Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Агата Кристи

Go down 
+19
mia_chan
ajvi
sevinch_ahmedova
Silence.
mstrovila
rosemary96
minimal00
wither.
lin
stardust,.,
emotion
^-^Dreamy-Twilight^-^
nadeto0222
iliana_cska
Silence_love
polinceto
milencety
azsamkalina
presy
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
wither.

wither.


Брой мнения : 40
Join date : 24.06.2009
Age : 30
Местожителство : Русе

Агата Кристи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Агата Кристи   Агата Кристи - Page 2 I_icon_minitimeЧет 22 Апр 2010 - 23:02

Аз пък никога не успявам да оцеля кой е убиецът! :Р Имаш талант. Аз започнах да я чета съвсем случайно, на село, но още от първата й книга, попаднала в ръцете ми, "Кучето на Ада", ме впечатли. Оттогава съм прочела "Задната врата на съдбата", "Предизвестено убийство", "Котка сред гълъбите" и още две на английски, и Кристи е сред любимите ми автори. Пише увлекателно и те държи докрай. Откога си търся "Десет малки негърчета", все още - без резултат....
Върнете се в началото Go down
minimal00

minimal00


Брой мнения : 30
Join date : 23.02.2011
Age : 31

Агата Кристи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Агата Кристи   Агата Кристи - Page 2 I_icon_minitimeНед 27 Мар 2011 - 18:00

мислех да почна да чета Предизвестено убийство но видях че има линк за книгата "Десет малки негърчета" и май първо нея ще прочерта и после "Предизвестено убийство" .....
Върнете се в началото Go down
rosemary96

rosemary96


Брой мнения : 41
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София, България

Агата Кристи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Агата Кристи   Агата Кристи - Page 2 I_icon_minitimeНед 27 Мар 2011 - 22:52

Обожавам я!!!!!!!!!!!!!!!!Най-много ми харесват книгите с Поаро.
Върнете се в началото Go down
mstrovila

mstrovila


Брой мнения : 54
Join date : 24.05.2011

Агата Кристи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Агата Кристи   Агата Кристи - Page 2 I_icon_minitimeПет 27 Май 2011 - 19:34

Винаги е толкова непредсказуема.
Върнете се в началото Go down
Silence.

Silence.


Брой мнения : 28
Join date : 13.08.2010

Агата Кристи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Агата Кристи   Агата Кристи - Page 2 I_icon_minitimeПон 30 Май 2011 - 12:52

Невероятна писателка, винаги ме държи в напрежение, а Поаро е направо невероятен. И много рядко познавам кой е убиецът. Всъщност ми се е случвало само веднъж хД
Върнете се в началото Go down
sevinch_ahmedova




Брой мнения : 46
Join date : 01.06.2011
Age : 41
Местожителство : Tutrakan

Агата Кристи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Агата Кристи   Агата Кристи - Page 2 I_icon_minitimeСря 1 Юни 2011 - 20:00

Аз съм голяма почитателка на книгите на Агата Кристи Smile. Харесвам ги защото ме карат да мисля логически и стимолират мисловната ми дейност. По принцип предпочитам историите с Еркюл Поаро. Освен , че чета книгите на Кристи, но и следа сериала "Случаите на Еркюл Поаро".
Върнете се в началото Go down
ajvi

ajvi


Брой мнения : 43
Join date : 12.07.2010
Age : 32
Местожителство : sf

Агата Кристи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Агата Кристи   Агата Кристи - Page 2 I_icon_minitimeСря 15 Юни 2011 - 21:00

Всяка една от книгите и е различна и интересна,оставя читателите винаги изненадани накрая.Просто нямам думи.
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

Агата Кристи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Агата Кристи   Агата Кристи - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Юни 2011 - 21:14

Велика авторка. Никога не разбирах кой е убиеца докато не го кажеха накрая.
Върнете се в началото Go down
jjanet

jjanet


Брой мнения : 60
Join date : 27.10.2010

Агата Кристи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Агата Кристи   Агата Кристи - Page 2 I_icon_minitimeЧет 11 Авг 2011 - 14:29

Невероятна. Няма слаба книга. Такъв съвършен начин на писане. Един голям поклон Пред Агата Кристи
Върнете се в началото Go down
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Агата Кристи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Агата Кристи   Агата Кристи - Page 2 I_icon_minitimeНед 15 Апр 2012 - 11:43

Наистина си заслужава всяка минута над нейна книга. Просто обичам оплетени истории.
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
evasterling

evasterling


Брой мнения : 35
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Агата Кристи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Агата Кристи   Агата Кристи - Page 2 I_icon_minitimeПет 22 Юни 2012 - 23:27

Обичам книгите на Агата Кристи. Започнах да ги чета преди две години, това значи, че съм била на 12 (някъде там). Първата книга, която прочетох, беше "Десет малки негърчета". И до сега е една от любимите ми. Харесвам страшно много и тези с Поаро Smile
Върнете се в началото Go down
Galinka11




Брой мнения : 40
Join date : 11.10.2012
Местожителство : Добриич

Агата Кристи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Агата Кристи   Агата Кристи - Page 2 I_icon_minitimeЧет 11 Окт 2012 - 23:31

Имам всичко нейно и доста ми допада нейният стил! Ако някой се нуждае от нещо - насреща съм! Дерзайте хора и четете! Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Агата Кристи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Агата Кристи   Агата Кристи - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Агата Кристи
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: