Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Anita Blake /Лоръл Хамилтън/

Go down 
+47
alexandrabul
Dulce amargo
evani
dfmdfmdfm
asq1254
mimi40
Shinigami
vellisha
Galinka11
joly
MVM
viteniq
mineymouse
LisaEl
rosali
радина666
nestinarka
qnsssi
jjanet
Alice Cullen
krasi9mir
autovip
aranna
Avis
vlado
harabelka
venum
maq94
FromHell
kateto_9379
asahe
gold_alex
kat666
vamp_girl33
sta_ny
rendence
dimitriibelikov
deadface
milenaka
brooke90
sayonara
vmaniq4enata
gal4eto9052
Melrose
Lioness
emotion
Nessie
51 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
kat666

kat666


Брой мнения : 42
Join date : 05.02.2011

Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitimeСъб 5 Фев 2011 - 15:20

С първата книга от поредицата й станах фен. Smile Светът на Анита е изпълнен със загатки и опасности, което го прави толкова вълнуващ. Тя е винаги готова да се впусне в битки,силна, независима, с хаплив език и въпреки, че на моменти леко ме дразни любовният и живот, който тя толкова усложнява ... това е една от любимите ми поредици в момента.
Върнете се в началото Go down
gold_alex

gold_alex


Брой мнения : 43
Join date : 25.02.2011
Age : 35

Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitimeПет 25 Фев 2011 - 22:56

Дълго време и се чудя на тази поредица дали да я чета... след тези коментари не виждам как да я изпусна Smile
Върнете се в началото Go down
asahe

asahe


Брой мнения : 28
Join date : 13.03.2011

Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitimeВто 15 Мар 2011 - 20:42

Най-невероятната поредица. Единствената което съм препрочитала сигурно над 10 пъти ^^
Върнете се в началото Go down
kateto_9379

kateto_9379


Брой мнения : 41
Join date : 30.08.2010
Age : 35
Местожителство : Sofia

Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitimeВто 3 Май 2011 - 17:18

Поредицата не е лоша, но нещо не успя съвсем да ме грабне!!!
Върнете се в началото Go down
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitimeЧет 12 Май 2011 - 23:37

Аз днес приключих с първта книга. Но до тук като чета кокво става по-нататък и простооо....УАУ!!! excited Отново се разочаровах, не за друго , ами,че сега като се запалих по книгите през2-3 дни ще поръчвам книга и скоро пак ще остана на сухо чакане(с наще експресни издаделства) Evil or Very Mad Сега чакач утре или в най-лошият случай чак в понеделник втората да пристигнеи понеже както винаги не ми се намира търпение ще ви питам:
Spoiler:


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пет 13 Май 2011 - 9:51; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Маркирай спойлерите! (:)
Върнете се в началото Go down
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitimeНед 15 Май 2011 - 10:00

Уоуу прочетох и втората книга! Много е интересна, само едно не разбирам. Защо така са се изложили с тези корици и как можаха да я направят такъв малокалибрен формат?! Nooo way! Така както е малка ми прилича на...ами на Библия Suspect Иначе поредицата е интересна иии тази Анита малко ме дразни как упорито бяга от Жан-Клод, но нищо. Авно в другите книги ще и дойде акъла Haha! Който не е започнал да чете поредицата, препоръчвам да го направи. Заслужава си!
Върнете се в началото Go down
maq94

maq94


Брой мнения : 33
Join date : 25.06.2010
Age : 29
Местожителство : Сливен/Нова Загора

Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitimeНед 15 Май 2011 - 22:04

Много ми харесва поредицата.Но честно да си кажа нз кое толкова й харесвам
Върнете се в началото Go down
venum

venum


Брой мнения : 33
Join date : 06.06.2010

Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitimeСря 15 Юни 2011 - 19:35

Стигна ла съм до 9-та книга от тази поредица, а има още доста книги да прочета от нея. Много я харесвам.
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitimeСря 15 Юни 2011 - 22:51

FromHell написа:
Уоуу прочетох и втората книга! Много е интересна, само едно не разбирам. Защо така са се изложили с тези корици и как можаха да я направят такъв малокалибрен формат?! Nooo way! Така както е малка ми прилича на...ами на Библия Suspect Иначе поредицата е интересна иии тази Анита малко ме дразни как упорито бяга от Жан-Клод, но нищо. Авно в другите книги ще и дойде акъла Haha! Който не е започнал да чете поредицата, препоръчвам да го направи. Заслужава си!

Направена е джобен формат, както в аригинал, така и по целият сват, за да е по-удобна за четене и носене. Защото наистина можеш да си я сложиш в джоба и да си четеш навсякъде.
Върнете се в началото Go down
harabelka




Брой мнения : 39
Join date : 10.03.2011
Местожителство : Варна

Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitimeЧет 23 Юни 2011 - 22:35

Вчера я започнах. Вече минах една трета от първата книга и се надявам да стане интересно.
Върнете се в началото Go down
vlado




Брой мнения : 41
Join date : 04.07.2011

Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitimeВто 5 Юли 2011 - 1:14

Много ми харесва поредицата
Върнете се в началото Go down
dimitriibelikov

dimitriibelikov


Брой мнения : 44
Join date : 03.11.2010
Age : 36

Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitimeСря 6 Юли 2011 - 21:07

книгите от поредицата наистина са страхотни и осемте надчвам се и деветата да излезе скоро !!!
Върнете се в началото Go down
Avis

Avis


Брой мнения : 36
Join date : 11.08.2010

Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitimeПет 8 Юли 2011 - 11:48

Това беше първата поредица с вампири, която прочетох. Дори първоначално не исках да я чета, но още от първата книга ме грабна и не ме пусна. Smile Горещо я препоръчвам.
Върнете се в началото Go down
aranna




Брой мнения : 14
Join date : 05.05.2011

Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitimeПон 11 Юли 2011 - 22:17

за мен лично 17 книги са прекалено много, за каквато и да е история ( дори историята на света, ако става дума). До 5 - 6 та книга книгите ми харесаха и може да се каже, че ги изчетох на един дъх, но следващите... Ми идват малко в повече. Историята нещо започна да ми изпростява... Малко... незнам, не ми се четат следващите книги честно казано. Neutral
Върнете се в началото Go down
autovip

autovip


Брой мнения : 50
Join date : 10.06.2011
Местожителство : Хасково

Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitimeВто 19 Юли 2011 - 15:21

Готина поредица в момента съм до шеста книга. Анита е много интересен персонаж и е трудно да не и симпатизираш. Действието през повечето време е доста динамично и в края на всяка книга има някаква кулминация. Единственото лошо нещо което мога да кажа за кака Лоръл е, че пречупва всичко през погледа на Анита което на моменти е доста досадно но въпреки това поредицата си остава достатъчно интересна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Anita Blake /Лоръл Хамилтън/   Anita Blake /Лоръл Хамилтън/ - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Anita Blake /Лоръл Хамилтън/
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» "Синя луна" - Лоръл Хамилтън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: