Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Paramore

Go down 
+32
Chocolate
vili898
wentlee
Alice Cullen
Dark-Night
llxshadowxll
nikito55
pattx
Stef7272
Искра
s7eli7y
Vampiria
Albityy
katq_elfi
Six Feet Under The Stars
marina9310
unbreakable~
naditooo
xxjust_-_mexx
PaTTiNsOn_FeNkA
MaץheM
nikolet4eto
midnight.sun
Danny_Z
sunshine.
Lady Cullen
twilight_i94
polinceto
sway
Spunk
bela_love_edward95
presy
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
llxshadowxll

llxshadowxll


Брой мнения : 117
Join date : 04.09.2009

Paramore - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 3 I_icon_minitimeСъб 5 Сеп 2009 - 13:53

Paramore са много добра група. Имат талант.. но песента Decode не ми харесва It wasn't me
Върнете се в началото Go down
Dark-Night

Dark-Night


Брой мнения : 426
Join date : 13.06.2009
Age : 30
Местожителство : Пловдив

Paramore - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 3 I_icon_minitimeСря 9 Сеп 2009 - 20:54

Paramore ли?Страхотни са! lol! Това е първата група, която харесвам толкова много... Smile
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Paramore - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 3 I_icon_minitimeЧет 24 Сеп 2009 - 20:46

Brand New Eyes.

Нищо не ми хвана ухото от новия албум, но още не съм го дослушала. Някой прослуша ли го?

За групата като цяло: Имах Riot! на компютъра много преди да знам за Здрач, заради женските вокали съм го теглила най - вероятно, но така и не се наканих да го изслушам. След Здрач обаче, и най - вече след Decode ги чух, и реших, че остават. Даже последната седмица някъде не съм ги сваляла от уинампа. Чудя се само и първият им албум ли е толкова добър колкото втория...
Любими песни: When It Rains, Decode. Харесват ми и почти всички други, но "любими" е силно казано.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Paramore - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 3 I_icon_minitimeЧет 24 Сеп 2009 - 20:56

Аз го изслушах и мисля, че най - силната песен от албума е.. Decode, защото е включена. Ignorance не е лоша, иначе ми допадна All I want. Песните от този албум звучат много... еднакви. Както и да е. Има 2-3, които ще се слушат. (Май в почти всички албуми има точно по толкова за слушане, не само на Paramore, а на всички изпълнители).
Върнете се в началото Go down
vili898

vili898


Брой мнения : 339
Join date : 21.01.2009
Age : 34
Местожителство : In that place that only I know

Paramore - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 3 I_icon_minitimeПет 25 Сеп 2009 - 4:12

След "Здрач" ми стана любима група. Страхотни са. Smile Новият им албум е много хубав, макар и да е с малко по - различно от досегашното им звучене, но ми харесва.
Иначе любимите ми песни са: разбира се Decode; When it Rains; Crushcrushcrush; That's What You Get; Never Let This go; от новия албум - The Only Exception и Careful. Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Paramore - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 3 I_icon_minitimeНед 10 Окт 2010 - 11:56

И аз разбрах за тях след Здрач... всъщност преди Здрач, защото когато излезе песента, аз въобще не обръщах внимание от кой филм е клипа.
По-късно си изтеглих цялата им дискография, харесаха ми.
Адски ме радват, Хейли е такава сладурана.
Riot! ми е любимия албум.
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
SuperWesye

SuperWesye


Брой мнения : 278
Join date : 28.06.2010
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Paramore - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 3 I_icon_minitimeПон 11 Окт 2010 - 10:14

Аз също разбрах за тях около Здрач. Haha! Най-редовно слушах Decode по телевизията и после взе,че ми хареса групата. Haha! Много са добри,страшно ги харесвам.Правят много хубави песни и текстовете ми харесват Haha! , с едно-две изключения разбира се,без това няма как да минем. Haha!
Върнете се в началото Go down
qnito6880




Брой мнения : 7
Join date : 26.11.2010

Paramore - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 3 I_icon_minitimeСъб 11 Дек 2010 - 10:16

Вярно че се заинтересовах от групата след саундтрака на Здрач но ги обожавам In Love страхотни са в плеърчето ми има всяка една тяхна песен на феста в училище мислех да пея тяхна песен но се отказах защото момичето , което всъщност щеше да пее с мен и наистина да пее (защото за съжеление аз не мога ама щеше пък да е весело :Р ) се отказа и аз сама да изпотроша прозорците в училище няма да изляза Smile
страхотни са cheers обожавам Хейли In Love
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Paramore - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 3 I_icon_minitimeНед 5 Юни 2011 - 11:34


Не видях да е пускана по темите, та реших и с вас да я споделя ^^
Н е в е р о я т н а ♥
Маалко по-различно е звученето, нещо средно между All we know is
falling и Brand New Eyes, аз лично съм леко пристрастена към тая песен ;d
И, какво то и да твърдят след напускането на братята Фаро, Paramore IS
STILL a band <3
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
maria99

maria99


Брой мнения : 17
Join date : 27.11.2011

Paramore - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 3 I_icon_minitimeНед 27 Ное 2011 - 16:49

Страхотни са.
Върнете се в началото Go down
evani

evani


Брой мнения : 53
Join date : 12.11.2013
Age : 24
Местожителство : Някаде из облаците...

Paramore - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 3 I_icon_minitimeНед 24 Ное 2013 - 10:28

Те са любимата ми група и най ми харесва песента им Ignorance
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Paramore - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paramore   Paramore - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Paramore
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: