Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Шестото клеймо /Дан Браун/

Go down 
+22
pufilina80
Bloopy
hriskataaa
jjanet
vlado
ajvi
a_beni
djudjka
dreaM
azsamkalina
naniibibi
twilight_i94
vampire bride
desi_cullen
w0manitka
bonity
ianeto_277
cornelia_star
gal4eto9052
elinka
Alice Cullen
presy
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
djudjka

djudjka


Брой мнения : 71
Join date : 04.08.2010
Местожителство : Плевен

Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 I_icon_minitimeЧет 23 Дек 2010 - 21:08

Горещо препоръчвам творбите на Браун, но само моля ви не се вманиачавайте!
Лично съм проверявала данни от книгите и не всичко е истина - все пак е за забавление, но иначе има някои неща, върху които си заслужава да се замисли човек.
Приятно ЧЕТЕНЕ и гледане!!! Haha!


Последната промяна е направена от djudjka на Пон 31 Яну 2011 - 16:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
a_beni




Брой мнения : 42
Join date : 30.01.2009

Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 I_icon_minitimeПет 24 Дек 2010 - 22:16

Първата книга на Дан Браун, която прочетох беше Шифърът на Леонардо.Направи ми много силно впечатление и до такава степен се вманиачих, че за 1-2 месеца прочетох и Цифрова крепост, Метеоритът и Шестото клеймо.Когато излезе Изгубеният символ веднага си я купих. Изключително завладяваща... Горещо препоръчвам неговите творби Smile
Върнете се в началото Go down
ajvi

ajvi


Брой мнения : 43
Join date : 12.07.2010
Age : 32
Местожителство : sf

Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 I_icon_minitimeСря 15 Юни 2011 - 21:04

Всичките творби на Дан Браун са невероятни,първо гледах шифърът на леонардо на филм,но после прочетох и книгата,невероятна е.
Върнете се в началото Go down
vlado




Брой мнения : 41
Join date : 04.07.2011

Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 I_icon_minitimeВто 5 Юли 2011 - 16:12

И книгата и филма много ми харесаха.
Върнете се в началото Go down
jjanet

jjanet


Брой мнения : 60
Join date : 27.10.2010

Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 I_icon_minitimeЧет 11 Авг 2011 - 14:19

Страхота книга както и повечетокниги на Дан Браун. Жалко само, че след 4-5 книга ти стават някак еднообразни и загубваш интерес
Върнете се в началото Go down
hriskataaa

hriskataaa


Брой мнения : 35
Join date : 24.09.2011
Местожителство : София

Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 I_icon_minitimeСъб 24 Сеп 2011 - 21:18

Една от най-любимите ми книги.Според мен,по-добра от "Шифърът...".Много интензивно действие и маниер на разказване,на какъвто само Дан Браун е способен.
От филма не останах впечатлена,но книгата е страхотна. Smile
Върнете се в началото Go down
Bloopy

Bloopy


Брой мнения : 50
Join date : 15.11.2011
Age : 35
Местожителство : Лом

Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 I_icon_minitimeСря 16 Ное 2011 - 10:17

УУ много интересна.Кефя се на Дан Браун,книгите му винаги са много динамични,само ми е малко странно как във всичките действието се развива за толкова кратко време?!Кога спят тези хора?!
Върнете се в началото Go down
pufilina80




Брой мнения : 44
Join date : 04.02.2012
Age : 44
Местожителство : испания,леон

Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 6:40

книгата е страхотна
Върнете се в началото Go down
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 I_icon_minitimeСря 11 Апр 2012 - 10:24

Четох я преди има няма месец и се влюбих в нея. I love you Филма не съм го гледала и нямам намерение честно казано, защото книгата ме впечатли с много и бих очаквала същото от филма, но както винаги накрая ще остана разочарована и ще ми се развали удоволствието от четенето. Smile Харесвам стила на Браун, кара ме да стоя на тръни през цялото време и да се чудя какво ще стане в следващата глава. Сега съм решила след като свърша с манията си по Толкин да прочета и "Шифърът на Леонардо", казаха ми че още по-добър от "Шестото клеймо". Smile
Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 I_icon_minitimeПет 13 Апр 2012 - 16:29

Чела съм я, но съм по-доволна от Шифърът на Леонардо.
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
savovkiril




Брой мнения : 13
Join date : 26.03.2013
Age : 41
Местожителство : Варна

Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 I_icon_minitimeСря 27 Мар 2013 - 10:21

Страхотна книга. Харесаха ми всичките му книги.
Върнете се в началото Go down
inarra




Брой мнения : 15
Join date : 14.01.2014

Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 I_icon_minitimeВто 14 Яну 2014 - 22:44

Книгата я бива.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестото клеймо /Дан Браун/   Шестото клеймо /Дан Браун/ - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Шестото клеймо /Дан Браун/
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Дан Браун

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: