Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последната книга, която прочетох

Go down 
+173
mai land
Мари
Janica
Таня
NVasileva
ninelle
fallangel
Romina
Дафинка
ivkaiva3
dessy_2201
pnmihailova
nmk_262
mirence70
Ina
маринели
Denitsa
Gergana8310
krassy123
netinka
RhageLover
марти7074
Dfghjk
antoan
irina37
elinor83
Vanya Pekova
Valverde
sta_ny
NiKoLcHeToOo
kremchetokika
Susituu
Малката русалка
vs_koleva
ivykiwi
raq2003
mushmulkata
radi842
Tais
emotion
Streamers_98
the mortal vampire
haou_airen
hhxx
nansi0521
gerganasto
drebi6ok1973
mira2006
iveto1806
stefaniya
Adi81adi81
littledwarf
mi666i
Divine
opinionated
inarra
joo86
djiogara
sevinchas
yasmina
Chocolate
papazova
mimi40
sss79
hai_lin97
MVM
RavenKnight
Мейси
rosali
miss_l0veee
pufilina80
deedee1991
Bloopy
twilight9404
RavenHeart
hriskataaa
Elune
Yris
vasi738
nilgyun
Pale_Doll
Scorpio
Avis
byh4o
ronnie178
daki8
black_paranoia
shadowkiss
piki
kati2211
sevinch_ahmedova
Nikssi
gali68
FromHell
geriqn
ziz
annadimova85
magdalasf
Nightmare_Girl
gold_alex
nina1968
elena1916
missoctober
vamp_girl33
Kristityyy
monaliza
poli8009
mirela95
lovee_
albenii
kamenceto90
rim17
radivana
dani4ko
santutzo
MisS_KaPriZna
charmira
slunchev_luch
Heilichka
zinaida
elinka
etam
mamamia
Deichuna
djuli
vikincety_24
darkness_angel
Silvi_2711
moni794
ShiVeR
perla333
polinceto
gibon
Cveti Ognqnova
bella_edward_love
Silence_love
Antoniq93
flora1898
rozza93
wentlee
Melanroh
pijama
Caius's Huge Fan
Beta
Bilson
jalice
chirsi
presy
wither.
Priestess
voice_of_heaven
fuckin_rules
milencety
ivka_94_1991
twilight_i94
Rainbow
Artemis
Lioness
krisi1023
Искра
twilighttt
Melrose
Glrk
rozi_bj
twilightgirl
lady_abadon
Eternal Love
lin
Alice Cullen
sayonara
FoXy
gal4eto9052
Nessie
177 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next
АвторСъобщение
Silvi_2711

Silvi_2711


Брой мнения : 116
Join date : 30.10.2010
Age : 30

Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitimeПет 4 Фев 2011 - 14:36

Вчера приключих "Анита Блейк, ловецът на вампири.Кървави кости.". Невероятна книга, много ми хареса. Smile
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitimeСъб 5 Фев 2011 - 13:47

" Балада"- Маги Стийвотър. - Аф такъв край не очаквах, едно че не го схванах, второ останах в неведение, трето не ми хареса развръзката! Книгата е супер, да не си помислите нещо друго, просто не съм фен на едно от разклоненията-лични мисли.
Върнете се в началото Go down
perla333




Брой мнения : 492
Join date : 17.02.2009
Age : 29

Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitimeСъб 5 Фев 2011 - 17:54

Вчера прочетох "Изпепелена" и сега искам още Haha! (нахална съм, знам :Р )
Книгата много ми хареса, а нещата които се случват със Стиви Рей и Репхайм са може би любимата ми част. Нямам търпение за следващата книгата и се надявам СофтПрес да я издадът час по-скоро Cute
Върнете се в началото Go down
http://brokendreams-brokenheart.blogspot.com/
elena1916

elena1916


Брой мнения : 394
Join date : 10.12.2010
Age : 31

Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitimeНед 6 Фев 2011 - 11:16

"Безсмъртните : Вечна" на Алисън Ноел
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitimeНед 6 Фев 2011 - 20:49

elena1916 написа:
"Безсмъртните : Вечна" на Алисън Ноел
Няма да трия мнението ти, но искам да те помоля във възможно най-кратък срок да го редактираш и да дадеш мнението си за книгата. Казвала съм го безброй пъти - темата е за споделяне на мнение и впечатление от последната прочетена книга, не за отбелязване на името и автора й.
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitimeНед 6 Фев 2011 - 22:43

"Аз съм номер четири" на Питакъс Лор - това беше една много, много готина книга. Направо още не мога да спра да й се кефя. Изядох я за по-малко от ден и половина. Малко ме издразни времето, в което е писана, но след втората страница и забравих тотално за него. Страшно напрегната книга. През цялото време се чудех какво дебне зад ъгъла и какво ще стане с Джон. Адски се изкефих на силите му и самото обучение, което бе подготвил Анри. Сара излезе голяма сладуранка. Обаче накрая на книгата тотално щях да заподскачам от напрежение. Беше много завладяващо и тъжно. Ако е така и когато гледам филма ще бъде невероятно. Нямам търпение за останалите пет книги. Cute
Върнете се в началото Go down
nina1968




Брой мнения : 30
Join date : 13.02.2011

Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitimeПон 14 Фев 2011 - 21:42

Братството на розата от Дейвид Морел.Книгата е страхотна,прочетох я на един дъх,но не се учудвам,защотоДейвид Морел пище прекрасно.А иначе деиствието се развива по време на желязната завеса.
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitimeПет 18 Фев 2011 - 23:40

twilight_i94 написа:
"Аз съм номер четири" на Питакъс Лор - това беше една много, много готина книга. Направо още не мога да спра да й се кефя. Изядох я за по-малко от ден и половина. Малко ме издразни времето, в което е писана, но след втората страница и забравих тотално за него. Страшно напрегната книга. През цялото време се чудех какво дебне зад ъгъла и какво ще стане с Джон. Адски се изкефих на силите му и самото обучение, което бе подготвил Анри. Сара излезе голяма сладуранка. Обаче накрая на книгата тотално щях да заподскачам от напрежение. Беше много завладяващо и тъжно. Ако е така и когато гледам филма ще бъде невероятно. Нямам търпение за останалите пет книги. Cute

Аз тъкмо си викам: ейеее, той стабилно доста материал си е оставил за друга книга, а те били 5?!?! о.О
Прочетох я за по-малко от ден и направо съм подскачала и пищяла по леглото не знам колко много Haha! Книгата страшно много ме зариби и просто съм толкова щастлива, че филма идва скоро, че ще си изям ушите от кеф excited jumping happily
Времето, в което е писана и мен малко ме издразни, но свикнах вече да ги чета така и не ми прави кой-знае какво впечатление. Хареса ми много как е измислен сюжета, но накрая толкова ревах, че ме нямаше на свят.. Гадничко си беше..
Но също си мисля, че Сам няма да го има във филма.. Не знам, наречете го предчувствие ;д
Spoiler:
А иначе, да - книжката е страхотна, препоръчвам я на всички, които харесват фантастика - няма да останете разочаровани по никакъв начин, а само ще искате още ^^ Според мен парите си заслужаваха ;рр
Върнете се в началото Go down
gold_alex

gold_alex


Брой мнения : 43
Join date : 25.02.2011
Age : 34

Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitimeПет 25 Фев 2011 - 23:09

Тъкмо привърших с Клуб Ковчег на Е.Шрайбер... в началото поредицата изглеждаше обещаваща, но нещо взе да се размива. Липсва и дълбочина, не те държи в напрежие. Прекалено предсказуема, чесно казано очаквах повече Sad
Върнете се в началото Go down
Silvi_2711

Silvi_2711


Брой мнения : 116
Join date : 30.10.2010
Age : 30

Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitimeВто 29 Мар 2011 - 18:39

"Свещеният камък"- Нора Робъртс - Страхотна книжка! Всъщност, това е третата книга от трилогията "Знакът на Седемте" и определено беше най-добрата от трите, което донякъде се очакваше, все пак е завършек на историята. Haha!
Върнете се в началото Go down
Nightmare_Girl

Nightmare_Girl


Брой мнения : 37
Join date : 02.03.2011
Age : 28
Местожителство : Vampireville

Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitimeСря 30 Мар 2011 - 23:41

Вчера прочетох "Вечна" .. Не ми хареса единствено това ,че е написана в сегашно време .. silent
Върнете се в началото Go down
magdalasf




Брой мнения : 44
Join date : 04.05.2010
Age : 39
Местожителство : София

Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitimeНед 3 Апр 2011 - 16:41

Академия за вампири-книга трета Целуната от сянка,много ми хареса!
Върнете се в началото Go down
annadimova85

annadimova85


Брой мнения : 52
Join date : 07.10.2010

Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitimeПон 4 Апр 2011 - 12:51

Черен Лебед и двете книги ги прочетох на един дъх хареса ми много.
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitimeСъб 9 Апр 2011 - 15:03

Напомням - пишете и мнението си за книгите, които сте прочели. В противен случай трия мнения, както може би сте забелязали.

Последната книга, която прочетох, е "Хиляда сияни слънца" на Халед Хосейни. Страхотна, разтърсваща, впечатляваща. Тежка книга, но вдъхновяваща и истинска. След нея всичко, което четох напоследък, ми се струва някак... изпразнено откъм съдържание и послания, блудкаво. Прекрасна книга, ще прочета и другата излязла на Хосейни - "Ловецът на хвърчила". Препоръчвам я силно на всички, на които им е писнало от глупави книги и искат нещо, което е толкова интересно, че се чете на един дъх.
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitimeСъб 9 Апр 2011 - 16:07

annadimova85 написа:
Черен Лебед и двете книги ги прочетох на един дъх хареса ми много.

Тези книжки имат ли общо с филма?
Иначе последната беше Академия за вампири 6 - много ми хареса, доволна останах, парите и времето си струваха губенето. Не ми се искаше да свършва, ама уви.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последната книга, която прочетох - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 12 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последната книга, която прочетох
Върнете се в началото 
Страница 12 от 24Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Първата книга, която прочетох...
» Последната книга, която си купихте?
» Песента, която ви накара...
» Песента, от която съм обсебена в момента
» Най-омразна книга и автор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: