Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Nightwish

Go down 
+32
loLy
blablablah
Luna_Raven
GerryBass
rosali
elena1916
emocionalna
Sylva-Sharon
wolf._
twilightgirl
Blo0dy_KiD
twilight_i94
sayonara
vampire bride
_My_Bloody_Romance
nikito55
pattx
Alice Cullen
gal4eto9052
DeathPrincess
ispis
RavenHeart
princessmoni
Spunk
puhenoto
Eternal_Mind
alice cullen1992
Metallian
Lady Cullen
PaTTiNsOn_FeNkA
Искра
Едуард Кълън
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
elena1916

elena1916


Брой мнения : 394
Join date : 10.12.2010
Age : 31

Nightwish - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish - Page 3 I_icon_minitimeПон 23 Май 2011 - 12:38

Преди бяха любимата ми група,но тогава Таря беше с тях и бяха велики. С Анет също имат хубави песни,но не е същото...все пак Таря е една. :]
Върнете се в началото Go down
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

Nightwish - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish - Page 3 I_icon_minitimeВто 31 Май 2011 - 17:18

Любимата ми група и според мен една от най-великите... Те са страхотни... Просто невероятни обожавам ги In Love In Love In Love I love you I love you I love you


Последната промяна е направена от rosali на Съб 11 Юни 2011 - 17:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
????
Гост




Nightwish - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish - Page 3 I_icon_minitimeСъб 11 Юни 2011 - 17:49

Страшни са! Twisted Evil Обожавам ги! I love you Страхотно звучене, яки текстове още по-готини мелодий нямам думи направо Worship Любимите ми писни са Nemo и Ever Dream Bravo Толкова завладяваща музика правят.... lol! lol!
Върнете се в началото Go down
GerryBass

GerryBass


Брой мнения : 52
Join date : 24.06.2011

Nightwish - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish - Page 3 I_icon_minitimeПет 24 Юни 2011 - 15:49

Любима , зареждаща ме с енергия Smile
Върнете се в началото Go down
Luna_Raven

Luna_Raven


Брой мнения : 40
Join date : 09.08.2011
Age : 27
Местожителство : Pisek

Nightwish - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish - Page 3 I_icon_minitimeСря 10 Авг 2011 - 17:11

Nightwish са мега яките но с Таря ме кефят повече Smile
Върнете се в началото Go down
blablablah




Брой мнения : 31
Join date : 18.08.2011

Nightwish - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish - Page 3 I_icon_minitimeЧет 18 Авг 2011 - 15:48

Новият им вокал е хубва, но с Таря бяха .... мн по -добри.
Върнете се в началото Go down
loLy

loLy


Брой мнения : 115
Join date : 10.12.2011

Nightwish - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish - Page 3 I_icon_minitimeНед 11 Дек 2011 - 22:02

Само аз ли смятам, че и с Анет, и с Таря, са си велики?! о.О Например Bye, Bye Beautiful и Amaranth са с Анет и са велики, честно ви казвам. Cute Cute
Върнете се в началото Go down
evasterling

evasterling


Брой мнения : 35
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Nightwish - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish - Page 3 I_icon_minitimeСъб 23 Юни 2012 - 0:05

Любимата ми група love Слушам Найтуиш от както се помня. И все още не мога да проумея нещо - Защо Таря напусна? И защо Анет дойде? Нямам нищо против нея, но просто съм на мнение, че тя пее леко... фалшивичко. Предпочитам албумите им, в които пее Таря, но харесвам песни и с новата им вокалка. Без Таря няма Nightwish.. Smile
Върнете се в началото Go down
vellisha

vellisha


Брой мнения : 41
Join date : 04.08.2012
Age : 41

Nightwish - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish - Page 3 I_icon_minitimeПон 17 Сеп 2012 - 19:59

Харесвам ги, имат хубави песни Smile Nemo и Sleeping sun са ми любими.
Върнете се в началото Go down
Galinka11




Брой мнения : 40
Join date : 11.10.2012
Местожителство : Добриич

Nightwish - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish - Page 3 I_icon_minitimeПет 12 Окт 2012 - 10:35

Nightwish - са група, които имаха и своят музикален подпис, а Таря правеше всичко с финес и изтънчен глас. Питам се защо при аличието на толкова добри оперно пеещи певици не взеха нейн достоен заместник, а взеха тази Анет, която опропасти всичко откъм вокали... Срамота за тях. Иначе новият им албум откъм звучене и също толкова силен, колкото останалите ! Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
stefani24

stefani24


Брой мнения : 52
Join date : 08.02.2009
Местожителство : софия

Nightwish - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish - Page 3 I_icon_minitimeНед 14 Апр 2013 - 23:41

In Love
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Nightwish - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightwish   Nightwish - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Nightwish
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: