Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Gossip girl/Клюкарката

Go down 
+62
delfin4e89
MVM
LisaEl
Мейси
Little Dhampir1000
Ivanova92
Lioness
Искра
Silence_love
juleto_98
krisence
morganvil_97
Elune
lea6
angelina87
blablablah
...beyond the sunrise...
Aleks
harmaqni_gr
devilsmate
puhi2010
gali68
hristozia_85
AndreaB
rosemary96
nadiaali
lica
bebs_987
missoctober
maggy91
Elena Gilbert
insomnia163
guokowa
pearl
viki_nankova
lovee_
darkness_angel
shaky_kn
swetim
ShiVeR
selene
Melrose
twilightgirl
Artemis
chushka
puhenoto
twilight_edward_bella
XxEdBellaxX
Spunk
stardust,.,
isabella cullen
Eternal Love
MaץheM
caprice
emotion
Spunkk*Ransom
sunshine.
dreaM
bonity
lukito
Haley**
presy
66 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
XxEdBellaxX

XxEdBellaxX


Брой мнения : 6
Join date : 13.02.2009

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitimeПет 3 Юли 2009 - 18:04

супер е сериалчето cheers
започнах да го гледам още миналата година
честно казано първия еписод не ми хареса но после започнах редовно да го гледам
има много интересен сюжет и актьорите са големи сладури In Love
и най-накрая чък и блеар да са заедно дано да си останат така и в 3 сезон
края на 2 сезон беше много вълнуващ
нямам търпение за 3 сезон Smile 8)
Върнете се в началото Go down
sunshine.

sunshine.


Брой мнения : 2052
Join date : 17.01.2009
Age : 29

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitimeНед 5 Юли 2009 - 16:54

Развали ни се надеждата за август...
Ето ви една пикантна новина (:



Хилари Дъф ще участва в Gossip Girl

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Hilary_duff_gossip_girl

Хилари Дъф ще участва в популярния тийн сериал "Gossip girl". И то не само за 1 епизод! Ще играе ролята на Оливия Бърк (Olivia Burke) - кино звезда, която се записва в NYU в търсене на традиционно колежанско изживяване. Тя ще споделя стая с Ванеса и ще е новата изгора на Дан.
Очаквайте Дъф в 4 епизод на сезона, започващ на понеделник, 5 октомври. Е, да, има да си почакаме...
Върнете се в началото Go down
twilight_edward_bella

twilight_edward_bella


Брой мнения : 875
Join date : 25.03.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, кокосови острови :]]

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitimeВто 7 Юли 2009 - 10:49

чакайте чакайте, наистина ли ще има 3 сезон ?!?!!!? уоу това е ... УНИКАЛНО !!!! може ли инфо, явно съм изпуснала Smile
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitimeЧет 9 Юли 2009 - 11:05

Още малко и вършвам 2ри.
Хареса ми сериала, колкото и да не исках и упорито цяла една година отказвах да го гледам. Haha!
Любимия ми персонаж... Серина ! Обожавам я. По едно време гледах само заради нея. Сама Блейк е много талантлива, чак ми е чудно защо и е толкова бедна филмографията. И има прекрасно, лъчезарно излъчване !
Блеър... толкова противна и нагла, че дори Чък не е за нея. Вярно, че направи и някои добри неща, но ми се вижда ужасен егоист. Smile
Дан ми е най - безличен от най - безличните, но пък е добричък. Сестра му меко казано ми е противна. Haha! Но Руфъс рулира! А на адашката Лили... да ме извиняват, ама няма по - тъп начин да й подчертаят маймунските уши от този, по който го правят, защо, по дяволите, не й пуснат косата ? Иначе страшно я харесвам. Ерик също. Чък, хм, ами вижда се, че той е добър, но не може да си свали маската. А Нейт е страшно готин, много ме радва. Ванеса също.
Обаче още се думя коя ми беше по - противна... Блеър или Джорджина... добре де, Джорджина. Haha!
Така... сега
Режисурата не е толкова слаба, но сценария ми е вижда по - добър. Радва ме и музиката... най - после нещо съвременно, най - поле RNB ! Haha! И лейди ГаГа, да не го пропускам. 8)
Още не знам кои двойки шипвам... май Нейт/ Серина... а Чък и Блеър... "култовата" двойка някак не ме впечатлиха.
Върнете се в началото Go down
puhenoto

puhenoto


Брой мнения : 61
Join date : 03.02.2009
Age : 30
Местожителство : Shinigamiville

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitimeЧет 9 Юли 2009 - 18:02

аз го изгледах толкова бързо ... просто бях хинотизирана... може да е от това че аз по принцип обичам филми с интриги.... и бях абсолютно потресена от начина на тези хора да правят каквото си искат с лекота и с 1 щтракване на пръсти Nooo way! Nooo way!
Само защото са богати те си играят с всичко и всички... играят опасни игри а нямат пънолетие и са още в гимназията.... Nooo way! Nooo way!
Обожавам този сериал
Haha!
Върнете се в началото Go down
chushka

chushka


Брой мнения : 75
Join date : 03.02.2009
Age : 29
Местожителство : София

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitimeПет 21 Авг 2009 - 3:04

And who am I? That's a secret I'll never tell. You know you love me.
X.O.X.O.
Gossip Girl
Обожавам този сериал! Супер забавен е и в същото време наистина съществуват тези проблеми. ЧЪК! Обожавам Чък! Е, ако не беше толкова зализан със сигурност щеше да е по-готин, но само адски самоувереното му изражение ме кара да се разтреперя. Иначе и Нейт не е никак зле...
Върнете се в началото Go down
sunshine.

sunshine.


Брой мнения : 2052
Join date : 17.01.2009
Age : 29

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitimeВто 1 Сеп 2009 - 2:02

Готови ли сте за колежанската година в сериала.
Останаха само две седммици до започването на дългоочаквания 3-ти сезон.
Нямам търпение! In Love

IMDB пише:
Season 3, Episode 1: Reversals of Fortune
Original Air Date—14 September 2009


Мисля, че Септември ще ми върви на сериали Haha!

p.s. Предлагам след като почне сезона тази тема да я превърнем в една малка дискусия. След всяка серия да изказваме мнението си. Абе.. нормална дискусия. Smile Haha!
Върнете се в началото Go down
Artemis

Artemis


Брой мнения : 1494
Join date : 19.06.2009
Местожителство : Rainbow Country

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitimeВто 1 Сеп 2009 - 23:44

Съгласна съм с sunshine. ще бъде готина да направим така Smile

Ето нещо което намерих...
http://www.posh24.com/hilary_duff/hilary_duff_gossip_girls_new_heartbreaker

Чейс изглежда страхотно на снимката In Love
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitimeСря 2 Сеп 2009 - 17:24

Аз не знам дали съм писала тука,ама и аз да подрънкам малко.Като първо,ето ви трейлъра за 3ти сезон,не го видях поустнат,така че...
https://www.youtube.com/watch?v=YJj39K_-5Kw
Няма да ви развалям удоволствието като коментирам,просто го гледайте,само ще кажа,че по мои предположения пак ще има сеири тип Куин Би&Чък,ще разберете за какво говоря,особено към края на трейлъра,то се вижда...
Бту,разбрах,че Хилс,ще играе за няколко епизода в сериала,както и Тайра Банкс,тя пък ще има роля на някаква известна филмова звезда,нещо общо и със Серина доколкото разбрах...
Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitimeСъб 5 Сеп 2009 - 14:24

Хилъри ще е звезда, която си почива от прожекторите, ще е съквартирантка на Ванеса в НюЙорския университет и ще е новата любов на Дан Wink

Иначе и аз съм съгласна да си обсъждаме сериите тука. Ама то по ТВ-то ли ще го дават? o.O Щото ако е през седмицата, никакъв шанс да го гледам - ние ще обръщаме смените! o.O Дано да ги пускат в Замунда или поне да го дават в събота...
Върнете се в началото Go down
sunshine.

sunshine.


Брой мнения : 2052
Join date : 17.01.2009
Age : 29

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitimeСъб 5 Сеп 2009 - 20:14

Няма шанс да го дават по ТВ-то. Ще го пускат в zamunda, сигурна съм!
Разбира се, примерно ще е ден-два след като е бил пуснат из америкаските сайтове за торенти, но ще се преживява..
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitimeНед 6 Сеп 2009 - 13:24

Нямам търпение! Haha!
Нейт е голям сладур на снимките, Дан е смешен, както винаги. Ще ги видим
8)
Върнете се в началото Go down
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitimeПон 7 Сеп 2009 - 10:28

И аз горя от нетърпение! Сигрна съм, че новият сезон ще е по- добър от предишните и драмата ще се разрастне. Остана малко до 14! Cute
Върнете се в началото Go down
twilight_edward_bella

twilight_edward_bella


Брой мнения : 875
Join date : 25.03.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, кокосови острови :]]

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitimeПон 7 Сеп 2009 - 12:00

Дам, аз също нямам търпение да излезе сериала.Аз прочетох 4 книга, и просто съм потресена..Хубава е, но няма абсолютно нищо общо с филма.Само имената... Мисля, че щеше да е яко ако Елиз участваше :Р Haha!, странно ми е, че Блеър е толкова... мила.Не знам, мисля, че е тъпо да използват само имената на героите, при положение, че са снимали сериала е сниман по тази книга Suspect Suspect иначе и сериала и книгата са суперски, и двете много ми харесват и ги гледам и чета с удоволствие.Бту, много ме дразни, че тъпата Хилари Дъф ще участва.Според мен изобщо не е подходяща за тази роля но... Neutral Нейт е голям сладур, но аз съм фенка на
''I'm Chuck Bass''

Чък In Love In Love In Love !
Върнете се в началото Go down
Spunkk*Ransom

Spunkk*Ransom


Брой мнения : 209
Join date : 18.05.2009
Age : 28

Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitimeСря 9 Сеп 2009 - 19:25

Не издържам вече!!Чейз е невероятен на снимчиците /ах,любов моя само да ми паднеш в ръчичките/ :Р !!Както някой знаят съм влюбена в него от Заветът така ,че не ми обръщайте внимание In Love .. Куин Би и Чък са сладки на промото. :Р
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Gossip girl/Клюкарката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Gossip girl/Клюкарката
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» New Girl/Новото момиче
» Lost Girl/Изгубено момиче
» Two Guys, a Girl and a Pizza Place/Две момчета и едно момиче

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: