Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Brad Pitt/Брад Пит

Go down 
+19
dangerous95
bwdoll
elena_24
gold_alex
Cveti Ognqnova
bobura
pearl
rainetoo_96
happylove
wolf._
sunshine.
Rainbow
Silence_love
fairytale.in.the.twilight
no7alone
MaץheM
Искра
gal4eto9052
Lioness
23 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 22:54

[You must be registered and logged in to see this image.]


Брад Пит, който е роден на 18 декември 1963 в Шоуни, e американски актьор и продуцент в американското кино.

Той е най-големият от трите деца в семейството. Майка му е учителка, а баща му има лична фирма за превози.Заедно със семейството си Брад се мести в Спрингфийлд, Мисури, където изминават и училищните му години в Кискапу Хайскул. Детството му преминало спокойно: щастливо семейство, много приятели, излети, но имало нещо, което го правело уникален - обожавал филмите! Брад бил абсолютно обладан от киното.Завършва журналистика в университет в Мисури и напуска колежа два часа по-късно с кола, която се казва "Run around Sue" като заминава за Калифорния. За него започва нов живот. Той е млад, амбициозен и има 325 долара в джоба си.С малкото пари, които спестявал, ходел на уроци по актьорско майсторство.Първата роля, която получил, е роля на каубой през 1991 година във филма "Телма и Луиз", но младата звезда се появява на екран само за 14 минути.Не след дълго успехът идва с участието му в "A River Runs Through It" и "Интервю с Вампир" заедно с Том Круз и Крисчън Слейтър, което го изстрелва в списъците на най-търсените и скъпи актьори.

Брад Пит поддържа няколкогодишна връзка с Гуинет Полтроу. Те се сгодяват през декември 1996, но двойката се разделя през юни 1997. Връзката се отразява нашироко в таблоидите. Разголени снимки на двойката, уловени от папараци, скандално се появяват в пресата.
Двукратният вече победител в класацията на "Пийпъл" за най-сексапилен мъж се обвързва през 1998 година с Дженифър Анистън - звездата от "Приятели". Женят се на 29 юли 2000 г. в Малибу, Калифорния и живеят в Лос Анджелис. 2001 г. е отново много успешна за Брад. Снима се в "Гепи" с Бенисио Дел Торо и режисьор Гай Ричи; романтичната комедия "Мексиканецът" с Джулия Робъртс; "Бандата на Оушън" и "Бандата на Оушън 2" с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Анди Гарсия и Мат Деймън и в "Шпионски игри" с Робърт Редфорд.
Говори се, че бракът му с Анистън приключва поради нежеланието й да има деца. Говорителят на Анистън отрича това. Други твърдят, че раздялата е заради Анджелина Джоли. Говорителят на Пит отрича и двамата се съгласяват, че между тях има "непреодолими различия". Окончателно разводът е оформен на 2 октомври 2005 година.
След снимките на филма "Мистър и мисис Смит", Брад Пит вече е в компанията на Анджелина Джоли. Двойката веднага се кръщава от медиите "Бранджелина" .Пит придружава актрисата в Етиопия през юли 2005, за да приберат осиновената и дъщеря Захара от тамошен приют. В края на 2005, Пит и Джоли посещават Пакистан два пъти, като посланици на UNHCR в подкрепа на жертвите на земетресение. На 2 декември 2005-а става ясно, че Пит търси начин легално да осинови двете деца на Джоли - сина Мадокс и дъщерята Захара, и да промени фамилните им имената легално на Джоли-Пит. На 19 януари 2006 г. съдия в щата Санта Моника, Калифорния, одобрява неговата молба.На 27 май 2006 г. на Джоли и Пит им се ражда дъщеря в Намибия. Кръщават я Шайло Нувел Джоли-Пит (в превод "Спокойната") През 2005 г. те осиновяват още едно дете Пакс Тиен, роден на 29 Ноември 2003 г. във Виетнам.На 12 Юли 2008 г. в болница на френската Ривиера се раждат близнаците Нокс Леон и Вивиан-Маршелин.

Брад Пит е един от най-активните поддръжници на изследвания срещу болести като СПИН. За ралика от много други холивудски звезди, той остава политически неутрален, като работи с членове и на двете водещи американски партии срещу бедността, болестите и глобалните екологични проблеми. Заедно с Боно, вокала на U2, Пит използва популярността си в кампании в Африка и е главния говорител на хуманитарната кампания "ONE".
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitimeПон 15 Юни 2009 - 9:39

Хм, Брад Пит... мнооого харесвам Брад Пит. Haha!

Най - ми допадна в Троя ( там си беше истински Ахил ) и в Se7en с Морган Фрийман.
Не мога да си изкривя душата и да кажа, че е брилянтен актьор, но определено има някои доста добри попадения. И как му завиждам за Анджелина... Haha! Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitimeПон 15 Юни 2009 - 10:32

Е, да, Гал, и аз му завиждам за кака Анджи Haha!
Та, Брад Пит... пич си е, какво да ви кажа. Наистина не е кой знае колко добър актьор, но има добри попадения. Естествено, няма как да не спомена един от любимите ми филми (Гал вече го каза) - "Седем". Там като си партнира с Фрийман просто е страхотен. Самият филм си е суперски, а и Брад там е много готин. Харесва ми и в "Гепи" - а, тва е адски филм Haha! . Кефи и в "Бандата на Оушън" заедно с мъжа с най-готиния глас - Джордж Клуни; а, да, също така и в "Интервю с вампир" и "Мексиканецът". Абе, някои филми са си готини, а присъствието на Брад Пит допринася още за тях. Препоръчвам споменатите от мен филми, а и "Троя", естествено :Р .
Върнете се в началото Go down
MaץheM




Брой мнения : 2630
Join date : 22.01.2009
Местожителство : Cold Sun..

Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitimeВто 16 Юни 2009 - 0:40

Преди ми беше сред любимците. Има доста добри роли от по-ранната си кариера.
Любими са ми ролята му на Ахил в Троя, Мистър и Мисис Смит ии разбира се - тази в Интервю с вампир :Р
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Pinacoladaa
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitimeПон 29 Юни 2009 - 0:26

Ами на мен лично ми ахресва като актьор, играе в доса популярни филми, но не го намирам за секс символ. Да, красив е, но цялата тази тинейджъркса истерия по Брад ме влудява и вероятно за това и не го харесвам
Върнете се в началото Go down
fairytale.in.the.twilight

fairytale.in.the.twilight


Брой мнения : 32
Join date : 15.07.2009
Age : 29
Местожителство : ...Somewhere in my own world...

Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitimeПет 17 Юли 2009 - 10:32

Като бях по-малка бях влюбена в него. Haha! Иначе любим негов филм ми е "Да срещнеш Джо Блек"
и съм го сънувала да ми пее бяла роза.. Haha!
Върнете се в началото Go down
Silence_love

Silence_love


Брой мнения : 66
Join date : 08.02.2009

Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitimeПет 17 Юли 2009 - 20:33

Обожавам го има си всичко и красота и чар предполагам и ум и е мн добър актиор а не като новото поколение лиглиовци :Р :Р :Р
Върнете се в началото Go down
Rainbow




Брой мнения : 822
Join date : 16.04.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitimeПет 17 Юли 2009 - 21:32

Моля, не ми се нахвърляйте, но изобщо не ми харесва Брад. Да, за актьор найстина става, но иначе ми е страшно антипатичен. Не знам защо, но е така. Да не говорим, че изобщо не става за секс символ
Върнете се в началото Go down
sunshine.

sunshine.


Брой мнения : 2052
Join date : 17.01.2009
Age : 29

Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitimeСъб 18 Юли 2009 - 19:08

И аз съм на мнението на Rainbow донякъде.

Никога не съм харесвала Брад Пит! Толкова ми антипатичен, че няма накъде, просто малко филми с него съм гледала просто защото са били хитови и ми е било интересно да видя сюжета.
Докато Брад бе с Дженифър не ми бе толкова противен, ама откакто тръгна с тая жаба Анджелина ( не ме нападайте, всеки с мнението си ) направо не мога да го понасям Wink
Няма да споря че е добър актьор - да, наистина е така, но пък да е толкова хубав - е не е.
Същия като Леонардо ди Каприо - хубав, ама на думи. Wink
За първи път гледах Брад в една серия на Приятели се бе появил, ама не помня като такъв. Smile
Върнете се в началото Go down
wolf._

wolf._


Брой мнения : 78
Join date : 01.12.2009

Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitimeНед 27 Дек 2009 - 0:14

Ахх Брад Пит мойта вечна любов той ми е идеала за мъж притежава почти всичко което трябва да притежава идеала ми .. In Love In Love In Love In Love
Върнете се в началото Go down
happylove

happylove


Брой мнения : 39
Join date : 06.01.2010
Age : 27
Местожителство : Благоевград

Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitimeПет 24 Дек 2010 - 1:28

харесвам го в по-ранните му роли, Smile Smile където е по-млад ,като в Троя
Върнете се в началото Go down
rainetoo_96

rainetoo_96


Брой мнения : 89
Join date : 27.07.2010
Age : 27
Местожителство : бургас

Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitimeНед 2 Яну 2011 - 16:57

Много е хубав но годинките започват да си казват думата
Върнете се в началото Go down
pearl




Брой мнения : 38
Join date : 16.01.2009

Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitimeСря 5 Яну 2011 - 14:33

Харесвам Брад Пит и като актьор и като мъж. Да срещнеш Джо Блек, Интервю с вампир и Бандата на Оушън - това са любимите ми филми с него. It wasn't me
Върнете се в началото Go down
bobura

bobura


Брой мнения : 77
Join date : 19.08.2010
Местожителство : София

Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitimeСря 26 Яну 2011 - 1:55

Аз много го мразя Брат Пит. Имаше си основателна причина за това, но честно казано - не помня вече. Haha! Иначе най-много ми харесва как играе в "Гепи"


Последната промяна е направена от bobura на Съб 29 Яну 2011 - 2:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitimeПет 28 Яну 2011 - 11:14

Ах русичкия Брад , харесвам го :Р Мисля че най - добрата му роля беше в " Да срещнеш Джо Блек " Много го харесах там и също в Троя си беше достоен Ахил . Щастливец е с тази жена , която има до себе си . Пожелавам му все повече успехи в киното и в живота !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Brad Pitt/Брад Пит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Brad Pitt/Брад Пит
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: