Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Любими анимации

Go down 
+129
Veseto
Hristina ivanova
angiem
galenceto123
koklala
lordgrafa
royal
azz
MartinaAvramova
Black_Pearl_94
Diamond
gerganasto
hamsterchee
BUBU_to4ka_TO
DeniNik
desdam
Амарилис
Divine
caviji
DrXlr8
dideto
Siara.V
lilimon1999
xbitchx
stefani24
krasiva
h19
joana_j
kasiljs
Shinigami
mimencety_stz
fifito
радина666
qnsssi
maria99
rosedmitrii
tedsi1
juleto_98
lea6
vasi738
Tr!ck
nilgyun
asia81
Scorpio
byh4o
devilkid
gerinceto_dj
corsalinda
nikivesy
Aleks
vlado
GerryBass
shadowkiss
vampire.kiss
ajvi
sladka_merka
harmaqni_gr
emii.x
banditkata23
tarich
rosali
mstrovila
nedialka
gali68
just_obsessed
hristozia_85
kateto_9379
julianna
vampireLife
mime93
rosemary96
annadimova85
silviya_borisso
kam22
asahe
bwdoll
dangerous95
chochii
gold_alex
pufi_kz
Bella Karra
polipipi
angelsg
koobten
bobura
happylove
a_beni
valenceto
mai4eto666
dimitriibelikov
Heilichka
zinaida
pearl
olga1994
djuli
bebencetuuu
Deichuna
qnito6880
Todomodo
vecheto
dani4ko
Aphrodite
darkness_angel
Elune
wolf._
twilight_i94
azsamkalina
Rainbow
lukito
Alice*Cullen
sironojka
bonity
fairytale.in.the.twilight
elementamon
presy
gal4eto9052
Spunkk*Ransom
Stef7272
massiekur
dreaM
Искра
Spunk
New Moon
cullengirl
no7alone
sunshine.
Melrose
Kristityyy
Lioness
133 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitimeСъб 27 Юни 2009 - 16:54

Надявам се Лили да няма против такава тема.

Та, всички сме израснали с някоя анимация, имаме си любими и до ден-днешен.
Споделете кои са ви любимите, с какво ви грабнаха, с какво ви разсмива и т.н. Smile

Върнете се в началото Go down
Kristityyy

Kristityyy


Брой мнения : 936
Join date : 05.04.2009
Age : 31

Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitimeСъб 27 Юни 2009 - 16:58

Ами,аз мн харесвам Том и Джери,щото са толкова забавни... In Love
Вечните им гоненици,номера и т.н. страшно ме забавляват,обичам да ги гледам и до ден днешен,просто са ми толкова смешни и... Абе супер са според мeн!!!! Haha! Haha! Haha! Haha! Haha! Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitimeСъб 27 Юни 2009 - 17:10

Анимациите на Дисни (без изключение), Уди Кълвача,Банани с пижами, Спондж Боб квадратни гащи, Оги и хлебарките-са анимационните сериалчета. От филмите мн харесвам: Ледена епоха 1 и 2, Братът на мечката, Търсенето на Немо, Мадагаскар- за тези се сещам сега.
Върнете се в началото Go down
sunshine.

sunshine.


Брой мнения : 2052
Join date : 17.01.2009
Age : 29

Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitimeСъб 27 Юни 2009 - 17:28

Оуу от тези Том и Джери. Толкова го обичам Томм In Love In Love In Love А оная тъпа мишка да си седи в дупката, че ще я утрепя. Винаги прави някакви номера на Том и горкия той си го изяжда после. Само ме нервираше това детско и го спрях, иначе съм му заклета фенка.. Haha!

От филмите съм с 359 ръце и крака за Ледена епоха. Чакам с нетърпение 1 юли да гледам 3-ката. Просто няма такива уникати. Тъпата катерица и най-готиния персонаж в филма, после Сид, Мани и тигърчоо In Love In Love
Също ми харесва и Ловен Сезон 1 - Тея какви лафове пускат там, със сълзи съм се смяла.

В повечето случай една анимация повече ме грабва от един филм Smile
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitimeНед 28 Юни 2009 - 0:17

уф, от къде да почна - Красавицата и звяра ми е най-любимото но Дисни, другите Дисни-филмчета също ми харесват.
Роботи, Колите, Ледена епоха 1,2 (3 със сигурност ще ми хареса), Търсенето на Немо, История с акули, Скуби-Ду, Том и Джери, Спондж Боб, Powerpuff Girls, Розовата пантера, Бъгс Бъни и приятели, Мадагаскар, Кунг-Фу панда, Покахонтас, Мулан и още много други, за които в момента не се сещам...
чисто дечко съм си Haha! Haha! Haha! ...
Върнете се в началото Go down
cullengirl

cullengirl


Брой мнения : 588
Join date : 13.02.2009
Age : 30
Местожителство : Edward's arms

Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitimeНед 28 Юни 2009 - 0:20

Том и Джери, както и Ну Пагади са ми най-любимите - просто рулират Haha! Cute Cute Cute Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitimeНед 28 Юни 2009 - 0:47

Моите не са никак малко, така че и аз съм си дечко, хах.

"Цар Лъв" (1-3)-класика!Обожавам всичките части, най-вече първата.Просто и до ден-днешен си плача, когато Муфаса умира, хах.Просто е невероятен филм.
"Бамби" (1-2)-също класика!Обожавам го, и на този си поплаквам, хах.
"Алиса в страната на чудесата"-като по-малка нон-стоп го гледах.
"Малката русалка"-него също.
Ммм..."Херкулес", "Маугли", "Тарзан", "Лабораторията на Декстър", "Том и Джери" (ама разбира се), "Храбър", "Койотът и бързото пиле", "Силвестър и Туити", "Братът на мечката", "Ледена епоха"(1-3), "Търсенето на Немо" и...оххх, май са това.
Та, да, обичам анимцаийки, някои и до днес си ги гедам :bounce:
Върнете се в началото Go down
New Moon

New Moon


Брой мнения : 1404
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Форкс

Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitimeНед 28 Юни 2009 - 1:09

Аз пък много си харесвах детските, които даваха, когато бях малка.
"Капитан Балу", "Тайнствените златни градове", "Конникът и звездните шерифи","Мечо пух" - тези бяха много хубави, как ми се иска отново да ги дават Sad
Иначе други "Том и джеро", "Ледена епоха" "Класна стая 401 (май беше)
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitimeНед 28 Юни 2009 - 11:10

"Том и Джери", "Цар лъв", "Таласъми ООД", "Лило и стич", "Красавицата и звяра", "Мулан", "Малката русалка", "Търсенето на Немо", "Тарзан", "Маугли" ... аз все пак си падам фенка на Дисни.
А... и барбитата обичах. Особено за лешникотрошачката. Haha!
Истината е, че аз още понякога обичам да поглеждам анимациики.

Готина тема. Smile
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitimeНед 28 Юни 2009 - 11:33

Ехаа, тема точно като за мен! Аз съм си истинско детенце в това отношение, обожавам да гледам детски филми Smile Така, любими:
От тези по Картуун нетуорк със сигурност "Том и Джери" ми е любимо. Като малка даже си спомням, като имаше маратони карах тати да ми записва епизодите на касетки и после си ги гледах пак. Много обичах и "Бъгс Бъни".
От филмчетата на Дисни, Пиксар и пр.: "Красавицата и звяра", "Спящата красавица", "Пепеляшка", "Малката русалка", "Принцеса Анастасия", "Цар лъв" (но само класическата си единица), "Бамби", "Мулан" (обожавам песничките в това филмче), "Покахонтас", "Аладин", "Снежанка и седемте джуджета", "Питър Пан", "Дамата и скитника", "Гърбушкото от Нотр Дам", "Атлантида изгубената империя", "Планетата на съкровищата", "Лило и Стич", "Шрек", "Ледена епоха", "Търсенето на Немо" ии.. стига толкова. Сигурно има и още, но и без това станаха много Haha!
Препоръчвам ги всичките до последното - страхотни филмчета, интересни сюжети, добре направени. Въобще, хубаво е да си дете :Р
Върнете се в началото Go down
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitimeПон 29 Юни 2009 - 16:13

Мойта тема Haha! ! Обожавам анимация още от съвсем малка, защото е забавна и в повечето пъти смислена. С анимационните филмчета всички отрастваме и се съмнявам, че има човек, който да не помни "Том и Джери" или пък " Снежанка и седемте джуджета". Любимите ми нарисувани филмчета са за Мики Маус! Тази мишка е моят герой Cute
Върнете се в началото Go down
massiekur

massiekur


Брой мнения : 574
Join date : 23.03.2009

Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitimeПон 29 Юни 2009 - 16:29

Любими са ми Ed,Edd and Eddy и Лабораторията на Декстър!Също и с онова лилаво кученце/забравих му името/ Cute In Love
Върнете се в началото Go down
Stef7272

Stef7272


Брой мнения : 23
Join date : 02.04.2009

Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitimeПон 29 Юни 2009 - 16:41

Анимацийкии Smile
Като малко обожавах"Том и Джери" It wasn't me Знам им епизодите наизуст;
Също Мики Маус,Доналд Дък и подобни.Сега гледам Семейство Симпсън It wasn't me и Саут парк<3<3
Върнете се в началото Go down
Spunkk*Ransom

Spunkk*Ransom


Брой мнения : 209
Join date : 18.05.2009
Age : 28

Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitimeПон 29 Юни 2009 - 19:24

И пристига ненормалния маниак на аниметааа!!

1)Феноменалните

2)Търсенето на Немо

3)Рататуий

4)Джони Браво

5)Пауър Поп Гърлс

6)Лабораторията на Декстър

7)Саут Парк (обожаааваам го!!)

8) Гръм

9)Легенда за Десперо

10)Колите

11)Том и Джери - КЛАСИКА

12)Спъндж Боб квадратни гащи

13)Ед,Едд и Едди

14)Пепеляшка - дисни версия

15)Банини с пижами...

16) Локомотива Томас
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitimeСря 1 Юли 2009 - 12:42

Така, любимата ми анимация е без съмнение The Corpse Bride/ Булката труп на Тим Бъртън

Том и Джери, Мулан, Малката русалка Ариел, Търсенето на Немо, Ед, Ед и Еди, The Powerpuff Girls, Bugs Bunny, The Tasmanian devil и още доста.
Ледена Епоха не съм го гледала, за съжаление. Скоро ще поправя и това. Haha!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любими анимации Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любими анимации
Върнете се в началото 
Страница 1 от 10Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Любими реплики
» Любими предавания
» Любими песни от 90-те
» Любими анимета
» Топ 3 любими Братя...?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: