Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Evanescence

Go down 
+39
evasterling
RavenKnight
Little Dhampir1000
pufilina80
kamity
rosali
Silence.
devilsmate
Nikssi
lica
mistar4o
bebs_987
jein_black
a_beni
Chocolate
Elune
mim.marley
Peyton*
Blo0dy_KiD
ispis
no7alone
Melrose
ianeto_277
^-^Dreamy-Twilight^-^
Lady Cullen
xxjust_-_mexx
Едуард Кълън
PaTTiNsOn_FeNkA
gal4eto9052
dreaM
midnight.sun
vanity
Danny_Z
хихи
sunshine.
presy
Искра
Spunk
twilighttt
43 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Lady Cullen

Lady Cullen


Брой мнения : 554
Join date : 20.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitimeСъб 28 Фев 2009 - 20:56

Мои приятелки много ги слушаха по една време и покрай тях и аз съм слушала техни песни. Като цяло много ми хареса и музиката и текста, но не съм се задълбочавала.
Върнете се в началото Go down
^-^Dreamy-Twilight^-^

^-^Dreamy-Twilight^-^


Брой мнения : 136
Join date : 22.02.2009
Age : 29

Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitimeНед 1 Мар 2009 - 0:39

Харесвам Евънесънс. Имат някои страхотни песни. Мисля, че ги слушам от 2004та или 2005та. Любими песни.. хмм Bring me to life, Cloud Nine, Everybody's Fool, Going Under, Hello, Imaginary, Lacrymosa, Lithium, My Immortal, My Last Breath, Sweet Sacrifice и Taking Over Me. Smile
Върнете се в началото Go down
ianeto_277

ianeto_277


Брой мнения : 191
Join date : 04.05.2009
Age : 28
Местожителство : The cake is a lie.

Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitimeПон 8 Юни 2009 - 14:44

Страхотни са, една от любимите ми групи. Първата тяхна песен, която слушах бе "Bring me to life" и след това започнах да следя торчеството им от близо. Самостоятелните песни на Ейми Лий също ми харесват. In Love
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitimeПон 8 Юни 2009 - 14:58

Обожавам ги! Слушам ги от години! Песните им са ме изваждали от най-черните ми дни!
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitimeЧет 11 Юни 2009 - 22:43

вече не ги слушам....преди бях в така наречения "черен период" и тогава бяха на мода в моя компютър...имам някъде из дисковете дискографията им. имат страшни песни, музиката също е мн хубава, а да не говорим, че Ейми Лий кърти от всякъде с гласа и визията си...
Върнете се в началото Go down
sunshine.

sunshine.


Брой мнения : 2052
Join date : 17.01.2009
Age : 29

Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitimeПет 12 Юни 2009 - 2:00

Едно от нещата на които се възхищавам в Ейми са очите.
Бих убила за такива очи, буквално <33
Върнете се в началото Go down
ispis

ispis


Брой мнения : 8
Join date : 16.01.2009

Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitimeСря 17 Юни 2009 - 12:23

Evanescence-уникално скучна група. Това е най-некадърната група с женски вокал, която аз лично някога съм чувала, музика без всякакъв умисъл, с една дума: скука.
Върнете се в началото Go down
Blo0dy_KiD

Blo0dy_KiD


Брой мнения : 94
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Tokyo, Japan

Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitimeПет 6 Ное 2009 - 23:08

xxjust_-_mexx написа:
Преди им бяха много голяма фенка,но постепенно ми омръзнаха..Мелодиите на песните им са еднотипни,повечето си приличат .. текстовете им са хубави и все пак от време на време си ги слушам (: ..

Сейм! Искам само да добава, че Ейми наскоро я чух на живо да пее(в youtube) и, ами, имам чувството, че е като фолкпевиците - докарва го главно на визия, но сигурно има глас момичето. А иначе любимата ми тяхна песен е Snow white queen. Имаше период от 1-2 седмици, в които не слушах нищо друго. Smile
Върнете се в началото Go down
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitimeПет 13 Ное 2009 - 22:55

Ами отново започнах да ги слушам преди 1 седмица.Невероятни,от 4 клас ги харесвам и Ейми е просто уникална.Страхотен глас има,а очите и In Love ..
Върнете се в началото Go down
mim.marley

mim.marley


Брой мнения : 92
Join date : 11.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitimeСря 2 Юни 2010 - 11:57

Слушам ги от не помня вече колко време... всяка една тяхна песен свързвам със спомени от живота ми. Ейми е толкова прекрасна. Гласът и е уникален и чувствата, които влага в песните ги правят неповторими.
С нетърпение очаквам да излезе новия албум. I love you
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitimeСря 21 Юли 2010 - 21:35

Никога не съм им била луда и запалена фенка, но имат убийствени песни! My Immortal се е загнездила дълбоко в мен. Една наистина велика и много силна и въздействаща песен. Наистина са стойностна група, много от песните им много ги уважавам и харесвам. Но не съм запозната нито с музикантите, нито с албумите им, просто не съм се интересувала.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitimeПон 13 Сеп 2010 - 0:53

Слушам ги от година... и повече.
Е, напоследък не толкова често, защото техните песни ми създават напрежение, а на мен напоследък ми се слуша по-разтоварваща музика.
Иначе много ги харесвам, Ейми има страшен глас <3
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
a_beni




Брой мнения : 42
Join date : 30.01.2009

Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitimeПет 24 Дек 2010 - 22:26

Много ги харесвам sunnyy Имат много хубави песни със завладяващи текстове... С една дума страхотни!!!
Върнете се в началото Go down
jein_black

jein_black


Брой мнения : 27
Join date : 13.06.2010
Age : 34
Местожителство : Кюстендил

Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitimeВто 28 Дек 2010 - 2:31

Evanescence са ми любимата група текстожете на песните им са уникални ..... Любима песен ми е
anywhere going under lies farther away и още много други
Върнете се в началото Go down
bebs_987

bebs_987


Брой мнения : 36
Join date : 09.01.2011

Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitimeНед 16 Яну 2011 - 18:22

уникални са любимата ми група
сред любимите ми песни са: Taking Over Me, My Immortal и Bring me to life excited excited excited
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Evanescence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evanescence   Evanescence - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Evanescence
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: