Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Nightwish

Go down 
+32
loLy
blablablah
Luna_Raven
GerryBass
rosali
elena1916
emocionalna
Sylva-Sharon
wolf._
twilightgirl
Blo0dy_KiD
twilight_i94
sayonara
vampire bride
_My_Bloody_Romance
nikito55
pattx
Alice Cullen
gal4eto9052
DeathPrincess
ispis
RavenHeart
princessmoni
Spunk
puhenoto
Eternal_Mind
alice cullen1992
Metallian
Lady Cullen
PaTTiNsOn_FeNkA
Искра
Едуард Кълън
36 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Едуард Кълън




Брой мнения : 13
Join date : 27.01.2009

Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Nightwish   Nightwish I_icon_minitimeЧет 29 Яну 2009 - 4:24

Ех, малко ме учудва, че няма тема за една от най-известните групи?! o.O

Сигурно почти всички знаете за тях. За певицата с прекрасен глас - Таря Турунен, която напусна групата и на нейно място дойде Анет Олзон, която пее почти фълшиво. Е, какво е мнението ви за групата. Любимите ви песни на Найтуиш с Таря и тези на Анет...
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish I_icon_minitimeЧет 29 Яну 2009 - 11:17

Едно време ги слушах (хаха, как звучи това "едно време" - все едно съм някоя на 50-60 години.. Haha! ), да кажем преди 4-5 години... Докато бяха с Таря ми харесваха - тя все пак е уникална, но откакто са с тази новата не съм ги слушала изобщо. Любими песни - Walking in the air, Nemo, Wish I had an angel и определено Kuolema tekee taiteilijan и Dead gardens
Върнете се в началото Go down
PaTTiNsOn_FeNkA

PaTTiNsOn_FeNkA


Брой мнения : 199
Join date : 28.01.2009
Age : 31
Местожителство : Forks

Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish I_icon_minitimeПет 30 Яну 2009 - 22:21

Таря,Таря защо го направиии ??? Аз до ден днешен се питам.. Охх тая Анет ме дразни вече Smile Иначе си ги слушам по принцип
Върнете се в началото Go down
Lady Cullen

Lady Cullen


Брой мнения : 554
Join date : 20.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish I_icon_minitimeПет 30 Яну 2009 - 23:32

Аз за групата разбрах от господина си по информатика. Той беше направил презентация за тях и на мен ми се стори доста интересно. Той ми разказа, че Таря е напуснала, но тя е пеела по-добре от новата им вокалистка и затова съм слушала някои техни песни с Таря. Искра изброи повечето ми любими. Haha!
Върнете се в началото Go down
Metallian

Metallian


Брой мнения : 6
Join date : 27.01.2009

Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish I_icon_minitimeСъб 31 Яну 2009 - 22:44

PaTTiNsOn_FeNkA написа:
Таря,Таря защо го направиии ??? Аз до ден днешен се питам.. Охх тая Анет ме дразни вече Smile Иначе си ги слушам по принцип
не Таря е виновна другите членове на групата я уволниха с отворено писмо заради "прекалено комерсиалните й възгледи"... Silly me

а иначе като любими песни: с Таря: Nemo, Wish I Had An Angel, Stargazers, Over The Hills And Far Away, Sacrament Of Wilderness, Wishmaster и още много, но това са основните, а с Анет е само една: The Escapist Smile
Върнете се в началото Go down
PaTTiNsOn_FeNkA

PaTTiNsOn_FeNkA


Брой мнения : 199
Join date : 28.01.2009
Age : 31
Местожителство : Forks

Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish I_icon_minitimeСъб 31 Яну 2009 - 22:57

Даааа аз знам ,че Таря не е виновна Haha!
Върнете се в началото Go down
alice cullen1992

alice cullen1992


Брой мнения : 55
Join date : 30.01.2009
Age : 31

Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish I_icon_minitimeНед 1 Фев 2009 - 2:20

Харесвах бандата докато бяха с Таря,а сега нещо куца,не казвам,че Анет е виновна,но си слушам само старите им песни с Тaряяя xD
Върнете се в началото Go down
Едуард Кълън




Брой мнения : 13
Join date : 27.01.2009

Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish I_icon_minitimeНед 1 Фев 2009 - 15:24

Е, въпреки всичко Таря продължи и създава още по-яки песни. Много уважавам Sleeping Sun на Nightwish... Cute
Върнете се в началото Go down
Eternal_Mind

Eternal_Mind


Брой мнения : 54
Join date : 26.01.2009

Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish I_icon_minitimeНед 1 Фев 2009 - 18:43

Сама се справя не по-зле от групата."My Winter Storm" е много добър албум... Иначе аз си ги слушам само с нея като вокалист Smile
Върнете се в началото Go down
puhenoto

puhenoto


Брой мнения : 61
Join date : 03.02.2009
Age : 30
Местожителство : Shinigamiville

Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish I_icon_minitimeСря 11 Фев 2009 - 0:29

аз мисля че таря има невероятен глас ... малко сценичното и поведение куца ако сте я виждали на концерти но групата няма да е с същата величина както когато беше с таря... анет колкото и да е не покрива дори малко от гласа на таря....
Аз също знам че на някакъв концерт групата накарала таря да чете уволнително писмо защото я обвинявали че тя приказвала че групата била самата тя и те без нея не стават.. ( е мамка му зеха анет видяхме колко стават ) и така де ... а самостоятелния и албум просто не ме грабва ...
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish I_icon_minitimeПет 13 Фев 2009 - 13:00

Вече не ги харесвам.
Когато бяха с Таря бяха велики, сега не се нищо особено.
И гласа на Анет не ми харесва, имат само една що-годе добра песен.
С Таря си беше друго. Smile
За сметка на това обаче тя си е на върха и сега, без тях.
Върнете се в началото Go down
princessmoni

princessmoni


Брой мнения : 414
Join date : 18.01.2009
Age : 36
Местожителство : Burgas

Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish I_icon_minitimeПет 13 Фев 2009 - 15:53

Ако трябва да бъда честна,откакто са без Таря не съм слушала нито една тяхна песен,но иначе много ми харесваха като група и си ги слушам старите песни.Любими са ми - Nemo;She is my sin;Moondance :Р
Върнете се в началото Go down
RavenHeart

RavenHeart


Брой мнения : 146
Join date : 22.04.2009
Age : 31

Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish I_icon_minitimeСря 22 Апр 2009 - 23:54

Таря е невероятно красива мамка му, финландците са невероятни хора (хихи имам си пристрастия).
Някой от вас ходи ли на концерта и в Фестивална? Беше наистина незабравимо!! In Love
Дори и сама Таря продължава да си е Таря, и ангелският и глас продължава да топли сърцата ни въпреки това че вече е сама

Люимите ми песни... обичам абсолюто всички техни песни но най-много харесвам Over the Hills and Far Away
Върнете се в началото Go down
ispis

ispis


Брой мнения : 8
Join date : 16.01.2009

Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish I_icon_minitimeВто 12 Май 2009 - 19:34

От бая време не съм влизала във форума и сега като реших да видя какво става тука не останах много очарована...Найтуиш са ми една от любимите групи, да не кажа любимата. Таря, че е просто неповторима и невероятна, така е. Но мили хора, Таря не е незаменима Wink Преди и аз само вървях на ляво и надясно и обиждах Анет по какъв ли не начин, какви ли не щуротии съм изприказвала за нея. Но хора, замислете се ! Ки са тия сравнения и съпоставки, които се опитвате да направите между Анет и Таря. Таря пеела добре, пък Анет фалшиво...музикалните критици от тийнейджърски форум най-добре могат да го определят...Първо, не можете да ги сравнявате, те пеят по два съвсем различни начина и в съвсем различни стилове. Второ, ако групата искаше да имат същото оперно звучене, просто щяха да вземат друга оперна певица, защото такива има колкото искате. Но все пак са взели Анет, значи искат нещо по-различно. Анет има специфичен глас и пее добре, нищо, че не е като Таря, не можете и да очаквате такова нещо. Вярно е обаче, че Анет прави една мнооого груба грешка: на концерти се опитва да пее песни, които преди това е пяла Таря и естествено се получава кошмар.
Любимите ми песни са почти всичките, няма смисъл да изброявам. Харесвам включително и новия им албум, а също мисля, че и на Таря самостоятелния е много добър, има някои страхотни песнички.
Надявам се да не прозвучи се едно поучавам някого ама да си го кажа...Не бъдете така предубедени! Забелязала съм, че хората не искат да приемат новостите и преди да ги опознаят започват да ги плюят. Не говоря само за групата, а попринцип Wink
Върнете се в началото Go down
DeathPrincess

DeathPrincess


Брой мнения : 31
Join date : 07.04.2009
Age : 31

Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish I_icon_minitimeСря 13 Май 2009 - 17:24

Велики са преди по цял ден ги слушах но сега се зарибих по емокор и скриймо и не ги слушам толкова често


Последната промяна е направена от DeathPrincess на Сря 13 Май 2009 - 20:15; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.mysapce.com/Sweet_emo_kiss93
Sponsored content





Nightwish Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Nightwish
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: