Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Шестото клеймо /Дан Браун/

Go down 
+22
pufilina80
Bloopy
hriskataaa
jjanet
vlado
ajvi
a_beni
djudjka
dreaM
azsamkalina
naniibibi
twilight_i94
vampire bride
desi_cullen
w0manitka
bonity
ianeto_277
cornelia_star
gal4eto9052
elinka
Alice Cullen
presy
26 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 10:58

Видях в темата за "Шифърът на Леонардо", че сте споменавали и тази книга.

Е, какво мислите за нея? Как точно ви повлия?
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 14:45

Йей, тук мога да се изкажа. Още не съм прочела Шифърът, но успях да прочета Шестото Клеймо, и е наистина страхотна книга. Харесва ми, че Дан мисли в мащабен план, и винаги нещо което си прочел някъде в първите 10 страници се появява отново и в последната глава.

Конкретно за Клеймото, самите клейма бяха страхотни. Доста време ги гледах, и обръщах книгата, и се чудех как са направени... Всички засегнати в книгата обекти съществуват, обществото на илюминатите също, антиматерията... Едва ли не очакваш като включиш телевизора, да кажат, че това се случва наистина. Просто фантазията до такава степен е преплетена със съществуващи места, събития и личности, че човек се обърква.

И все пак книгите на Дан са разгадаеми, след като си прочел една - две вече имаш ясна представа за схемата. А и ако не се лъжа на края на Шестото Клеймо или Цифрова Крепост беше поместен принципът му.

И все пак, колкото и да са разгадаеми, за мен книгите му са страхотни, и нямам търпение да прочета и тези, до които не съм се добрала още.
Върнете се в началото Go down
elinka

elinka


Брой мнения : 48
Join date : 16.01.2009

Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 18:53

ОО, таз икнига е просто жестока. Много харесвам книгите на Дан Браун. Разказва страхотно. Така те увлича в историите си, че не можеш да спреш до последната страница. Е, поне така е при мен. Smile :Р
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitimeНед 31 Май 2009 - 18:17

Тук можете да коментирате и добре ли е направен филма по книгата.
Кое е било по - добро и кое ви е разочаровало...

Просто за да се раздвижим малко. Smile
Върнете се в началото Go down
cornelia_star

cornelia_star


Брой мнения : 50
Join date : 20.01.2009
Age : 32
Местожителство : Haskovo

Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitimeПон 1 Юни 2009 - 21:15

И книгата и филма ми харесват It wasn't me It wasn't me It wasn't me
Върнете се в началото Go down
http://darkmagic.dir.bg
ianeto_277

ianeto_277


Брой мнения : 191
Join date : 04.05.2009
Age : 28
Местожителство : The cake is a lie.

Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitimeСъб 13 Юни 2009 - 22:26

Много искам да прочета книгата, но сега съм захванала друга поредица и не искам да ги разбърквам. Иначе съм чувала добри отзиви за нея и силно се надявам да е интересна, темата ме впечатли като прочетох анотацията. Филма не мога да коментирам, защото не мисля да го гледам, докато не прочета книгата. Smile
Върнете се в началото Go down
bonity

bonity


Брой мнения : 740
Join date : 20.02.2009

Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitimeСъб 13 Юни 2009 - 22:41

Ами да си призная книгата не съм я чела, но за сметка на това гледах филма. Ле ле ченето ми увисна, през целите 2 часа съм стояла под напрежение и се чудех какво ще стане по нататък. Даже си бях съчинила своя тероия, която в последствие се оказа напълно грешна.
Аз съм била в Рим и ми беше супер интересно да го видя и през такъв поглед, като неподреденото кубче на Рубик. Илюминатите, следите, как всичко беше навързано като мъниста, следващо своя ред.
Сюжета беше невероятен, евала му правя на писателя, предполагам, че книгата даже ще е по-интересна и смятам да я почна. И като я прочета ще направя сравнение между двете Smile
Върнете се в началото Go down
w0manitka

w0manitka


Брой мнения : 70
Join date : 21.06.2009
Age : 44
Местожителство : Стара Загора

Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitimeНед 21 Юни 2009 - 18:29

Здравейте ,
Снощи гледахме с мъжа ми филма като цяло са се справили добре.
Разбира се доста неща не са както трябва да са .
Spoiler:

Дано не съм развалила на някой удоволствието


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пон 10 Май 2010 - 16:18; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Предупреждавайте за спойлери!)
Върнете се в началото Go down
desi_cullen

desi_cullen


Брой мнения : 4
Join date : 22.02.2009
Age : 29

Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitimeПон 6 Юли 2009 - 21:32

книгата е страхотна. Филма не чак толкова..но Том Ханкс се справи по-добре отколкото очаквах. sunny
Върнете се в началото Go down
vampire bride

vampire bride


Брой мнения : 177
Join date : 06.04.2009
Age : 31
Местожителство : Tampеre, Finnland

Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitimeЧет 27 Авг 2009 - 15:50

Много интересна книга. Четох я преди 3 години и съм позабравила подробностите, но мисля скоро пак да я препрочета... Smile
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitimeПон 14 Сеп 2009 - 14:57

Книгата много ми хареса. За отрицателно време я прочетох. Сюжетът беше супер. През цялото време бях в голямо напрежение. Стана ми най-любимата книга.
Братовчедка ми пусна началото на филма и аз като видях какво представлява се отказах да го гледам. Има прекалено много разминавания от книгата. Може да го гледам, но сигурно ще се подразня заради изменените сцени.
Върнете се в началото Go down
naniibibi

naniibibi


Брой мнения : 1334
Join date : 15.01.2009
Age : 33

Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitimeЧет 17 Сеп 2009 - 16:05

Книгата е невероятна, на филма посредствен поне за мен! Можеби защото след книгата имах много големи очаквания за филма! Заслужава си да се прочете определено ще те грабне!
Върнете се в началото Go down
azsamkalina

azsamkalina


Брой мнения : 486
Join date : 13.02.2009
Age : 28
Местожителство : sofia

Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitimeВто 17 Ное 2009 - 22:05

Филма не съм гледала, но пък за сметка на това книгата ми е предостатъчна. Началото на тази учебна година четох "Шестото клеймо" и останах много приятно изненадана. Обикновено не съм голям фен на този жанр. Препоръчвам я на повечето ми познати. Не мисля, че има смисъл да се повтарям с другите... но ДА - книгате е мноого добра!
Върнете се в началото Go down
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitimeПет 20 Ное 2009 - 9:15

Книгата прочетох буквално на един дъх и бях очарована. Запленителен сюжет и неочаквана развръзка. Препоръчвам я горещо на всеки, който има враме да й се наслади. А що се однася до филма- един от най- добрите направени по книги! Smile
Върнете се в началото Go down
djudjka

djudjka


Брой мнения : 71
Join date : 04.08.2010
Местожителство : Плевен

Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitimeЧет 23 Дек 2010 - 21:07

Преди няколко години започнах да чета Шифърът, но си имах някои други проблеми и не я допрочетох. Наскоро гледах за втори път филма и страшно много ми хареса.
Преди време гледах и Ангели и демони (по Шестото клеймо) и още повече ми допадна.
БЕ НАПРАВО СУПЕР ФИЛМИ
Прочетох Цифрова крепост за един ден (съвсем сериозно - съквартирантките ме помислиха за луда. Haha! )
Започнах Метеоритът, но го прекъснах за малко.
Жалко, че не са филмирали първите две книги на Дан Браун, но затова пък Изгубеният символ ще е истинско зрелище!
С нетърпение чакам филма, но първо ще прочета книгата!!!


Последната промяна е направена от djudjka на Пон 31 Яну 2011 - 16:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Шестото клеймо /Дан Браун/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Шестото клеймо /Дан Браун/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Дан Браун

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: