Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какво е музиката за вас ?

Go down 
+51
monzi
hamsterchee
Русалка
vlado
kriseto_pz
ronnie178
autovip
mia_chan
elena1916
ajvi
harmaqni_gr
dani_97
desislava83
Nikssi
annadimova85
dangerous95
lovehurts
Chocolate
Lady_Vampire_
twilightgirl
darkness_angel
Silvi_2711
a_beni
petuniq
albenii
Todomodo
ivka
beni1979
SuperWesye
Peyton*
chirsi
Diane Knight
Melrose
_My_Bloody_Romance
pattx
lost_soul999
New Moon
lin
foxylady
vampire_haidy
FoXy
presy
gal4eto9052
Искра
twilighttt
londongirl
elementamon
princessmoni
Six Feet Under The Stars
marina9310
Spunk
55 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Е ?
1. Музиката е моят живот.
Какво е музиката за вас ? I_vote_lcap76%Какво е музиката за вас ? I_vote_rcap
 76% [ 68 ]
2. Обичам да слушам музика.
Какво е музиката за вас ? I_vote_lcap22%Какво е музиката за вас ? I_vote_rcap
 22% [ 20 ]
3. Все ми е едно - с музика или без.
Какво е музиката за вас ? I_vote_lcap1%Какво е музиката за вас ? I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
4. Не обичам да слушам музика.
Какво е музиката за вас ? I_vote_lcap0%Какво е музиката за вас ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
5. Ненавиждам музиката.
Какво е музиката за вас ? I_vote_lcap0%Какво е музиката за вас ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 89
 

АвторСъобщение
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitimeВто 17 Мар 2009 - 8:51

Пускам темата тук, понеже още няма подходящ форум.
Та изкажете мнението си, гласувайте в анкетата...
Върнете се в началото Go down
marina9310

marina9310


Брой мнения : 340
Join date : 01.02.2009
Age : 30
Местожителство : Dobrich

Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitimeВто 17 Мар 2009 - 10:23

Аз мога да твърдя, че музиката е моят живот... Велико нещо е! Не мога да си представя живота през музиката... Бих я нарекла най-добрия начин да си излееш емоциите дори и да си поплачеш...
Върнете се в началото Go down
Six Feet Under The Stars

Six Feet Under The Stars


Брой мнения : 30
Join date : 19.02.2009
Age : 31

Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitimeВто 17 Мар 2009 - 21:37

МИзката е и винаги ще си бъде моя живот !...Просто не мога да издържам без музика ( е с изключение когато спя и може би когато уча ).. Толкова неша са изразени с музиката ... и с сигурност бих казала,че ми е най-голямата мания In Love
Върнете се в началото Go down
princessmoni

princessmoni


Брой мнения : 414
Join date : 18.01.2009
Age : 36
Местожителство : Burgas

Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitimeВто 17 Мар 2009 - 22:34

marina9310 написа:
Аз мога да твърдя, че музиката е моят живот... Велико нещо е! Не мога да си представя живота през музиката... Бих я нарекла най-добрия начин да си излееш емоциите дори и да си поплачеш...

Ето това мисля и аз! Cute
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 0:58

Музиката е неизменна част от ежедневието ми .. 24/7 мога просто да седя и да слушам как някой си излива душата в някоя песен. Музиката дава сила и идеи, вдъхновява въображението, решава проблеми, кара те да мислиш перспективно. Тя ме забавлява; утешава ме, когато ми е тъжно; дори може да ме разплаче. Във всеки един момент мога да намеря спасение в нея. Кара те да се чувстваш свободен, а понякога и мъничко егоист .. сам с музиката .. какво по-приятно и релаксиращо?!
"аз обичам я, а тя така се казва МУЗИКА"


Последната промяна е направена от elementamon на Сря 18 Мар 2009 - 10:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
londongirl

londongirl


Брой мнения : 108
Join date : 01.02.2009
Age : 32
Местожителство : сливен

Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 10:06

elementamon написа:
Музиката е неизменна част от ежедневието ми .. 24/7 мога просто да седя и да слушам как някой си излива душата в някоя песен. Музиката дава сила и идеи, вдъхновява въображението, решава проблеми, кара те да мислиш перспективно. Тя ме забавлява; утешава ме, когато ми е тъжно; дори може да ме разплаче. Във всеки един момент мога да намеря спасение в нея. Кара те да се чувстваш свободен, а понякога и мъничко егоист .. сам с музиката .. какво по-приятно и релаксиращо?!
"аз обичам я, а тя така се казва МУЗИКА"

и аз съм на същото мнение Cute
Върнете се в началото Go down
twilighttt

twilighttt


Брой мнения : 644
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : nowhere ..

Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 10:49

Музиката беше, винаги е била и ще бъде неизменна и голяма част от живота ми. Няма ден, в който аз да изляза някъде, без слушалки или да отида някъде, където да не мога да слушам музика! Тя придава смисъл на ежедневието ми, дава ми идеи, а когато съм тъжна ми помага да излея болката си. Развеселява ме, утешава ме, развинтва въображението ми и ме нахъсва Smile
Цитирам elementamon: аз обичам я, а тя се казва МУЗИКА Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/deni4kkka
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 11:36

Браво, Мон, много добре го каза! Smile
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 23:35

Едва ли ще има някой, който да не отговори с "Музиката е моят живот"...
Обичам да казвам, че музиката е моят начин да дам назаем на света около мен един саундтрак.
Не помня от колко години не съм излизала от нас, дори и за да отида до магазина без слушалки, просто когато вървя и слушам хората около мен, шумът на колите, ми става едно такова тежко... а с музиката забравям всичко това, забравям, че съм била нещастна, че нещо в живота ми не върви както трябва. Почти във всяка една песен мога да намеря известна прилика с моите чувства в дадения момент. И не ви ли се е случвало просто да си вървите и когато чуете текста и мелодията на една песен, да усетите една такава странна тръпка, преминаваща през цялото ви тяло? Която ви кара да подскочите, да запеете с цяло гърло, па макар и хората около вас да ви сметнат за луди? Това е музиката за мен, не онази чалгаджийската, а хубавата музика, която ме кара да хукна през дъжда, особено когато съм на село, която ме кара да прекося локвите из цялата поляна, само и само да мога да изразходя по някакъв начин енергията, с която ме зарежда... Музиката е храната за душата, тази, която изпраща импулси на радост и вълнение през цялото ни тяло!
Тази, която преминава през кожата ни и ни кара да я усетим вътре в кръвта си...
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitimeЧет 19 Мар 2009 - 1:13

Смятам, че Галчето много по-добре се изрази Cute
Като прибавим и песента, към която дадох линк(да, адски много я обичам тази песен, просто в нея се изразява всичко, което мисля и чувствам, но не съм способна да изкажа), се получава едно прекрасно и вълшебно изказване за музиката In Love
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitimeПет 20 Мар 2009 - 22:36

Е как, тук сме сродни души до някаква степен, сега се оказва, че всички буквално не можем без музика. :Р

Аз не мога 1 ден да не чуя нито една песен.
Музиката е като въздух.
Като чуя хубава песен и се изпълвам просто, малко неща могат да ми подействат така Smile .

И много се радвам, че все повече хора избират музиката и книгите, пред PC игрите и пълното затъпяване Haha!
Върнете се в началото Go down
FoXy

FoXy


Брой мнения : 890
Join date : 22.01.2009
Age : 32
Местожителство : love street.

Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitimeПет 20 Мар 2009 - 22:57

Ами не мога да кажа, че музиката е моят живот, но определно я обичам. Слушам през голяма част от деня си, когато ми е кофти или когато съм в добро настроение, все тая - има си музика за всичко. In Love Smile
Върнете се в началото Go down
vampire_haidy

vampire_haidy


Брой мнения : 183
Join date : 21.01.2009
Age : 28
Местожителство : sofiq

Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitimeСъб 21 Мар 2009 - 13:04

моя хероин! Haha!
Върнете се в началото Go down
foxylady

foxylady


Брой мнения : 236
Join date : 04.02.2009
Age : 32
Местожителство : страната на влюбените :))))

Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitimeСъб 21 Мар 2009 - 13:20

Немога и минута без музика,тя е моят живот така да се каже Haha! Haha! Cute 🐱
Върнете се в началото Go down
http://www.twitter.com/vampire_if
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitimeСъб 21 Мар 2009 - 17:14

Определено е моя живот. Просто отраснала съм с музика,не заспивам без пусната музика,не се събуждам без нещо да пее до главата ми Haha! колкото и набално да звучи. Просто музиката не ми омръзва никога. Да имам вечно сменящи се вкусове относно песни,стилове и така нататък. Но всяка една песен,всяка една мелодия в даден момент описва самата ми същност. Тъй като самите песни са писано от хора като мен,теб и всички останали.
Затова за мене музиката е дори като дрога все повече и повече се пристрастявам Haha!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво е музиката за вас ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво е музиката за вас ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» JAZZ музиката
» Музиката като инструмент за въздействие
» Какво четете в момента?
» Какво правим тук?
» Какво слушате в момента?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: