Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последната книга, която прочетох

Go down 
+173
mai land
Мари
Janica
Таня
NVasileva
ninelle
fallangel
Romina
Дафинка
ivkaiva3
dessy_2201
pnmihailova
nmk_262
mirence70
Ina
маринели
Denitsa
Gergana8310
krassy123
netinka
RhageLover
марти7074
Dfghjk
antoan
irina37
elinor83
Vanya Pekova
Valverde
sta_ny
NiKoLcHeToOo
kremchetokika
Susituu
Малката русалка
vs_koleva
ivykiwi
raq2003
mushmulkata
radi842
Tais
emotion
Streamers_98
the mortal vampire
haou_airen
hhxx
nansi0521
gerganasto
drebi6ok1973
mira2006
iveto1806
stefaniya
Adi81adi81
littledwarf
mi666i
Divine
opinionated
inarra
joo86
djiogara
sevinchas
yasmina
Chocolate
papazova
mimi40
sss79
hai_lin97
MVM
RavenKnight
Мейси
rosali
miss_l0veee
pufilina80
deedee1991
Bloopy
twilight9404
RavenHeart
hriskataaa
Elune
Yris
vasi738
nilgyun
Pale_Doll
Scorpio
Avis
byh4o
ronnie178
daki8
black_paranoia
shadowkiss
piki
kati2211
sevinch_ahmedova
Nikssi
gali68
FromHell
geriqn
ziz
annadimova85
magdalasf
Nightmare_Girl
gold_alex
nina1968
elena1916
missoctober
vamp_girl33
Kristityyy
monaliza
poli8009
mirela95
lovee_
albenii
kamenceto90
rim17
radivana
dani4ko
santutzo
MisS_KaPriZna
charmira
slunchev_luch
Heilichka
zinaida
elinka
etam
mamamia
Deichuna
djuli
vikincety_24
darkness_angel
Silvi_2711
moni794
ShiVeR
perla333
polinceto
gibon
Cveti Ognqnova
bella_edward_love
Silence_love
Antoniq93
flora1898
rozza93
wentlee
Melanroh
pijama
Caius's Huge Fan
Beta
Bilson
jalice
chirsi
presy
wither.
Priestess
voice_of_heaven
fuckin_rules
milencety
ivka_94_1991
twilight_i94
Rainbow
Artemis
Lioness
krisi1023
Искра
twilighttt
Melrose
Glrk
rozi_bj
twilightgirl
lady_abadon
Eternal Love
lin
Alice Cullen
sayonara
FoXy
gal4eto9052
Nessie
177 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
АвторСъобщение
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitimeВто 24 Ное 2009 - 10:53

Е, нека разберем коя е последната ви прочетена книга, с какво тя успя да ви грабне и с какво впечетление сте за нея Cute

До колкото видях няма такава тема, но ако не ви харесва я махнете (:
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitimeВто 24 Ное 2009 - 16:32

Хубава е, хубава е много даже. Smile
Така, аз ще съм първа тогава. Последната книга, която прочетох, беше: "По пътя", на Джак Керуак.
Това е книгата - символ на хипитата, и като цяло на битническото движение, ако сте чували за него. Става въпрос за хората, които пътуват на стоп и не възприемат живота много насериозно. Главните герои са до един луди, кой повече, кой по - малко, но по един някакси трагичен начин.
И все пак книгата е доста объркана, на моменти изключително...шизофренична, много философска и понякога се срещат доста скучновати описания на американската земя, Мексико, Ню Йорк и Сан Франциско. Все пак смятам, че е изключително полезна, защото научих доста подробности от нея, неща, които не се срещат в учебниците по история.
Не е за всеки, дори мисля че малко хора оттук ще я харесат. Но си е истинско богатство, не съжалявам, че се мотах цяла седмица с нея, най - накрая я прочетох и успях да размисля над доста неща.
Препоръчвам. Smile
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitimeПет 27 Ное 2009 - 11:38

Дневниците на вампира - Борбата

По-хубава от първата, определено. Доста по-интересна и заплетена. Стилът на авторката отново е лек и приятен, без да натоварва много или пък да те кара да прочиташ едно изречение по 2-3 пъти само и само да го разбереш. Краят пак е отворен и е адски изнервящо, защото има още две седмици до следващата книга... дам, доволна съм от книжлето. Трябваше ми нещо леко и приятно за четене, което да не ме затормозява особено, тъй като училището се е заело с тази задача и я изпълнява достатъчно успешно. Smile
Върнете се в началото Go down
FoXy

FoXy


Брой мнения : 890
Join date : 22.01.2009
Age : 32
Местожителство : love street.

Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitimeПон 30 Ное 2009 - 20:16

Последната книга, която прочетох бе Не пипай тази книга! на Ян Ван Хелсинг.
Книгата е нещо наистина уникално. Разгледани са поне за мен изключително интересни теми, зададени са въпроси, на които винаги съм търсела отговор, изразени са неща, които буквално ще разтърсят мирогледа ви. Да, знам, че звучи странно, когато за пръв път прочетох резюмето на гърба на книгата и на мен ми се стори малко може би преувеличено и въпреки това я прочетох защото дори там си личеше, че са засегнати теми, които лично мен страшно много ме вълнуват и които сметнах, че биха ми били от полза. Но истината, че резултата в същност е по-голям. Дори да не приемете всичко написано в книгата за истина, то наистина нищо не пречи да се замислим над него и да му обърнем внимание. Кой знае може наистина да е от полза за всеки един от нас. Smile
Върнете се в началото Go down
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitimeВто 1 Дек 2009 - 20:09

Последната книга беше на Елизабет Лоуел - До края на света..
Няма такава книга просто..смятайте щом се разревах,баси..Като се замисля адски рядко ми се случва книга да ме разчувства до такава степен.Исках драма и си я получих,макар да имаше хепи енд.
Чувството да минеш от едно отдавна минало време към настоящето е..разтърстващо ;д
Не че тва го има в книгата,де.Просто четях постоянно Исторически романи,а този,макар и писан 90 и някоя,беше нещо..А самата книга,не знам,аз съм си свикнала със любовните романи,явно са ми най на сърце,но със този определено Елизабет ми стана една от любимките,направо нямам думи.
Във книгата се разглеждаше фотографията,като страст,като професия,като нещо,,не знам,чак може да те вдъхнови..И не само,сюжета,персонажите..всичко.
Садистичното ми аз,определено не искаше хепи енд,исках да помъча онзи така тъп главен герой,
който май май заобичах ^^
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitimeВто 1 Дек 2009 - 21:38

Последната книга която прочетох беше Академия за вампири на Ришел Мийд. Доволна съм, книгата е лека за четене но не е от най - плоските четива. Има история, малко интрига, готини герои... Има и любов, но слава Богу това не е основното. Сравнявам я основно с Дневниците на вампира, и определено е по - добра. Единственото което малко ме дразни е факта, че се разказва от първо лице... винаги съм го мразела това, въпреки, че и Здрач е така. Обичам безпристрастното авторско описание... или просто съм прочела повече такива книги. Та както и да е, книжката определено е готина, и с нетърпение чакам следващата част.
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitimeНед 6 Дек 2009 - 21:07

Убийство в Ориент експрес на Агата Кристи
Тази жена е повече от невероятна и няма да спра да се убеждавам в това с всяка следваща книга... Мислех си, че вече няма какво толкова да видя от нея и "Бам!" тя отново ще намери начин да ме опровергае! Честно, направо съм изумена... Страхотен стил има и така ги върти нещата, че подозираш всеки до края. И в тази книга не успях да "напипам" убиеца, но си имах две-три верни теории, за които се радвам, че познах ^^ Страшно увлекателна е, както всички други нейни, които съм чела, но точно тази имаше такъв край... Нищо чудно, че това е една от най-известните й и най-добри книги!
А Еркюл точно в тази книга разбива всички. Haha! Обожавам го! Няма втори като него! Cute
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitimeПон 7 Дек 2009 - 17:46

"Сърцето ти принадлежи на мен" на Дийн Кунц

Е добре де тази книга ми бе малкооо обърка. Чела съм доста на Кунц но тая ми видя сметката ;d. Адски напълни различна от това, което съм чела негово, но съшевременно с такава магия те влече да я четеш че не осъзнаваш кога свършва. Книга описваща на какво е способен човек висящ на ръба за смъртта. Действията и мислите му. Абе хареса ми, личи си защо е спечелил приза за един от най-любимите ми автори Cute
Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitimeВто 29 Дек 2009 - 11:47

"Мъртви преди мрак" на Шарлейн Харис по сериала "Истинска кръв" Cute
Страхотна, за първи път се радвам, че изгледах сериала преди книгата, защото той беше много по-богат на описания, диалози, имаше доразвити неща, които в книгата бяха само бегло споменати, а и си изградих образите. Имаше места, на които репликите от филма са 100% същите като в книгата. Само краят ми беше малко претупан, но като цяло е интересна книга, чете се леко и приятно. Wink
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitimeВто 29 Дек 2009 - 12:51

Въглени в мъртвата пепел на Нора Робъртс. Наистина бе нещо различно от нейните книги, които съм чела, но отново присъстваше любовта, имам чувството че в нейните книги е невъзможно да я има. Доста интересна история и наистина до последно не знаех кой е убиеца, Чак ми е странно. Определено се радвам, че си я купих и прочетох^^

Завръщането на поета на Конъли Е не обожавам го тоя човек. тази история. Поета е най-най якия престъпник, макар че първата книга винаги рулира. Тази успя да ме грабне по своя си начин. Още повече, е Майкъл Конъли е успях да я съчетае като продължение на "Смъртта е моят занатя" , "кръв" и поредната книга от поредицата за Хари Бош. наистина уникална Cute
Върнете се в началото Go down
lady_abadon

lady_abadon


Брой мнения : 2078
Join date : 27.02.2009
Age : 30
Местожителство : in the love letters that i wait ♥♥♥

Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitimeВто 29 Дек 2009 - 13:26

"Укротяване на опърничавата" - Шекспир
Не че не съм я чела като разказ преди, но сега, когато я прочетах под формата на пиеса се влюбих в нея. За мен самата история е много лична, обожавам образа на Катарина, нрава и избухливостта й. Близките ми се шегуват, че съм приличала на нея, аз си мисля, че съм по-зла . . . Haha!
Та, за книгата - струва си. Хубави образи, смешни реплики, класическа литература. Винаги има какво още да научиш от нея. Винаги има какво още да разбереш, още нещо, което да ти е смешно. Струва си.
Върнете се в началото Go down
http://www.november-is-full-with-kisses.blogspot.com/
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitimeВто 29 Дек 2009 - 17:47

Най-после се наканих да прочета Дневниците на Вампира.

И бях приятно изненадана,че мога да прочета книга за 1 ден,без да ми иде да се метна от прозореца от скука,както е и големия ми проблем при книгите-отегчена съм още преди да е започнал и 3тото важно действие.Ноо не знам как,ама при тая книга,може би,защото много бързо се случваше всичко ми се задържа интереса и ги изгълтах и 3те.Добре де,знам защо се наканих да ги прочета-заради 2месечната почивка,но пак ми беше покиращо,че и успях.Защото,когато свърши 2ри сезон на Госипа,пак уж се бях наканила да изчета 4те книги,които притежавам,ама грънци.Не мога обаче да не кажа,че може би бях и привлечена от начина на разказване на Лиса Смит,така увлекателно.Обаче да си призная,май това ще е последната книга,която ще прочета от поредица,въпреки че има още,които ще излизат и тепърва ще се пишат.
Spoiler:

Но познавайки себе си,сигурно ще си купя книгата,поне пак ще е нещо,което да захрани любопитството ми какво се случва с Деймън и Стефан.
Върнете се в началото Go down
rozi_bj

rozi_bj


Брой мнения : 1189
Join date : 31.01.2009
Местожителство : Плевен

Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitimeСъб 2 Яну 2010 - 17:25

13 на Стивън Кинг <3
Уникална книга!! То всъщност е сборник с разкази де, но останах със зяпнала уста след прочитането на повечето от тях. Най-голямо впечатление ми направи може би Компютърът на боговете - единственият разказ на Кинг, който съм чела & е имал наистина, ама наистина щастлив край ^^
Иначе имаше няколко доста неприятни, но аз съм му свикнала и вече даже не се отвращавам Haha! Мисля, че няма нужда да казвам, че препоръчвам тази книга толкова горещо, колкото и всички останали на С.К. просто защото... това е Стивън Кинг xD
Върнете се в началото Go down
Glrk

Glrk


Брой мнения : 52
Join date : 06.01.2010
Age : 34
Местожителство : Plovdiv

Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitimeЧет 7 Яну 2010 - 11:51

Наскоро прочетох "Черният Орден" - Джеймс Ролинс. Страхотен трилър, автора не те оставя и за секунда да си поемеш дъх. Действието е толкова напрегнато, че всичко се развива с по шеметна скорост от книгите на Матю Райли(който някога е чел негова книги знае как пише Райли). Просто страхотно четиво, аз я прочетох за 2 дни Wink
Върнете се в началото Go down
http://yugop.com/ver3/stuff/03/fla.html
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitimeВто 19 Яну 2010 - 11:16

"Снаха" на Георги Караславов... Измъчи ме, ама и аз не и се дадох! хД
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последната книга, която прочетох Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последната книга, която прочетох
Върнете се в началото 
Страница 1 от 24Иди на страница : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Първата книга, която прочетох...
» Последната книга, която си купихте?
» Търся книгата...
» Песента, от която съм обсебена в момента
» Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: