Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Любими анимации

Go down 
+129
Veseto
Hristina ivanova
angiem
galenceto123
koklala
lordgrafa
royal
azz
MartinaAvramova
Black_Pearl_94
Diamond
gerganasto
hamsterchee
BUBU_to4ka_TO
DeniNik
desdam
Амарилис
Divine
caviji
DrXlr8
dideto
Siara.V
lilimon1999
xbitchx
stefani24
krasiva
h19
joana_j
kasiljs
Shinigami
mimencety_stz
fifito
радина666
qnsssi
maria99
rosedmitrii
tedsi1
juleto_98
lea6
vasi738
Tr!ck
nilgyun
asia81
Scorpio
byh4o
devilkid
gerinceto_dj
corsalinda
nikivesy
Aleks
vlado
GerryBass
shadowkiss
vampire.kiss
ajvi
sladka_merka
harmaqni_gr
emii.x
banditkata23
tarich
rosali
mstrovila
nedialka
gali68
just_obsessed
hristozia_85
kateto_9379
julianna
vampireLife
mime93
rosemary96
annadimova85
silviya_borisso
kam22
asahe
bwdoll
dangerous95
chochii
gold_alex
pufi_kz
Bella Karra
polipipi
angelsg
koobten
bobura
happylove
a_beni
valenceto
mai4eto666
dimitriibelikov
Heilichka
zinaida
pearl
olga1994
djuli
bebencetuuu
Deichuna
qnito6880
Todomodo
vecheto
dani4ko
Aphrodite
darkness_angel
Elune
wolf._
twilight_i94
azsamkalina
Rainbow
lukito
Alice*Cullen
sironojka
bonity
fairytale.in.the.twilight
elementamon
presy
gal4eto9052
Spunkk*Ransom
Stef7272
massiekur
dreaM
Искра
Spunk
New Moon
cullengirl
no7alone
sunshine.
Melrose
Kristityyy
Lioness
133 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitimeСря 1 Юли 2009 - 13:30

Corpse bride, The nightmare before Christmas, Coraline, Shrek, Ice age, The incredibles, Cars, Finding Nemo, Happily N'ever after, Ratatouille..

От тези на Дисни харесвам Пепеляшка, Красавицата и звяра, Бамби, Ариел.

Серийни - 101 далматинци, Том и Джери, Класна стая № 402, Бъгс бъни, Vampire knight, Pokemon, Shaman king.

Обожавам анимацийки. Haha!
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitimeСъб 4 Юли 2009 - 15:39

Оо, анимациите са рай! Haha!
Ice Age, Банани с пижами, Том и Джери (аз пък обожавам мишлето), Колите, Роботите, Looney Toones като мънички, Мулан, Покахонтас, История с акули, Принцеса Анастасия In Love, Бамби, Малката русалка, Силвестър и Туити, Мечо Пух (идол!), Гумените мечета, Таласъми ООД, Surfs up, Лило и Стич, Тарзан, Цал Лъв, Аладин (песничката от интрото е голяма зарибявка), Уди Кълвача (уникален смях Haha!), Kim Possible, Teen Titans, Transformers, Totally Spies, Шрек, Гърбушкот от Нотр Дам, Питър Пан In Love, Рататуй, Булката труп, Класна стая 402, 101 далматинци, Малкото Пони In Love, Плодчетата, Грижовните мечета, Чип и Дейл - Спасителен отряд, Чернокрилият паток, Патешки истории, Семейство Флинстоун, Смърфовете, Костенурките нинджа, Ум белият делфин, Пинко - Розовата пантера, Старла и сияйните ездачи, Белият зъб, Патето Яки и Чопър, Смехораните Haha!, Пиф и Еркюл, Макс и Моритц, Волтрон (аз ще формирам главата! Haha!), Бенджи Закс и звездния принц, Ейнджъл Детето на цветята (някога си представях, че аз съм Ейнджъл и си играех в градината на баба Haha!), Педя-човек - лакът-брада (!!!), Тимон и Пумба, Войната на Зверовете In Love ... и сигурно има още толкова, за които кратуната ми не може да се сети сега. Haha!
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
fairytale.in.the.twilight

fairytale.in.the.twilight


Брой мнения : 32
Join date : 15.07.2009
Age : 29
Местожителство : ...Somewhere in my own world...

Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitimeПет 17 Юли 2009 - 10:37

Анимацията с която израстнах е банани с пижами :Р Иначе Том и Джери рулзз! +Ледена епоха! Обожавам я, а катерицата- влюбена съм в нея! In Love
Върнете се в началото Go down
bonity

bonity


Брой мнения : 740
Join date : 20.02.2009

Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitimeПет 17 Юли 2009 - 10:49

Аз като едно все още непораснало дете имам доста анимации любими:

Ледена епоха, Цар Лъв, Немо, Лило и Стич, Снежанка, Пепеляшка, Банани с пижами, Том и Джери (Джери ми е фаворит Haha! ), Мечо пух (Йори моят лобимец), Колите, История с акули, Шрек In Love , Принцеса Анастасия, Класът на титаните или нещо подобно беше не му знам точно името, миналата година докато бях болна го следих Haha! , Kim Possible, Totally Spies, Костенурките нинджа, Розовата пантера Cute , Братът на мечката In Love , Земята преди време- много сладко детско с едни динозавърчета, Синбад, Мулан In Love

Това са най- най любимите ми анимации In Love
Върнете се в началото Go down
sironojka

sironojka


Брой мнения : 187
Join date : 14.01.2009
Age : 33
Местожителство : Нова Загора

Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitimeПет 17 Юли 2009 - 14:46

[You must be registered and logged in to see this image.]

ако някой разбира руски - тия 3-те филмчета са страшни! Haha! Haha! Haha! Haha! Haha!

[You must be registered and logged in to see this image.]

ето ви и трейлъри ... Оо . .уникални са филмчетата
Haha! Haha! Haha! Cute Cute Cute







всъщност имам много любили анимации, ама айде да не ги изброявам всичките :Р
Върнете се в началото Go down
http://sironojka.wordpress.com/
Alice*Cullen

Alice*Cullen


Брой мнения : 15
Join date : 21.07.2009
Age : 28
Местожителство : София

Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitimeСря 22 Юли 2009 - 9:49

Цар лъв Haha! Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
lukito

lukito


Брой мнения : 2103
Join date : 26.01.2009
Age : 30

Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitimeСря 22 Юли 2009 - 11:14

Аз харесвам всички анимацийки на Уолт Дисни! В нас имам към 50 касети. Cute
Също така харесвам и Sailormoon Cute Много приятно детско, преди го даваха по Нова, ама нещо напоследък не ми харесват детските, които са напускала, много са тъпи. o.O
Върнете се в началото Go down
http://immortalworld.piczo.com
Rainbow




Брой мнения : 822
Join date : 16.04.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitimeСря 22 Юли 2009 - 12:57

"Всички на сърф". На мен ми хареса. Други, които харесвам са: Ледена епоха (то нея кой не я харесва), Цар лъв и Малката русалка (последната излязла версия). Найтсина Дисни имат страхотни анимации. In Love
Върнете се в началото Go down
azsamkalina

azsamkalina


Брой мнения : 486
Join date : 13.02.2009
Age : 28
Местожителство : sofia

Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitimeСря 22 Юли 2009 - 13:45

Темата за мен Haha!
Започвам да изреждам...
1. Том и Джери In Love
2. Цар лъв In Love
3. Ледена епоха In Love
4. Весели крачета In Love
5. Всички на сърф In Love
6. Талъсъми ООД In Love
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitimeВто 22 Дек 2009 - 17:55

Ами на мен са ми любими Бъгс Бъни (това зайче просто рулира), Том и Джери, Ледена епоха (всички части), Силвестър и Туити, Чип и Дейл - Спасителен отряд, Тимон и Пумба, Войната на Зверовете, Цар Лъв и още доста. Забравих да добавя Спирит. Обожавам това детско. In Love
Върнете се в началото Go down
wolf._

wolf._


Брой мнения : 78
Join date : 01.12.2009

Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitimeСъб 26 Дек 2009 - 23:47

амм "Красавицата и звяра" " Принцеса Анастасия " "Аладин " "Мулан" "Том и Джери " 101 далматинци "
"Пепеляшка" "Семейство Флинстоун" "Франклин" "Грижовните мечета" "Спящата красавица"
"Снежанка и седемте джуджета" " Ледена епоха 3 " Барби Рапунцел " "Мечо пух" " Лейди и скитника 1 и 2 " " Бъгс Бъни " "Банани с пижами" "Плодчетата" " Ягодов сладкиш " " Шрек 1 2 и 3 " "Малечко Палечко " "Лешникотрошачката " "Мики Маус"
това са любимите ми анимации Smile
Върнете се в началото Go down
bonity

bonity


Брой мнения : 740
Join date : 20.02.2009

Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitimeПон 4 Яну 2010 - 20:20

bonity написа:
Аз като едно все още непораснало дете имам доста анимации любими:

Ледена епоха, Цар Лъв, Немо, Лило и Стич, Снежанка, Пепеляшка, Банани с пижами, Том и Джери (Джери ми е фаворит Haha! ), Мечо пух (Йори моят лобимец), Колите, История с акули, Шрек In Love , Принцеса Анастасия, Класът на титаните или нещо подобно беше не му знам точно името, миналата година докато бях болна го следих Haha! , Kim Possible, Totally Spies, Костенурките нинджа, Розовата пантера Cute , Братът на мечката In Love , Земята преди време- много сладко детско с едни динозавърчета, Синбад, Мулан In Love

Това са най- най любимите ми анимации In Love

Леле колко още съм прпуснала Haha!

Та значи, може най-любимото ми детско евър(което по незнайна причина не съм на писала о.О) е Ну Погоди(не съм сиг за провопоса)
[You must be registered and logged in to see this image.]
И заекът и вълкът са страхотни! Като малка просто не отлепях очи като ми пуснеха касетката. Вкъщи ме будалкат, че любовта към заяц и волк се предава генетично, понеже племенникът ми е влюбен в тях.

Друга любима анимация, която вчера открих е Partly cloudy/ Откъде идват бебета.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Изключително сладка, макар и само 5 минутки. Едно такова готино ти става като я гледаш, самата историйка е оригинална, а резюмето, което е в Замунда ме изпълни Haha!
Цитат :
Всеки знае, че щъркелът доставя бебетата, но от къде щъркелите се сдобиват с тях? Отговорът се крие във високите слоеве на атмосферата, където облачните хора ги изработват от облаците, за да достигнат до земята дарявайки всичкото щастие и усмивки на света.
Та за мен е изключителна ;D Днес пак ще си я пусна ;D

Костенурката Франклин и той е лице ;D Интересни историйки има, с брат ми някой път си опресняваме знанията за него. Епизодите са леки и приятни(ама като всяко средностатистическо детско) От там любим герой ми е Бобърка(ако не се лъжжа са името ѝ) и Мечо. И двамата са страхотни животнки <33 Оо, момент и Охльо и той ми е фаворит. Уу, ето снимка на най-сладките герои от Франклин...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Мисля, че вече всички любими анимации написах, но ако съм пропуснала ще едитна (:
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitimeВто 3 Авг 2010 - 0:45

Като малка не съм гледала анимации, по простата причина, че тогава нямахме телевизор с кабелна и гледах единствено "Сънчо"... Haha!
Спомням си, първата анимация, която гледах, бах на пет или шест годинки, беше "Снежанка", филмът на Disney.
Последваха "Атлантида", "Красавицата и звяра", "Цар Лъв" ... Голям фен съм на филмчетата на Disney, както и доста хора, малки и големи.
Когато бях втори или трети клас, бях запален фен на "Powerpuff Girls".
В училище имахме групичка, в която за съжаление винаги играех момиченцето с черната коса, която най - не харесвах. Измина и тази мания.
Разбира се, да не забравя "Том и Джери", които с удоволствие гледам и сега.
Както и "Ну погоди"...
Все класика. Wink
Анимации се гледат не само от деца, това е едно изкуство, което ще пребъде във вековете.
Върнете се в началото Go down
darkness_angel

darkness_angel


Брой мнения : 442
Join date : 20.10.2010
Age : 30
Местожителство : у нас ;)

Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitimeСря 8 Дек 2010 - 0:00

Още от малка любимата ми анимация е "Цар лъв".
Когато и да го гледам плача, когато убиват Муфаса. Crying or Very sad
А, другата анимация е "Красавицата и звяра". Тази анимация е с много хубава и тъжна история.
То и на него съм плакала доста, но не помня за какво. Haha!
Върнете се в началото Go down
Aphrodite




Брой мнения : 41
Join date : 31.05.2010

Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 10:21

Цар лъв поредицата, от малка си я харесвам. Поне няколко пъти в годината му гледам филмите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любими анимации - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими анимации   Любими анимации - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любими анимации
Върнете се в началото 
Страница 2 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Любими реплики
» Любими предавания
» Любими песни от 90-те
» Любими анимета
» Топ 3 любими Братя...?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: