Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Within Temptation

Go down 
+33
Baklava
Silence.
elena1916
devilsmate
julianna
mime93
ivka
darkness_angel
Love.
Spunkk*Ransom
Dawn7
Blo0dy_KiD
alix993
sunshine.
pattx
darcness
gal4eto9052
RavenHeart
nellynda
g-ann
puhenoto
PaTTiNsOn_FeNkA
Едуард Кълън
New Moon
bella_edward_love
iN_yoUr_dArk_mINd
Shadow
Danny_Z
Искра
sway
twilighttt
vanity
Spunk
37 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitimeПет 23 Яну 2009 - 13:16

Така, еми пък аз много ги харесвам и прегледах тук там в "Какво слушате в момента" и видях, че не съм само аз, та ето и темичка. Smile Споделете... любимо парче, от къде разбрахте за тях изобщо всичко което искате да напишете за тях тук.

Within Temptation Within_temptation_in_2004.101018

Within Temptation е холандска метъл група, създадена през 1996 от китариста Робърт Уестърхолт. Стилът на групата е съчетание от симфоничен и готик метъл.
През април 1997, само няколко месеца след създаването си, групата издава първия си албум „Enter”. През ноември същата година правят двуседмично турне в Германия и Австрия, след което, през 1998, издават „The Dance”.
1999 е година на слаба активност за групата, но през 2000г. издават „Mother Earth”, Албумът се радва на голям успех а с участията си на фестивали и концертите си, групата печели много нови фенове.
Най-големият успех за групата идва с издаването на сингъла „Ice Queen”. Албумът „Mother Earth” се продава в 350 000 копия, като достига платинен статус в Холандия и златен - в Белгия.
Групата е поканена на участия на много фестивали в Бенелюкс като „Ozzfest”, „Lowlands”, „Dynamo”, „Rock Werchter”, „Pukkelpop” и „Parkpop”, а така също и в Германия на фестивалите „Rock im Park”, „Bizarre” и „Summerbreeze”. Групата прави турне във Франция, кдето изнася концерти в Париж, Лион, Лий, Бордо и Тулон, всичкте от коита са били разпродадени.
На 15 ноември 2004 издават третия си албум - „The Silent Force”, изключително успешен в Европа. Още в първите два месеца след излизането си, албумът достига златен статус в Германия и Холандия.
Февруари 2005г. печелят наградата „Едисън” за най-добра холандска група.
В момента групата работи върху записите за новия си албум, който се очаква да излезе през лятото на 2006.
През януари 2007 г. Within Temptation пуснаха пилотното парче от новия си албум „The Heart of Everything”. Песента се казва „What Have You Done”, две седмици по-късно излезе и втората версия на видеото към сингъла.
Официалната дата на "The Heart of Everything" е 12 март 2007.


Последната промяна е направена от Spunk на Пет 23 Яну 2009 - 14:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
vanity

vanity


Брой мнения : 761
Join date : 22.01.2009
Age : 28
Местожителство : ...in your dreams...

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitimeПет 23 Яну 2009 - 14:21

Слушала съм доста песни на групата и ми допадат. Аз попринцип слушам даста готик метъл, такас че няма как да не са ми харесали Smile Една от любимите ми техни песни е What have you done
Върнете се в началото Go down
twilighttt

twilighttt


Брой мнения : 644
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : nowhere ..

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitimeПет 23 Яну 2009 - 14:45

Един приятел ме запали по тях, като един път ме поздрави с What Have You Done. Намерих я във Vbox и страшно много ми хареса и оттам почнах да ги слушам. Cute
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/deni4kkka
sway

sway


Брой мнения : 53
Join date : 18.01.2009

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitimeПет 23 Яну 2009 - 14:54

Благодарение на тях прослушах и готик метъл Haha!
Помня един следобед се прибрах в едно абсолютно скапано настроение, тъкмо бях изгледала Ориндж Каунти до края и се разглеждах из ютюб за клипчета, та ми попадна едно с песен, която адски много ми хареса (see who I am) дърпах албуми, прослушвах ии за мене са си много добра метъл група ... pirat
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/mime7o
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitimeПет 23 Яну 2009 - 18:55

Ами, не ги слушам много, всъщност даже съм слушала само няколко песни... Иначе ми напомнят малко на старите Nightwish...
Върнете се в началото Go down
Danny_Z

Danny_Z


Брой мнения : 91
Join date : 14.01.2009
Age : 34

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitimeПет 23 Яну 2009 - 21:27

Честно да си призная , по едно време бях пощуряла по тях . Ама буквално бях луднала It wasn't me . Гледах любителско клипче по един филм в Youtube , музиката беше тяхна и така научих за тях . Сега да си кажа фаворитите : It's the fear , Hand of sorrow , Final destination , All I need , The cross , The howling , Forgiven и съвместната с Keith Caputo - What have you done In Love
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 16
Join date : 15.01.2009
Age : 33

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitimeСъб 24 Яну 2009 - 18:27

Ейй ,много съм зарибена с Within temptation!!!!!!!!!Първата тяхна песен,която чух беше What have you done. Песничката много ме изкефи и така реших да се поразровя из нета и да си изтегля вси4ките им песни. Най-много ме кефят The Swan Song,Final Destination,All I Need ...абе всичките са много яки Cute :cyclops:
Върнете се в началото Go down
iN_yoUr_dArk_mINd

iN_yoUr_dArk_mINd


Брой мнения : 38
Join date : 18.01.2009

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitimeНед 25 Яну 2009 - 17:11

моето положени е почти същото като на Shadow....на мен също първата тяхна песен, която чух е What have you done, с която беше направено едно Хари Потър клипче и от там разбрах за нея...след това им намерих албумите и всичко останало, те са първата така да се каже метъл група(макар и по-точно готик метъл група), защото попринцип не слушам такъв стил, но вече....
Върнете се в началото Go down
http://eolinschool.forumotion.net/forum.htm
bella_edward_love

bella_edward_love


Брой мнения : 2279
Join date : 25.01.2009
Age : 29
Местожителство : Smiley World

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitimeНед 25 Яну 2009 - 17:13

Страхотна група са всичките им песни са сташно яки
Върнете се в началото Go down
New Moon

New Moon


Брой мнения : 1404
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Форкс

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitimeНед 25 Яну 2009 - 19:51

A на мен много ми харесват..Имат страхотни песни...Текстовете също ми харесват...Едни от любимите ми песни са "Frozen" "Somewhere" и една много яка песен номер 1 за мен "The Heart of Everything" Smile
Върнете се в началото Go down
Едуард Кълън




Брой мнения : 13
Join date : 27.01.2009

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitimeЧет 29 Яну 2009 - 4:15

Това е втората ми любима група.Слушам готик метъл от доста време,а любимите ми песни на Уитин са:Memories,Frozen,All I Need,What have you done... Cute
Върнете се в началото Go down
PaTTiNsOn_FeNkA

PaTTiNsOn_FeNkA


Брой мнения : 199
Join date : 28.01.2009
Age : 31
Местожителство : Forks

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitimeПет 30 Яну 2009 - 22:04

Една от любимите ми групични.. Любимата ми песен е "Somewhere" Smile
Върнете се в началото Go down
puhenoto

puhenoto


Брой мнения : 61
Join date : 03.02.2009
Age : 30
Местожителство : Shinigamiville

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitimeСря 11 Фев 2009 - 0:25

и аз харесвам много готик и дори в гот-бг форума да клатят готик нотката в уитин аз мисля че са гот и са ми едни от любимите In Love
Върнете се в началото Go down
g-ann

g-ann


Брой мнения : 51
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitimeСря 11 Фев 2009 - 22:09

Вчера за пръв път слушах тяхна песен, Angels, и цял ден си я пея. Добри са! Smile
Върнете се в началото Go down
nellynda

nellynda


Брой мнения : 16
Join date : 01.02.2009
Age : 29

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitimeСъб 21 Фев 2009 - 16:24

Аз им знам една песничка Оur solemn hour-изпълваме с енергия много е готина
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Within Temptation
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: