Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Bg music...

Go down 
+25
Streamers_98
Русалка
elioni
Chocolate
stefani24
fallen_angel133
kasiljs
chirsi
Diane Knight
wolf._
wentlee
MaץheM
Alice Cullen
Six Feet Under The Stars
lady_abadon
alix993
someonelikeyou
evakri
Искра
slim4e
elementamon
DrEaMs_GiRl
FeNkaTa_RoNaLdo
viks
no7alone
29 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Bg music...   Bg music... I_icon_minitimeВто 24 Мар 2009 - 16:51

Харесвате ли българската музика и кои са ви любимите парчета?

ПП: не става въпрос за чалга, пък и не съм видала за сега някой чалгафен във форума, за това питам само за поп, денс и т.н. Но ако все пак има такъв човек, нека и той да се изкаже Smile
Върнете се в началото Go down
viks

viks


Брой мнения : 582
Join date : 20.02.2009
Age : 28
Местожителство : Idris

Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... I_icon_minitimeВто 24 Мар 2009 - 17:04

Харесвам българската музика Cute
Не знам дали се брои за чалга ( на мен ми прилича повече на поп), но любими са ми песента на Миро - Някога Преди и на ДесиСлава - My Pleasure, My Pain Smile
Върнете се в началото Go down
http://themortalinstruments.forumotion.net
FeNkaTa_RoNaLdo

FeNkaTa_RoNaLdo


Брой мнения : 249
Join date : 25.02.2009

Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... I_icon_minitimeВто 24 Мар 2009 - 17:05

Хах не слушам много! Но харесвам или може да се каже вече харесвах "Каризма". Мразя БГ РАП Mad Mad
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl

DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 564
Join date : 25.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... I_icon_minitimeВто 24 Мар 2009 - 18:14

Не знам точно от бг музика какво да разбираа,но първото,което се сещам е Българската Естрада...уникални песни на Сигнал, щурците, Лили Иванова, определено тези песни ми харесват те са неумиращи,винаги ще се харесват,ако дойдем на по - близки години...не мога да кажа че харесвам Каризма,защото не е така иначе бих слушала тяхна песен,а още пвоече новата песен на миро - губя контрол е отвратителна Haha! и май аз ще съм първата,кояот ще ис признае че слуша чалга It wasn't me Haha! не ме срам от това,естествено не слушам само такава музика,но нямам против нея, има хуабви парчета като тези на Преслава,особенно Лъжа е е супер рокаджийска,оо сега се сещам за един определено българин с около 14 албума зад гърба си :Р Слави Трифонов естествено, голяма съм му почитателка и както казах в една друга тема имам му всички албуми Haha! Май много дълго стана мнението,ама общо взето казах каквото исках It wasn't me Haha!
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... I_icon_minitimeВто 24 Мар 2009 - 19:49

Да, аз говорех за бг естрадата, денс-а и поп-а... музиканти като Сигнал, Диана Експрес или пък по-модерните певици и певци като Мария Илиева, Графа или пък победителите от Music Idol.
Не слушам чалга, но за това и обясних по-горе, но както и да е
И да си кажа по-темата - отказала съм се от чалгата преди 5-6 години, не знам точно колко, но редовно си слушам качествената бг музика. За рапа да не говорим - той не ми се всписва към графата музика

и един голям поздрав за всички с Диана експрес - Блус за двама
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... I_icon_minitimeВто 24 Мар 2009 - 20:58

Има много таланти на българската сцена .. музика от всеки стил при това Smile
Моите фаворити са Те, Орлин, Мария Илиева, Графа, Белослава, Дони и Момчил (много им обичах песните като малка), Стефан Вълдобрев, Ирина Флорин, Мастило, Остава, P.I.F., Ъпсурт, Wosh, Спенс, DRS, Sensei, Denyo, Deadly mindz, Ice cream, NISHTO, Yoko, Second hand krue, LOGO5, FARS, DJ Darkstep, Slim, RaggaOne, Nokaut, X-team, Atila, Silent city, nowallz, Soundtrack, Protest, Ogonek, COOH, Сантра и Кристо както и още доста. Вечните български песни всички ги знаем; изпълнителите, с които ние и родителите ни са израснали също. Българската музикална сцена има много какво да предложи, но за жалост шоумените, а не истинските таланти успяват по-лесно Wink А за Music Idol и "айдълите" няма да коментирам, защото .. ами просто не смятам, че точно този формат определя кои са талантливи и кои не. За добро или лошо, аз откривам повечето таланти в интернет пространството.
Но няма значение къде и как тези талантливи хора се проявяват .. важното е, че българска музика има, винаги е имало и винаги ще има. Cute
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
slim4e

slim4e


Брой мнения : 18
Join date : 28.02.2009
Age : 30
Местожителство : София

Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Bg music...   Bg music... I_icon_minitimeВто 24 Мар 2009 - 21:13

Обожавам българската музика :]
Сега слушам Сигнал И Лора Караджова - Сляп Ден Cute Иначе фаворите са ми Мария Илиева, Графа,P.I.F., Ъпсурт,Остава, Д2, Б.Т.Р, Дони-някои песни като Дони И Нети - Този Филм, Дони И Леа Иванова - Спри До Мен, както и Сборна Формация - Страхотен Ден (мого хубава Wink )..такам...харесвам и Щурците, Сигнал, както и Спенс : )





elementamon написа:

Но няма значение къде и как тези талантливи хора се проявяват .. важното е, че българска музика има, винаги е имало и винаги ще има. Cute
Върнете се в началото Go down
http://www.slim4e.piczo.com
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... I_icon_minitimeВто 24 Мар 2009 - 22:07

Харесвам българската музика. В България има тоолкова много музикални таланти, въпросът е, че нямат голям шанс за реализация. Любимци са ми:
БТР, ПИФ, Графа, Мария Илиева, Дони, Остава, Сигнал, Щурците, Ъпсурт, Каризма, Д2, от айдълите - Невена Цонева и Теодор Койчинов, от време на време слушам и Слави Трифонов - прави хубави песни човекът, концертите му много ме кефят - изпълнени с живот и енергия. Общо взето харесвам това, което според мен си заслужава слушането от българските изпълнители. Заслужават уважение дори само заради факта, че правят нещо в тая държава (макар че то в доста чести случаи остава недооценено).
Върнете се в началото Go down
evakri

evakri


Брой мнения : 72
Join date : 23.01.2009
Age : 33
Местожителство : Пловдив

Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... I_icon_minitimeВто 24 Мар 2009 - 22:26

Аз също слушам българска музика, защото смятам, че определено има парчета, които си заслужават и не отстъпват по нищо на световните хитове.
Иначе, обожавам песента на Графа "ДАВАМ ВСИЧКО ЗА ТЕБ"! It wasn't me In Love It wasn't me
Върнете се в началото Go down
someonelikeyou

someonelikeyou


Брой мнения : 275
Join date : 08.03.2009
Age : 30
Местожителство : до морските вълни...

Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Bg music...   Bg music... I_icon_minitimeСря 25 Мар 2009 - 9:03

аз също много харесвам бг музиката.Има доста изпълнители с наистина хубави песни-Миро,Графа,Мария Илиева...Бг рап също слушам-има песни които наистина не струват,но има някой с прекрасни текстове и мелодий,за което поздравявам изпълнителите.Но е жалко,че бг музиката не е толкова продавана сега,отколкото преди няколко години... Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.onetreehill-fans.forumotion.net
alix993

alix993


Брой мнения : 34
Join date : 02.02.2009

Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... I_icon_minitimeПон 13 Апр 2009 - 19:19

Б.Т.Р Cute това е групата просто в България няма втора такава I love you Всичките им песни са хубави cheers
Върнете се в началото Go down
lady_abadon

lady_abadon


Брой мнения : 2078
Join date : 27.02.2009
Age : 30
Местожителство : in the love letters that i wait ♥♥♥

Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... I_icon_minitimeПон 13 Апр 2009 - 20:50

Значи...(тъп старт Silly me ) ,има много хубава,качествена и въобще сносна българска музика. И не говоря за "врътни гюбека" и компанията...(нищо лично към феновете им)...Има доста групи и солови изпълнители,които полагат нечовешки усилия,за да привлекат вниманието на феновете. Ето преди малко четох една статийка за Крум(чували сте го,надявам се),който понеже никой не му слушал музиката представи си , се хванал човека и станал изпълнител на "Ара мюзик"... А има хора като Графа cheers cheers cheers Марияна Попова cheers cheers cheers БТР(евала на alix993, защото мнението ми е едно към едно към нейното)Мария Илиева, Дони, Остава, Сигнал ( които са богове) Ъпсурт ( едни истински народо психолози на Съвременна България), Миро,Нети, Виктория от Стар Академи, Светла Иванова,Стратия(вече позабравен,но навремето разби всичко живо с "Платонично")....Има много талантливи млади хора тук и сега...Въпроса е има ли кой да ги слуша ... а пък аз съм си намерила начин - БГ радио ...94,6 на чистотите на Густо-Майна-Филибето-Майна... Haha! Haha! Haha!
Всъщност истинската дилема е ЩЕ СЛУША ЛИ НЯКОЙ ТАЗИ МУЗИКА и има ли смисъл те да си дават труда да я правят!!! Въпроса ми е отворен за отговори и мнения...
п.п : Преди бая време в Пловдив се проведе концерт под надслов : Няма илюции,когато искаме.... И да знаете колко [i]несъвсем известни[/i],но адски добри банди свиреха...направо ще ви падне шапката..
Върнете се в началото Go down
http://www.november-is-full-with-kisses.blogspot.com/
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... I_icon_minitimeВто 14 Апр 2009 - 0:31

на 21 първи март с Благоевград имаше концерт на Сигнал. Казвам ви, бяха около 50 човека! Срамота! няма да се увличам във възмутението ми. Просто исках да кажа, че подгряваща група бе една благоеградска бойбанда с вокал Денис (не му помня фамилията), който участва в кастингите на Music Idol 2,3. Това момче имаше страшен глас и толкова хубаво пееше рок песни. Просто трепач!!!
Върнете се в началото Go down
Six Feet Under The Stars

Six Feet Under The Stars


Брой мнения : 30
Join date : 19.02.2009
Age : 31

Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... I_icon_minitimeЧет 16 Апр 2009 - 11:45

ЗА жалост вс епо-малко хора се заслушват в българската музика (като махнем на страна чалгата) ,а наистина има групи и изпълнители,които си заслужават !Аз много често слушам Остава (особено песента им шоколад,която е невероятна!),също така БТР,с които съм отраснала ,Графа ,Мария Илиева,Сигнал,Марияна Попова и др. Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... I_icon_minitimeВто 28 Юли 2009 - 11:43

Търсех темата с идеята да си обновя поста... който, както видях по - късно, не съм и написала. Ужас.

elementamon написа:
Българската музикална сцена има много какво да предложи, но за жалост шоумените, а не истинските таланти успяват по-лесно Wink А за Music Idol и "айдълите" няма да коментирам, защото .. ами просто не смятам, че точно този формат определя кои са талантливи и кои не. За добро или лошо, аз откривам повечето таланти в интернет пространството.
Но няма значение къде и как тези талантливи хора се проявяват .. важното е, че българска музика има, винаги е имало и винаги ще има. Cute

Не може някой да напише мнение, с което да съм по - съгласна. Има толкова добри банди, които могат да се чуят само на живо. Попринцип не съм фенка на БГ сцената, защото не съм фенка на поп музиката като цяло. Но имаме и много добри рок, метъл и хардкор групи... Които тънат в забрава. Понякога слушам D2, но не съм голяма фенка. *Пита се "А защо?!"* Като цяло слушам: VendeTTa, SWAFI /<333, откакто ми ги пратиха съм луда по тях/, ODD Crew /страхотни са!/, Остава, ПИФ, БТР /въпреки, че не се кефя много на стария рок/, Twist, Six /две групи от моя град, много им се радвам/, Urban Grey, Кълн... Също и Let Them Die, които имат страхотна вокалистка! Слушам и някои поп парчета, но за тях си трябва особено настроение... Графа и Мария Илиева например, или пък Сантра... Колкото до рапа... Пак същата ситуация. Тия, които си заслужават, са трудни за откриване. Wosh, DRS+, RaggaOne и т.н. Не съм много навътре в тоя жанр, защото го слушам рядко.

Със сигурност съм изпуснала някоя група или изпълнител, може да едитна ако се сетя.

Както казах, голяма част от групите/изпълнителите трябва да си ги гледаш на живо... Или да ти ги прати някой, но пък не винаги има кой. Все пак... нека подкрепяме БГ сцената, защото въпреки всичко я има, макар и да е наистина, ама наистина ъндърграунд...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Bg music... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Bg music...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Music will save you?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: