Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Evanescence

Go down 
+39
evasterling
RavenKnight
Little Dhampir1000
pufilina80
kamity
rosali
Silence.
devilsmate
Nikssi
lica
mistar4o
bebs_987
jein_black
a_beni
Chocolate
Elune
mim.marley
Peyton*
Blo0dy_KiD
ispis
no7alone
Melrose
ianeto_277
^-^Dreamy-Twilight^-^
Lady Cullen
xxjust_-_mexx
Едуард Кълън
PaTTiNsOn_FeNkA
gal4eto9052
dreaM
midnight.sun
vanity
Danny_Z
хихи
sunshine.
presy
Искра
Spunk
twilighttt
43 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
twilighttt

twilighttt


Брой мнения : 644
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : nowhere ..

Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeПет 23 Яну 2009 - 15:06

Ами, така и така сме тръгнали с метъла. It wasn't me Това е една от любимите ми групи. Cute

Какво мислите за тях? Слушате ли ги? Любими парчета Smile

Evanescence Evanescence
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/deni4kkka
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeПет 23 Яну 2009 - 15:21

Преди доста време ги харесвах, но нещо песните им ми се струват прекалено едно-типни... но все още си ги харесвам Smile , добри са, Ейми е страхотна и текстовете им са прекрасни...
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeПет 23 Яну 2009 - 19:02

Мдам.. и аз ги слушах едно време и на мен също започнаха да ми се струват прекалено преповтарящи се... Иначе любима тяхна песен, ммм, Bring me to life май си им е най-добрата..
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeПет 23 Яну 2009 - 20:33

Все още си ме кефят, от 5ти клас.. Доста са добри, а Ейми Лий няма равна Smile
Върнете се в началото Go down
sunshine.

sunshine.


Брой мнения : 2052
Join date : 17.01.2009
Age : 29

Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeПет 23 Яну 2009 - 20:53

Даммм Cute
Evanescence са много хубави. Еми е страшна,а какъв глас има само In Love
Любими парчета - Bring me to life In Love ; Haunted ; My Immortal ; Call Me When You're Sober
И другите ги харесвам,ама тея са ми любими It wasn't me
Върнете се в началото Go down
хихи




Брой мнения : 16
Join date : 22.01.2009

Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeПет 23 Яну 2009 - 20:54

Ами яко си пее Ейми Лий.По принцип не ги слушам всеки ден,но понякога си ги пускам...Hallo ми е любимата песен :Р:
Върнете се в началото Go down
Danny_Z

Danny_Z


Брой мнения : 91
Join date : 14.01.2009
Age : 34

Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeПет 23 Яну 2009 - 21:10

Много са готини :bounce: .Жалко , че рядко излизат с нови песни , но пък качеството не винаги върви с количеството . Обожавам Missing , Everybody's fool , Hello , Tourniquet , Bring me to life , Eternal , Going under , Imaginary . Може да пропускам нещо , но много ги харесвам Smile
Върнете се в началото Go down
vanity

vanity


Брой мнения : 761
Join date : 22.01.2009
Age : 28
Местожителство : ...in your dreams...

Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeПет 23 Яну 2009 - 21:26

От около 2 години насам това е любимата ми група. Обожавам ги! Всеки ден слушам по някоя тяхна песен и повечето вече ги знам наизуст Haha! Най-най-най любимата ми винаги ще остане първата, която чух - Bring me to life (банално, не е ли). Друга също много люма е Taking over me.
Anything to you, Imaginary, My last breath и още доста други също много ми харесват. Чудя се всъщност дали има някоя тяхна песен, която не харесвам.... It wasn't me
Върнете се в началото Go down
midnight.sun

midnight.sun


Брой мнения : 127
Join date : 19.01.2009
Age : 30
Местожителство : Plovdiv :]

Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeСъб 24 Яну 2009 - 0:24

В пети клас им се имах за голяма фенка,макар че не знаех всички песни. Обичах си ги супер много, но вече не ги слушам толкова често.Любима песен...хм... My immortal. Cute
Върнете се в началото Go down
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeСъб 24 Яну 2009 - 17:38

Преди ги слушах доста,но някак ми омръзнаха а тяхната любима песен ми е Bring me to my life o.O
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeНед 25 Яну 2009 - 0:45

Много са добри... Определено има смисъл в текстовете им, макар че за съжаление това не се среща често тези дни...
За любими песни: Imaginary, Everybody's fool, My last breath И Hello Smile Smile


P.P Сигурно го знаете, но все пак и аз да кажа, че последната песен е написана за неродената сестра на Ейми... или поне така съм чувала, поправете ме ако греша.... Cute
Върнете се в началото Go down
twilighttt

twilighttt


Брой мнения : 644
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : nowhere ..

Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeНед 25 Яну 2009 - 11:38

За починалата и сестра Smile Във всеки нейн албум има по една песен за нея Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/deni4kkka
PaTTiNsOn_FeNkA

PaTTiNsOn_FeNkA


Брой мнения : 199
Join date : 28.01.2009
Age : 31
Местожителство : Forks

Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeСъб 31 Яну 2009 - 23:00

Хммм сред любимите ми групички сааа...

Любими песни: Hello,Bring me to life,My immortal...
Върнете се в началото Go down
Едуард Кълън




Брой мнения : 13
Join date : 27.01.2009

Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeНед 1 Фев 2009 - 15:30

Ох,какво мога да кажа за любимата си група,освен,че ми е любима и не мога да живея без песните им... Haha! Сега съм девети клас,а ги слушам от 5 сигурно,може и по-рано,но не съм сигурен.Любимите ми песни са доста,но най вече:Lithium,Anywhere(песен с много як текст...всичко в нея е яко)My Immortal,Hello,Breath no more,Going Under,Where will you go,Understanding,Lies,Anything for you...Bring me to life ама само на живо...Всички други ми са любими,но тези най... :Р
Върнете се в началото Go down
xxjust_-_mexx

xxjust_-_mexx


Брой мнения : 262
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : shitlandia ;]]

Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeНед 8 Фев 2009 - 9:55

Преди им бяха много голяма фенка,но постепенно ми омръзнаха..Мелодиите на песните им са еднотипни,повечето си приличат .. текстовете им са хубави и все пак от време на време си ги слушам (: ..
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Sponsored content





Evanescence Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Evanescence
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: