Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Gossip girl/Клюкарката

Go down 
+62
delfin4e89
MVM
LisaEl
Мейси
Little Dhampir1000
Ivanova92
Lioness
Искра
Silence_love
juleto_98
krisence
morganvil_97
Elune
lea6
angelina87
blablablah
...beyond the sunrise...
Aleks
harmaqni_gr
devilsmate
puhi2010
gali68
hristozia_85
AndreaB
rosemary96
nadiaali
lica
bebs_987
missoctober
maggy91
Elena Gilbert
insomnia163
guokowa
pearl
viki_nankova
lovee_
darkness_angel
shaky_kn
swetim
ShiVeR
selene
Melrose
twilightgirl
Artemis
chushka
puhenoto
twilight_edward_bella
XxEdBellaxX
Spunk
stardust,.,
isabella cullen
Eternal Love
MaץheM
caprice
emotion
Spunkk*Ransom
sunshine.
dreaM
bonity
lukito
Haley**
presy
66 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
sunshine.

sunshine.


Брой мнения : 2052
Join date : 17.01.2009
Age : 29

Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitimeЧет 1 Окт 2009 - 23:44

Eternal Love написа:
Момичета, излязъл е 3-и епизод в Замунда, обаче нещо не тръгва... Само при мен ли е така? Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Icon_neutral
При мен си тръгна още като излезе на 29 Smile
Върнете се в началото Go down
twilight_edward_bella

twilight_edward_bella


Брой мнения : 875
Join date : 25.03.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, кокосови острови :]]

Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitimeПет 13 Ное 2009 - 13:28

ъм извинявайте за тъпия въпрос, но някой знае ли кой беше епизодът в който Джени показа дрехите си, там на онова дето беше организирано в чест на Лили и Барт.. ъмм.. когато Джени ходеше с Нейт.Плс хелп ми ^_^

извинявам се, ако това е флууд
Върнете се в началото Go down
twilight_edward_bella

twilight_edward_bella


Брой мнения : 875
Join date : 25.03.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, кокосови острови :]]

Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitimeЧет 24 Дек 2009 - 11:14

Здравейте, някой да знае кога ще излиза новия епизод?! Защото от седмица и половина го няма..а би трябвало да е излязъл преди 2 дена..?

Извинявам се за двойния коментар.
Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitimeЧет 24 Дек 2009 - 12:49

13 eпизод ще излезе на 8 март, 2010 Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Icon_wink
Върнете се в началото Go down
Spunkk*Ransom

Spunkk*Ransom


Брой мнения : 209
Join date : 18.05.2009
Age : 28

Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitimeПон 28 Дек 2009 - 23:04

Искааам Серена и Нейт <33 ..Ъъ,ще му простя на мъжа ми ,че само във сериала ще е с нея хД
Дан взе да ми става смешен с тая косица,Ванеса както обикновенно си ме кефи..
Блеър и Чък винаги са ми харесвали и продължават да ми.
Не мога да чакам за следващия епизод..Искам го на момента!
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitimeСря 19 Май 2010 - 21:32

След последния епизод останах като ударена с мокър парцал по главата. Nooo way! Леко се пооляха, ама интересен развой на събитията (:
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitimeЧет 20 Май 2010 - 19:05

Относно 4 сезон:
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitimeСря 26 Май 2010 - 23:04

Сериозно, не мога да повярвам, че само 3-4 са гледали финалния епизод и нямат мнение по въпроса...

Е, хареса ли ви краят? Очаквахте ли го или ви падна като гръм от ясно небе? Какви надежди и прогнози имате за 4-ти сезон? :Р
Върнете се в началото Go down
Artemis

Artemis


Брой мнения : 1494
Join date : 19.06.2009
Местожителство : Rainbow Country

Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 12:06

Чакай сега и аз да се разпиша тук...

Пъво да кажа, въобще не бях изненадана, когато Блеър закъсня и се размина с Чък на покрира на сградата. После се изненадах малко, когато Чък (който уж каза, че ако не тя не дойде тогава, той щял да затвори за винаги сърцето си за нея) прие Блеър, когато тя отиде в апартамента му.
И КАК МОЖА ТОЙ ДА СПИ С ДЖЕНИ?!?!? Човек, разбирам да се понатискат там, ама ДА СПЯТ ЗАЕДНО! Не ми хареса, беше отвратително. Да не говорим, че Джени само ме ядосва като саботира всичко, което не й хареса. Малка пикла такава, много ме твари. Добре, че си тръгна на края.
И сега ако Чък умре, ще си ударя главата в стената.
А ако Дан и Серина се съберат, ддз, ще се радвам? Така и така си отиват. А Ванеса не ме кефи нещо, беше ми по-добре като беше с Нейт, макар че Серина и Нейт си отиват.
И бас давам, че Джорджина лъже и бебето не е на Дан. И с тая руса коса е много зле, личи си от 10000 километра, че е перука. Като цяло обаче, беше добър завършек на сезон, драматичен...
Ще чакам 4ти, естествено...
Кофтито е, че сега почти всички сериали, които гледам им свършиха сезоните и няма кво да гледам през лятото.... silent
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 13:44

Съгласна съм с Петра. Много развалиха Джени, а Серсина и Дан ми омръзнаха, или ще са заедно, или не...кво е това, да ги събират и разделят всеки сезон.
Цитат :
Кофтито е, че сега почти всички сериали, които гледам им свършиха сезоните и няма кво да гледам през лятото
Спокойно, на 14 почва True Blood.
Върнете се в началото Go down
selene




Брой мнения : 24
Join date : 01.06.2010
Age : 34
Местожителство : In Hell

Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitimeЧет 24 Юни 2010 - 17:01

Поради независещи от мен обстоятелства в момента доглеждам 3-ти сезон Smile
Върнете се в началото Go down
ShiVeR

ShiVeR


Брой мнения : 13
Join date : 06.05.2010

Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitimeВто 3 Авг 2010 - 13:54

Здравейте! 👅 Лелее,когато прострляха Чък направо останах със зяпнала уста! o.O Nooo way! Ноо..после се поразрових из нета и доколкото разбрах той няма да умре Bravo и как иначе ми,че той ако умре кой ще казва ''I`m Chuck Bass'' ?! Gossip girl/Клюкарката - Page 4 918790 Той ми е любимеца и направо незнам какво ще правя без него докато дойде септември . No И искренно се надявам да се съберат с Блеър!Те са наистина хубава двойка (и аз само ''мъъъничко'' й завиждам Gossip girl/Клюкарката - Page 4 701699 )
Върнете се в началото Go down
swetim

swetim


Брой мнения : 2
Join date : 21.05.2010

Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitimeНед 29 Авг 2010 - 18:20

Сериалчето е супер.Един от любимите ми.Чък и Блеър са ми любимците - толкова са сладки.Края на 3 сезон беше страхотен.Гледах промото на 4 сезон и направо нямам търпение да излезне.За първи път Дан да ми хареса тука. Haha!
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitimeВто 14 Сеп 2010 - 20:41

Епизод 1: 13.09.2010. Правилно, има го вече в замунда!
Върнете се в началото Go down
shaky_kn

shaky_kn


Брой мнения : 42
Join date : 16.11.2010
Age : 30
Местожителство : Кюстендил

Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitimeСря 22 Дек 2010 - 21:55

Това ми е любимото сериялче In Love Мн свежо !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Gossip girl/Клюкарката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Gossip girl/Клюкарката
Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» New Girl/Новото момиче
» Lost Girl/Изгубено момиче
» Two Guys, a Girl and a Pizza Place/Две момчета и едно момиче

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: