Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Никълъс Спаркс

Go down 
+31
Русалка
darkbloom
LisaEl
MVM
Pale_Doll
...beyond the sunrise...
nikivesy
vanifity
vlado
ajvi
black_paranoia
sevinch_ahmedova
mstrovila
Silvi_2711
Selen
lovehurts
sta_ny
guokowa
mir4eto97
lovee_
praskyfka
starokina
ShiVeR
pijama
moni794
sweet.appeal
Alice Cullen
Rainbow
A081019
Искра
twilightgirl
35 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
lovehurts

lovehurts


Брой мнения : 27
Join date : 25.09.2010
Age : 31

Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никълъс Спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitimeНед 23 Яну 2011 - 1:27

Страхотен писател,много романтичен и вдъхновяващ. Smile
Върнете се в началото Go down
Selen

Selen


Брой мнения : 20
Join date : 08.08.2010

Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никълъс Спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitimeСря 2 Фев 2011 - 14:24

определено е един от най-добрите писатели, които съм чела.Добре че една приятелка ме запали, първо книгите и после филмите, наистина е нещо униклано
Върнете се в началото Go down
Silvi_2711

Silvi_2711


Брой мнения : 116
Join date : 30.10.2010
Age : 30

Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никълъс Спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitimeПет 4 Мар 2011 - 9:33

Скоро прочетох "Последна песен" и останах очарована. Невероятна история. Ако мога да съдя за автора само от тази кника, бих казала, че стилът му на писане е страшно въздействащ. Н. Спаркс ми стана един от любимите автори и определено ще прочета и други негови книги. Smile
Върнете се в началото Go down
mstrovila

mstrovila


Брой мнения : 54
Join date : 24.05.2011

Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никълъс Спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitimeПет 27 Май 2011 - 19:00

lovehurts написа:
Страхотен писател,много романтичен и вдъхновяващ. Smile
Наистина
Върнете се в началото Go down
sevinch_ahmedova




Брой мнения : 46
Join date : 01.06.2011
Age : 41
Местожителство : Tutrakan

Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: никълъс спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitimeСъб 4 Юни 2011 - 16:12

Гледала съм филми по четири от книгите му. Имам чвуството, че ако ги прочета няма да ми допаднат!
Върнете се в началото Go down
black_paranoia




Брой мнения : 19
Join date : 13.06.2011

Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никълъс Спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitimeПон 13 Юни 2011 - 14:05

Чела съм "С дъх на канела", "ТЕтрадката" "Незабравимата разходка". Любимата ми е "С дъх на канела". И филма и книгата саааа... In Love
Вярно, историите му са сходни,но все пак много ми харесват. И трите му книги,които прочетох са страхотни!Въздействащи и завладяващи. И на мен ми е един от любимите автори.
Върнете се в началото Go down
ajvi

ajvi


Брой мнения : 43
Join date : 12.07.2010
Age : 32
Местожителство : sf

Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никълъс Спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitimeСря 15 Юни 2011 - 20:48

Чела съм почти всичките му книги и съм на мнение, че този автори пише великолепмо,преплита всички чувства в произведенията си по такъв начин, че оставя читателите без дъх......
Върнете се в началото Go down
vlado




Брой мнения : 41
Join date : 04.07.2011

Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никълъс Спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitimeВто 5 Юли 2011 - 1:21

. И на мен ми е един от любимите автори.
Върнете се в началото Go down
vanifity

vanifity


Брой мнения : 46
Join date : 12.07.2011
Age : 27
Местожителство : Stara Zagora

Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никълъс Спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitimeНед 17 Юли 2011 - 19:13

Иииии ето един божествен автор с невероятен ум. Интересни, завладяващи, истински. Такива са книгите му и винаги, колкото и много да очакваш, той показва още повече.
Мда, всеки е гледал вероятно "Тетрадката,, , но книгата е далеч по-завлядяваща. "Послената песен,, също бих казала.
Та, която и негова книга да вземе да прочете човек, няма да сгреши. Това е перкрасен човек, с прекрасен ум! Cute
Върнете се в началото Go down
nikivesy




Брой мнения : 45
Join date : 18.05.2011

Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никълъс Спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 18:55

Чела съм каквото е излязло на български от него и досега съм само със суперлативи.Много ми е тежък на моменти ,но си ми остава любим.Незабравими са му историите.
Върнете се в началото Go down
...beyond the sunrise...




Брой мнения : 11
Join date : 16.07.2011

Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никълъс Спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 19:11

Страхотен автор. Историите са завладяващи и много интересни.
Върнете се в началото Go down
Pale_Doll

Pale_Doll


Брой мнения : 50
Join date : 20.05.2010

Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никълъс Спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitimeСря 3 Авг 2011 - 4:49

Никълъс Спаркс е удивителен писател. Първата книга, която прочетох от неговото творчество е "Последна песен" и останах възхитена. Сега с голям интусиазъм съм се заела и с "Незабравима разходка".
Върнете се в началото Go down
MVM




Брой мнения : 42
Join date : 09.07.2012

Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никълъс Спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitimeПон 6 Авг 2012 - 3:11

praskyfka написа:
Страхотен автор. Един от любимите ми. Описва любовта по един толкова обикновен и същевременно толко чувствен начин ! Възхищавам му се, наистина. Любими са ми "Последна песен", "Незабравимата разходка" и "С дъх на канела" love
Абсолютно!Тези дни прочетох "Талисманът" и "Пристан за двама" и се радвам,че авторът не е изневерил на завладяващия си стил. Препоръчвам ги на всички ценители на Никълъс Спаркс
Върнете се в началото Go down
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никълъс Спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitimeПон 6 Авг 2012 - 12:41

Много ме е яд, че в читанка нямат "Последна песен" и "Тетрадката". Гледала съм филмите и са страхотни, а знам, че Никълъс Спаркс ги е написал страхотно. Smile
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
darkbloom




Брой мнения : 16
Join date : 28.08.2012

Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никълъс Спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitimeВто 28 Авг 2012 - 16:02

Невероятен автор.книгите му са въздействащи и незабравими. Любимите ми негови книги са "Тетрадката" и "Незабравимата разходка"!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Никълъс Спаркс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никълъс Спаркс   Никълъс Спаркс - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Никълъс Спаркс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: