Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Bg music...

Go down 
+25
Streamers_98
Русалка
elioni
Chocolate
stefani24
fallen_angel133
kasiljs
chirsi
Diane Knight
wolf._
wentlee
MaץheM
Alice Cullen
Six Feet Under The Stars
lady_abadon
alix993
someonelikeyou
evakri
Искра
slim4e
elementamon
DrEaMs_GiRl
FeNkaTa_RoNaLdo
viks
no7alone
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
MaץheM




Брой мнения : 2630
Join date : 22.01.2009
Местожителство : Cold Sun..

Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitimeСря 29 Юли 2009 - 10:36

Хубава тема, доказателство, че съм пропуснала много, докато не съм влизала в раздела.
Харесвам българската музика, ценя това, което правят творците ни, макар да не мога да я сравня с някои страхотни изпълнители от други националности, ние също имаме изявени певци и групи.
Честно казано преди слушам доста бг рап, но напоследък ми е поомръзнал и съм намалила значително времето, посветено на него, но въпреки това си имам любимци, както и песни, които обожавам на наши изпълнители.
Харесвам - Wosh MC, Yoko, Sensei, DJ Darkstep, DRS, Denyo, Nokaut, Ragga One, Ogonek, COOH, X-Team иии Deadly Mindz, за което е виновна Мони, тя ме запали по DM Haha!
Харесвам също части от творчеството на Ъпсурт, Мария Илиева, Белослава, Графа, Д2, Остава, Те.
Мисля, че не пропускам никой, но ако се сетя ще едитвам.
Искам да кажа, че това са наистина хора с талант и идеи, които се опитвам да реализират по най-добрият начин и лично аз много се дразня, когато кажат, че бг рапа бил комерс и не струвам. Това не е истина. Да, различен е от рапа, който правят 2PAC, Eminem, Snoop.. но също си има хубави черти и смислен текст, така че такива коментари ми се виждат напълно незаслужени.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Pinacoladaa
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitimeЧет 8 Окт 2009 - 20:20

Мда, бг музика. Мисля, че определено съм почитателка на Смърф, Балтазар, Ясен Петров и компания. Правят невероятни сетове, въпреки че повече от музиката, която използват, не е тяхна, но въпреки това си ги обичкам. Партитата на Метрополис са жестоки и размазващи. Винаги е много забавно.
Обичам да слушам песни на някои от старите ни изпълнители като Паша Христова (но се случва много рядко).
Иначе харесвам Д2, ПИФ, Мери Бойс Бенд, Белослава, Мария Илиева (но не всичко), тук там някоя песен на Графа (или по - точно "Слънце в очите ти"), Любо и ТЕ (които на живо пеят страхотно). Харесвах и Сленг. Май са тези. Не съм голяма почитателка на БГ музиката.
Върнете се в началото Go down
wolf._

wolf._


Брой мнения : 78
Join date : 01.12.2009

Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitimeСъб 12 Дек 2009 - 23:35

Ам да има мн хубава българска музика.(като изклучим музикалната излагация чалгата)
Едни от любимите ми групи са Б.Т.Р и Сигнал. Любимата ми песен на Б.Т.Р е - Хей момиче а на Сигнал е - Да те жадувам ..
Върнете се в началото Go down
Diane Knight

Diane Knight


Брой мнения : 42
Join date : 15.07.2010
Местожителство : The Middle of my Fantasy

Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitimeВто 20 Юли 2010 - 20:57

Българската музика е разнообразна и наистина хубава. Епизод, БТР, ПИФ, Атлас, Дони, Нети, Сигнал, Мария Илиева, ODD Crew, Gabana, Амарант са любимите ми български изпълнители и си заслужава да се слушат. Cute
Върнете се в началото Go down
chirsi

chirsi


Брой мнения : 365
Join date : 04.06.2010
Age : 28
Местожителство : Сливен *

Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitimeВто 20 Юли 2010 - 21:48

Страшноо харесвам българската музика.Има мнохо хубави български песни също и певци - Диана Експрес,Сигнал,Атлас,Васил Найденов дори и Лили Иванова я харесвам като певец (страшен глас) ,но не й като външен вид Smile Почти само такава музика слушам.Много рядко си пускам АЕ песни.Тези певци доказват , че България има страхотни таланти,а не като чалга звездите,която си показва само прелестите.Макар че понякога слушам такив стил музика,но не съм техен фен! А и никога не гледам клиповете им :Р
Върнете се в началото Go down
kasiljs




Брой мнения : 40
Join date : 11.12.2012

Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitimeВто 25 Дек 2012 - 20:48

Харесвам българската музика. В България има толкова много музикални таланти, въпросът е, че нямат голям шанс за реализация
Върнете се в началото Go down
fallen_angel133

fallen_angel133


Брой мнения : 31
Join date : 01.05.2012

Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitimeСря 26 Дек 2012 - 0:51

слушам Бг рап предимно и не говоря за криско и килата а за истинските рапъри като f.o, x, mwp и тн.
Върнете се в началото Go down
stefani24

stefani24


Брой мнения : 52
Join date : 08.02.2009
Местожителство : софия

Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitimeНед 14 Апр 2013 - 23:39

Обичам я и я подкрепям в развитието и с 2 ръце... но, не харесвам чалга.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitimeСря 31 Юли 2013 - 20:19

(както казахте още в началото на темата, чалгата я оставяме настрана.) допреди известно време много харесвах бг музиката. не мога да кажа, че съм чувала всички известни български групи и изпълнители, но поне с по-наложилите се съм запозната. графа, мария илиева, каризма <3 (заедно и поотделно), руши видинлиев, слави трифонов и ку-ку бенд, остава, стенли, д2 и тъй нататък са правили много хубава музика, като някои от тях си слушам и днес. миналата седмица слушах за не знам кой път 'рискувам да те имам' на каризма, а тъкмо тоя следобед се усетих, че си пея 'жестока' на слави и невена. : D въобще българската музика до 2010-2011 си беше доста добра. и, поне през моите очи, беше дотам.

българската музика - не всичката, има все още някои добри попадения, имам предвид всяка една песен, спадаща към мейнстрийм музиката - от миналата година насам, вече е пълна скръб. не знам дали вкуса ми за музика е станал прекалено претенциозен, или... не. просто новата българска мейнстрийм музика е боклук. темите на песните са все едни и същи. текстовете на моменти са... просто нямам думи за тях, по-малоумни неща не съм чувала ('ще прощаваш, че минавам напряко през дупето тиии, просто искам да съм по-далече от сърцето тии' Suspect), самата музика може да ме накара да поискам да се самоубия ритуално... просто... загубила съм надежда отвсякъде. (супер много съм набрала, мога да хейтя цял ден Haha!) и някои изпълнители, които правеха много добра музика, взеха да клонят към днешния мейнстрийм (графа с последните му няколко песни и - не съм ги слушала продължително, но помня че бях чувала техни стари песни и имаше много добри такива - ice cream, вибриращите успях да ги изтрия, обаче 'взимам - давам', като я чуя, си представям как убивам хора. xD) днес всеки иска да прави дуети с рапъри... и тук може да си е от мен, понеже никога не съм чувствала и харесвала рап музиката, но да. бг рапът днес. който си е буквално навсякъде. сто кила, били хлапето, криско (всъщност него мога да го трая, щото има приятен гласец ;д) и компания, дето 'са свалят и са дигат, праят го по цял ден', просто не мога да ги гледам. Haha!
и толкова упорито се опитвам да ги игнорирам, обаче те се чуват постоянно ;д и, представете си колко ми е 'хубаво', като след продължително слушане на, примерно, garbage или muse, реша да си сваля слушалките и първото нещо, което да чуя, да е 'мойто мамче само с мене се лигави, по цяла вечер щуротии с дупето си прави'


...
отивам да се самоубивам просто. ;д
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
elioni

elioni


Брой мнения : 56
Join date : 20.10.2010
Age : 29

Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitimeСря 11 Сеп 2013 - 11:24

Доста съм хлътнала по ''Sanny Alexa feat. Bobo - В този клуб'' в момента и изобщо този тип музика.Имаме много добри бг парчета...лично аз харесвам ''Каризма - Минаваш през мен, Рискувам да те имам,Ще избягам ли от теб '' изцяло имат добра музика Smile)
Върнете се в началото Go down
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitimeНед 27 Окт 2013 - 20:33

Слушам българска музика, има някои доста добри парчета.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitimeЧет 28 Ное 2013 - 16:39

Не съм спец по бг музика, слушам я рядко и рядко търся бг песни.
Като малка бях луднала по „Каризма“, но – като малка.
Днес любими са ми Д2 и БТР. ^_^
Върнете се в началото Go down
caviji

caviji


Брой мнения : 553
Join date : 13.01.2014

Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitimeПон 13 Яну 2014 - 22:37

Харесвам повече старите български песни, като тези на Лили Иванова, Васил Найденов, Росица Кирилова, Сигнал и др.
Върнете се в началото Go down
sachii

sachii


Брой мнения : 6
Join date : 27.04.2014

Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitimeНед 27 Апр 2014 - 12:06

Харесвам BG рап музиката. Става въпрос за старата школа ( Sane, MWP и т.н. ) имат наистина стойностни парчета.
Върнете се в началото Go down
frog17




Брой мнения : 17
Join date : 27.04.2014

Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitimeНед 27 Апр 2014 - 18:32

В последно време бг поп музиката се развива и става по-добра Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Bg music... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bg music...   Bg music... - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Bg music...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Music will save you?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: