni821110
mushmulkata
silvi_sz
mia_chan
penka1234
poli8009
beni1979
Lioness
48 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
АвторСъобщение
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitimeНед 25 Мар 2018 - 23:56

Здравейте, скъпи потребители!
Както ви съобщихме, с екипа решихме да започнем да превеждаме 15-тата книга от поредицата "Братството на Черния Кинжал".
Надяваме се преводите ни все още да ви радват и да се наслаждавате.
Тук можете да коментирате абсолютно всичко, като, разбира се, маркирате спойлерите, когато е нужно.
Приятно четене!


Последната промяна е направена от Lioness на Нед 27 Май 2018 - 19:23; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitimeПон 26 Мар 2018 - 15:28

Бях супер изненадана толкова много глави наведнъж! In Love
Благодаря ви момичета! Bravo Kiss 2 sunnyy
Върнете се в началото Go down
poli8009

poli8009


Брой мнения : 134
Join date : 19.01.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitimeПон 26 Мар 2018 - 16:11

Благодаря Ви от сърце за прекрасната изненада. Не ми остана време да ги прочета, но това не значи, че не мога да ви благодаря Smile
Върнете се в началото Go down
penka1234

penka1234


Брой мнения : 718
Join date : 24.03.2013

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitimeПон 26 Мар 2018 - 19:59

Благодаря че сте приготвили тази прекрасна изненада.
Върнете се в началото Go down
нел-j

нел-j


Брой мнения : 79
Join date : 19.06.2011

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitimeПон 26 Мар 2018 - 20:38

Благодаря! Благодаря! Благодаря! In Love In Love In Love

Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitimeВто 27 Мар 2018 - 11:26

Благодаря Ви много. Сташни сте. Нямате си представа как се бях въоръжила да чакам още поне година че да мога да прочета книгата.
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitimeВто 27 Мар 2018 - 11:33

Много ми стана гадно за Кор не че го оправдавам обаче донякъде досега от книгата се разбира омразата му към Братството пак казвам това не го оправдава но ми стана малко жал за него.. Neutral
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitimeВто 27 Мар 2018 - 11:45

Благодарим ви, момичета! Коментарите ви значат изключително много за нас!
В интерес на истината, тази книга за мен е една от най-наситените с емоции и изпълнена с динамика, и ми доставя голям кеф да превеждам.
Ще се постарая до няколко дни да ви пусна още глави! Smile
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitimeВто 27 Мар 2018 - 17:17

beni1979 написа:
Много ми стана гадно за Кор не че го оправдавам обаче донякъде досега от книгата се разбира омразата му към Братството пак казвам това не го оправдава но ми стана малко жал за него.. Neutral

Всъщност аз мога да го разбера. Той нали си мислеше че Блъдлетър му е баща, пък се оказа че го  е лъгал през цялото време, после пък е разбрал за истинския си баща и това че очевидно има брат който са признали и му е станало още по гадно. Да не говорим че и Троу който е злото просто му е промивал мозъка също
Върнете се в началото Go down
silvi_sz




Брой мнения : 19
Join date : 27.03.2018

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitimeВто 27 Мар 2018 - 21:10

Благодаря Ви, с нетърпения очаквам да прочета книгата Smile
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitimeЧет 29 Мар 2018 - 17:21

Благодаря ви момичета за новата глава! Kiss 2
Колко глави е между другото може да сте писали някъде ама да не съм видяла Question
Мале сега ще чакам с нетърпение следващата глава горката Лейла сама се издаде милата Куин е бесен ужас!
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitimeЧет 29 Мар 2018 - 17:23

69 глави са.
И ние ви благодарим, прекрасни сте! :*
Върнете се в началото Go down
silvi_sz




Брой мнения : 19
Join date : 27.03.2018

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitimeЧет 29 Мар 2018 - 19:57

Благодаря ви, страхотни стеSmile
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitimeЧет 29 Мар 2018 - 21:58

Veni821110, тук се коментира превода, а не под главите, които пускам.
Благодаря!
Върнете се в началото Go down
mushmulkata

mushmulkata


Брой мнения : 70
Join date : 22.09.2011

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitimeПет 30 Мар 2018 - 11:56

Не мога да ви опиша колко съм радостна, че решихте отново да превеждате. excited Не съм чела главите още. Мисля да поизчакам да се съберат малко повечко, защото иначе ще остана без нокти на ръцете.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 16Иди на страница : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/
» Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов
» Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/
» Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/
» Братството на Черния Кинжал 5 - Lover Unbound /каталог на главите/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Книги :: Преводи-
Идете на: