Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Within Temptation

Go down 
+33
Baklava
Silence.
elena1916
devilsmate
julianna
mime93
ivka
darkness_angel
Love.
Spunkk*Ransom
Dawn7
Blo0dy_KiD
alix993
sunshine.
pattx
darcness
gal4eto9052
RavenHeart
nellynda
g-ann
puhenoto
PaTTiNsOn_FeNkA
Едуард Кълън
New Moon
bella_edward_love
iN_yoUr_dArk_mINd
Shadow
Danny_Z
Искра
sway
twilighttt
vanity
Spunk
37 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
elena1916

elena1916


Брой мнения : 394
Join date : 10.12.2010
Age : 31

Within Temptation - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation - Page 3 I_icon_minitimeСря 25 Май 2011 - 23:40

Ами...слушала съм много техни песни и доста ми допадат като звучене,като текст също. Доста добра група са,имам няколко любими трака.
Върнете се в началото Go down
Silence.

Silence.


Брой мнения : 28
Join date : 13.08.2010

Within Temptation - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation - Page 3 I_icon_minitimeПон 30 Май 2011 - 17:57

Преди супер много ги харесвах по едно време, вече не ги слушам толкова, но въпреки това още си пускам някои любими парчета...
Върнете се в началото Go down
Baklava

Baklava


Брой мнения : 47
Join date : 25.08.2010
Age : 39
Местожителство : София

Within Temptation - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation - Page 3 I_icon_minitimeВто 5 Юли 2011 - 22:26

О много харесвана група Smile Тая мацката ... няма такъв глас просто Smile
от време на време отпускам с тях Smile
Върнете се в началото Go down
devilkid

devilkid


Брой мнения : 40
Join date : 20.01.2011
Age : 32
Местожителство : Burgas

Within Temptation - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation - Page 3 I_icon_minitimeСря 27 Юли 2011 - 0:28

Слушала съм повечето техни песни и страшно ми харесват както като звучене, така и като текст. Любимите ми техни песни са Memories, What Have You Done , Angels.
Върнете се в началото Go down
Nachita




Брой мнения : 37
Join date : 05.08.2011
Age : 33
Местожителство : Сливен

Within Temptation - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation - Page 3 I_icon_minitimeСъб 6 Авг 2011 - 0:34

Първата песен на Within Temptation, която слушах беше Forsaken, още като я чух ме грабна така да се каже докосна ме отвътре(при мен е така, че няма значение какъв е стила или нещо подобно ако една песен успее да ме грабне още като я чуя, тя влиза в групата на любимите ми песни). По принцип не ги бях слушала, както и Nightwish, но приятеля ми ми пусна няколко песни и направо откачих по тях. Най на сърце са ми Forsaken и Ice queen и направо се разтапям когато чуя някоя реклама на филм или нещо подобно по телевизията с тяхна песен Smile
Върнете се в началото Go down
RavenKnight

RavenKnight


Брой мнения : 37
Join date : 17.10.2011
Age : 27
Местожителство : Nowhere...

Within Temptation - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation - Page 3 I_icon_minitimeПет 22 Юни 2012 - 20:53

Слушам ги доста отдавна, както и други от готик метъл жанра. Първата песен ми беше "What have you done" и след нея си изтеглих цялата дискография Haha!
Върнете се в началото Go down
stefani24

stefani24


Брой мнения : 52
Join date : 08.02.2009
Местожителство : софия

Within Temptation - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation - Page 3 I_icon_minitimeПон 15 Апр 2013 - 0:26

Страхотни и винаги ги свързвам с анимето Vampire Knight
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Within Temptation - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Within Temptation
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: