Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Brad Pitt/Брад Пит

Go down 
+19
dangerous95
bwdoll
elena_24
gold_alex
Cveti Ognqnova
bobura
pearl
rainetoo_96
happylove
wolf._
sunshine.
Rainbow
Silence_love
fairytale.in.the.twilight
no7alone
MaץheM
Искра
gal4eto9052
Lioness
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
gold_alex

gold_alex


Брой мнения : 43
Join date : 25.02.2011
Age : 34

Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 I_icon_minitimeПет 25 Фев 2011 - 22:16

Много го харесвам, участва в любимия ми филм "Легенди за страста", а освен него има още много добри роли In Love
Върнете се в началото Go down
elena_24

elena_24


Брой мнения : 25
Join date : 05.03.2011
Age : 31
Местожителство : Plovdiv

Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 I_icon_minitimeПон 7 Мар 2011 - 20:16

gold_alex написа:
Много го харесвам, участва в любимия ми филм "Легенди за страста", а освен него има още много добри роли In Love

Troy, Interview With Vampire : The Vampire Chronicles , Meet Joe Black. Обачее имах един период в който не го харесвах..как можа да се раздели с jennifer aniston.
Върнете се в началото Go down
bwdoll




Брой мнения : 38
Join date : 08.03.2011
Age : 42
Местожителство : Ботевград

Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 I_icon_minitimeСря 9 Мар 2011 - 8:43

" Легенди за страстта " - невероятна роля На Брат Пит .
Харесвам го .
Върнете се в началото Go down
dangerous95




Брой мнения : 34
Join date : 12.03.2011
Age : 29

Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 I_icon_minitimeСъб 12 Мар 2011 - 20:08

Иска ми се да бъда като него..
Върнете се в началото Go down
mimencety_stz




Брой мнения : 37
Join date : 29.07.2012

Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 I_icon_minitimeПет 26 Окт 2012 - 19:40

Актьора на всички времена
Върнете се в началото Go down
kasiljs




Брой мнения : 40
Join date : 11.12.2012

Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 I_icon_minitimeВто 25 Дек 2012 - 20:31

mimencety_stz написа:
Актьора на всички времена
Съгласна съм.
Върнете се в началото Go down
krasiva

krasiva


Брой мнения : 40
Join date : 09.01.2013
Местожителство : Варна

Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 I_icon_minitimeСря 16 Яну 2013 - 20:10

Почти всичките му филми са много силни Любимите са ми Троя,Блек Джек
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 I_icon_minitimeПон 21 Окт 2013 - 0:15

Нещо преразглеждам разни теми.. и попаднах на тази за Брад Пит.
Незнайно защо не съм споменала колко много съм очарована от играта му в един от любимите ми филми - "Боен клуб" - страшен е там. И доста секси..
Като цяло май не съм гледала особено много филми с Брад Пит, но мога да кажа, че всъщност си го бива като актьор. Може би не е най-добрият, но има роли, в които се превъплъщава чудесно. Хареса ми много в "Кешбол", сигурно от най-добрите му роли. Иначе филми с негово участие - препоръчвам "Седем", по-горе споменатия "Боен клуб", "Да срещнеш Джо Блек", "Слийпърс". Smile)
Върнете се в началото Go down
Мира




Брой мнения : 44
Join date : 20.12.2013

Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 I_icon_minitimeПет 20 Дек 2013 - 16:22

Аз пък много го харесвам в "Троя" и в "Да срещнеш Джо Блек" ,въпреки че и в "Мистър и мисис Смит" много добре се справя с Анджелина Джоли  Haha! Но той си е велик актьор ,така че каквато и роля да играе се справя превъзходно Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brad Pitt/Брад Пит   Brad Pitt/Брад Пит - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Brad Pitt/Брад Пит
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: