Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Paramore

Go down 
+32
Chocolate
vili898
wentlee
Alice Cullen
Dark-Night
llxshadowxll
nikito55
pattx
Stef7272
Искра
s7eli7y
Vampiria
Albityy
katq_elfi
Six Feet Under The Stars
marina9310
unbreakable~
naditooo
xxjust_-_mexx
PaTTiNsOn_FeNkA
MaץheM
nikolet4eto
midnight.sun
Danny_Z
sunshine.
Lady Cullen
twilight_i94
polinceto
sway
Spunk
bela_love_edward95
presy
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
unbreakable~

unbreakable~


Брой мнения : 11
Join date : 09.02.2009

Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitimeНед 15 Фев 2009 - 23:31

Обичам ги! Не, обожавам ги! Нее... хипер-мега-ултра много ги обожавам! ^^
Знам ги от лятото на 2007, но от декември, същата година, мога да кажа, че са най-добрите за мен. Просто с всеки изминал ден ги обиквам повече и повече! Както някой каза, нямат слаба песен.
Иначе едни от най-любимите ми песновки са Miracle; Rewind; Decoy; Born For This; Let This Go; When it Rains. <3


midnight.sun написа:
Дано само много хора в Бг да не им станат "големите" фенове при положение,че знаят 2-3 песни покрай "здрач" scratch

Мда, с това съм 120% съгласна. Адски тъпо е така. Но най-тъпото е като при това положение се пишат за НАЙ-големите им фенове... загубеняци.

Оу, междудругото, в биото трябва да се впише, че и That's What You Get e от издадените сингли на "Бунт!". Smile


Последната промяна е направена от unbreakable~ на Чет 19 Фев 2009 - 21:47; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
marina9310

marina9310


Брой мнения : 340
Join date : 01.02.2009
Age : 30
Местожителство : Dobrich

Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitimeСря 18 Фев 2009 - 1:20

Аз слушам Paramore доста преди да чуя Decode в саундтрака на Здрач и мога да кажа,че просто ги ОБОЖАВАМ... Cute Не мога да разбера как може да има толкова яка група Haha! Haha! Любимите ми песни са Decoy,Misery Business,Crushcrushcrush,Pressure,Emergency,For A Pessimist I'm Pretty Optimist,All We Know,Miracle... е май любими са ми всичките им песни It wasn't me Smile Само не мога да разбера защо по нашите музикални телевизии по цял ден въртят все едни и същи ''яки'' парчета,а никога не пускат Paramore... Evil or Very Mad Silly me o.O
Върнете се в началото Go down
Six Feet Under The Stars

Six Feet Under The Stars


Брой мнения : 30
Join date : 19.02.2009
Age : 31

Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitimeЧет 19 Фев 2009 - 21:08

Парамор In Love Една от най-великите групи ^^ Следя ги от много одавна и мога да кажа ,че съм един от най-големите им фенове ^^ Също така ест зарибих почти всички около мен Haha!
Едни от фаворитите ми са When it Rains,Crushcrushcrush,Stop this song(lovesick melody),Thats what you get,Born for this и Emergency! In Love Smile


Последната промяна е направена от Six Feet Under The Stars на Пет 20 Фев 2009 - 14:11; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
unbreakable~

unbreakable~


Брой мнения : 11
Join date : 09.02.2009

Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitimeЧет 19 Фев 2009 - 21:16

marina9310 написа:
Само не мога да разбера защо по нашите музикални телевизии по цял ден въртят все едни и същи ''яки'' парчета,а никога не пускат Paramore... Evil or Very Mad Silly me o.O

Пускат, пускат... чак по Сити ги пуснаха ;d С Декоуд естествено, но все пак и това е добре... за момента. А иначе и по МТВ [не че е особено нашенска, но все пак и тук се приема] ги пускат, често ги засичам. Даже точно тази телевизия е 'виновна' за пораждането на интереса ми към тях - миналата година постоянно [ама наистина постоянно - преди всяко предаване, май Fresh се казваше рубриката] пускаха Misery Business. Haha!
Върнете се в началото Go down
katq_elfi




Брой мнения : 8
Join date : 08.02.2009

Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitimeПон 13 Апр 2009 - 23:53

Днес открих тази новина надявам се да е вярно и да не давам напразни надежди на феновете http://eventful.com/sofia/events/paramore-/E0-001-020876582-3?utm_source=email&utm_medium=email&utm_campaign=weekly-bulletin-1
Върнете се в началото Go down
marina9310

marina9310


Брой мнения : 340
Join date : 01.02.2009
Age : 30
Местожителство : Dobrich

Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitimeПон 13 Апр 2009 - 23:59

katq_elfi написа:
Днес открих тази новина надявам се да е вярно и да не давам напразни надежди на феновете http://eventful.com/sofia/events/paramore-/E0-001-020876582-3?utm_source=email&utm_medium=email&utm_campaign=weekly-bulletin-1

Да и аз се надявах да е истина, но се заех да проверя и трябва да ви разочаровам - НЕ Е ИСТИНА! В официалния MySpace на групата има насочен концерт в Щатите за тази дата...
Върнете се в началото Go down
katq_elfi




Брой мнения : 8
Join date : 08.02.2009

Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitimeВто 14 Апр 2009 - 0:01

Ами извинявам се в такъв случаи и аз се надявах . Sad Дано някой път доидат и при нас Smile
Върнете се в началото Go down
Albityy

Albityy


Брой мнения : 419
Join date : 13.02.2009
Age : 30
Местожителство : Благоевград

Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitimeВто 14 Апр 2009 - 16:18

Paramore са наистина готина групичка! Аз си ги слушам преди да узная, че ще има тяхна песен в Twilight. One of the most cool bands in the world! In Love Cute
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/home.php?#/profile.php?id=1098070347&ref
Vampiria

Vampiria


Брой мнения : 41
Join date : 01.03.2009
Age : 29
Местожителство : Forks

Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitimeВто 14 Апр 2009 - 20:52

Супер са!Хейли ми е нещо като идол Smile Слушам ги вече от 2 години и от тях разбрах за Здрач още лятото, когато Decode нямаше клип. In Love
Върнете се в началото Go down
s7eli7y

s7eli7y


Брой мнения : 1471
Join date : 11.03.2009
Age : 29
Местожителство : Добрич

Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitimeСъб 9 Май 2009 - 22:49

Аз не съм им "голяма фенка"..не ги знам от "здрач" амии Мимето ме зариби по тях.Не,че са ми нещо като любима група или нещо от сорта но много ме кефят Misery Business i That's what you get естествено и Decode ми харесва,но е слушах и после разбрах,че е soundtrack (: Поздрави на всички,които ги слушат :Р Cute In Love
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitimeНед 10 Май 2009 - 10:22

Хмм... не знаех, че не съм писала тука.
Ами, разбрах за тях от филма. Дръпнах си някои песни. Все пак не съм им голяма фенка, но имат готини и свежи песнички. И много ме кефи на тази Хейли цвета на косата Nooo way! Haha! Любими песни са ми : Misery Business, That's what you get и Decode.
Върнете се в началото Go down
Stef7272

Stef7272


Брой мнения : 23
Join date : 02.04.2009

Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitimeПет 22 Май 2009 - 11:53

Хах...Аз пък точно обратното на всички-и аз ги знаех преди филма, но след като всички луди Здрач фенове започнаха да ги слушат и като станаха адски комерсиални и загубих интерес... Sad
Върнете се в началото Go down
pattx

pattx


Брой мнения : 1067
Join date : 16.01.2009
Age : 31

Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitimeПон 25 Май 2009 - 11:15

Те доста нашумяха покрай Здрач Haha! Имат хубави песни.
Преди филма имах 1 тяхна песен на телефона ми, сега са повече Haha!
Немога да претендирам, че съм им голяма фенка, но ми харесват песните им.
Любимите ми са: Emergency, Let The Flames Begin, Crushcrushcrush, That's What You Get ( в клипа има моя телефон йееей Haha! ) и We Are Broken.
Върнете се в началото Go down
http://screamst.deviantart.com/
nikito55

nikito55


Брой мнения : 190
Join date : 24.03.2009
Age : 31
Местожителство : София

Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitimeНед 21 Юни 2009 - 15:18

И аз покрай "Здрач" разбрах за тях... но наистина "Decode" и "Fences" са страхотни песни! Сега ги слушам постоянно :Р
Върнете се в началото Go down
polinceto




Брой мнения : 3366
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : ~over the rainbow~

Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitimeСъб 27 Юни 2009 - 0:34

За всички фенове на Paramore -новият има албум се казва "brand new eyes" и ще излезе на 29.09.2009.Песните,които включва са:

1. Careful
2. Ignorance
3. Playing God
4. Brick by Boring Brick
5. Turn It Off
6. The Only Exception
7. Feeling Sorry
8. Looking Up
9. Where the Lines Overlap
10. Misguided Ghosts
11. All I Wanted


За повече информация- тук
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Paramore - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Paramore
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: