Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Реликвите на смъртните

Go down 
+51
soleil7
Diamond
drebi6ok1973
radinec
melanis9
papazova
vixen
the mortal vampire
opal
Zulus
mimi40
penka1234
Streamers_98
Black Devil
катрин
MVM
LisaEl
miss_l0veee
mimzzityyy
juleto_98
cold_lady_
nestinarka
snejincety
mushmulkata
jjanet
nilgyun
diamantina
shadowkiss
harmaqni_gr
zuzi
devilsmate
FromHell
hristozia_85
emira_had
moni794
ziz
stop666
rosemary96
elito_4471
djudjka
elinka
zinaida
pearl
Todomodo
Mury
selene
Cveti Ognqnova
Alice Cullen
Rainbow
twilightgirl
twilight_i94
55 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
diamantina

diamantina


Брой мнения : 32
Join date : 06.11.2010

Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitimeВто 26 Юли 2011 - 16:32

Страхотна поредица, грабна ме от пъвата глава и прочетох Град от кости за ден сега чета втората книжка, :Р
Върнете се в началото Go down
nilgyun

nilgyun


Брой мнения : 58
Join date : 03.07.2010
Age : 41
Местожителство : Варна

Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitimeВто 9 Авг 2011 - 9:47

Прочетох и трите, но доколкото знам има и четвърта.
Малко бях ужасена на моменти, тези които са я чели ме разбират, но после нещата станаха нормални.
Различна е от вампирските книги, препоръчвам я!
Върнете се в началото Go down
jjanet

jjanet


Брой мнения : 60
Join date : 27.10.2010

Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitimeЧет 11 Авг 2011 - 13:21

Прочела съм първите 3. Определено много добре написана поредица. Чакам с нетърпени следващите 3. Сигорна съм , че ще са също толкова добри както предните.
Върнете се в началото Go down
mushmulkata

mushmulkata


Брой мнения : 70
Join date : 22.09.2011

Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitimeПет 23 Сеп 2011 - 0:21

Тази поредица също е една от любимите ми.До преди няколко месеца изобщо не знаех,че съществува докато в един рпг форум,едно момиче не спомена,че е невероятно..и понеже съм маниачка на тема книга побързах да си поръчам и 4-тирите излезли до сега It wasn't me И мога да кажа,че е уникална.За четири дена прочетох книгите,като почти не мигнах. Smile Определено са доста добри и с нетърпение очаквам 5-тата In Love
Върнете се в началото Go down
snejincety

snejincety


Брой мнения : 28
Join date : 02.08.2010

Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitimeПон 26 Сеп 2011 - 20:55

Страхотна поредица - една от любимите ми. Мога да ги прочета всичките книги излезли до сега отново /а при мен това е рядкост/.
Книгите са много добри, пълни с неочаквани обрати...

Върнете се в началото Go down
nestinarka




Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitimeСъб 1 Окт 2011 - 10:55

Поредицата много ми харесва!Чета третата книга и още не ми е доскучало - има много действие , адреналин и ме държи в напрежение.
Върнете се в началото Go down
cold_lady_

cold_lady_


Брой мнения : 76
Join date : 11.09.2011
Местожителство : София

Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitimeСъб 1 Окт 2011 - 16:25

Мисля, че поредицата е много хубава. Но според мен до третата книга нещо `и липсваше. Третата беше страхотна обаче!
Върнете се в началото Go down
juleto_98

juleto_98


Брой мнения : 42
Join date : 07.05.2010

Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitimeНед 9 Окт 2011 - 22:31

Супер интересни и увлекателни!
Върнете се в началото Go down
mimzzityyy

mimzzityyy


Брой мнения : 35
Join date : 30.10.2011
Age : 30

Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitimeНед 30 Окт 2011 - 15:24

Поредицата е върха...прочетох първата книга на един дъх
Върнете се в началото Go down
miss_l0veee

miss_l0veee


Брой мнения : 27
Join date : 31.01.2012
Age : 28

Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 14:26

Прочетох първата, но втората не можах. Не знам защо но не ме грабна особенно тая поредица .. Но след толкова много положителни отзиви обмислям да я прочета отново Haha! може да съм изпуснала нещо ..
Върнете се в началото Go down
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitimeСъб 25 Авг 2012 - 12:26

Прочетох първата книга и малко ме хвана яд, че Клеъри и Джейс са роднини. Може ли някой да ми каже дали тя в следващите книги се събира с някой?
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
MVM




Брой мнения : 42
Join date : 09.07.2012

Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitimeПет 31 Авг 2012 - 17:37

miss_l0veee написа:
Прочетох първата, но втората не можах. Не знам защо но не ме грабна особенно тая поредица .. Но след толкова много положителни отзиви обмислям да я прочета отново Haha! може да съм изпуснала нещо ..
И с мен беше така.Сега,с предстоящото излизане на следващата книга от поредицата,смятам да започна отначало.
Върнете се в началото Go down
катрин

катрин


Брой мнения : 60
Join date : 18.07.2012
Age : 24
Местожителство : някъде из облаците

Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitimeПет 7 Сеп 2012 - 19:40

Тази книга наистина е тотална плетеница за смeтка на което е наистина много интересна.Прочела съм до 4 книга и сега ще си купувам пета,но ако някой знае къде има онляйн превод моля да пише.


Последната промяна е направена от катрин на Вто 19 Мар 2013 - 20:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Black Devil

Black Devil


Брой мнения : 42
Join date : 14.11.2010
Age : 29
Местожителство : Neverland

Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitimeВто 19 Мар 2013 - 19:52

Книгите са толкова интересни, но няма как все пак всичко е толкова объркано и трудно за Клеъри и Джейс. Нямам търпение да излезе и филма <3
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitimeНед 22 Сеп 2013 - 17:46

Поредица злато за очите (поне до 3-та книга ;* )
Е, да, Клеър обича да описва и описва, обича и наречията и сравненията. Аз не ги тача особено.
Но писателката ми е мн. симпатична, както и начина, по който е започнала Реликвите и по който пише сега...
В Реликвите ме грабна напрежението, вплитането на магия и реалност. Клеър е Богиня в развитието на персонажи (самата признава, че започва книгите от досиетата на героите си).
Ще ми се да наблегне и на второстепенните герои, а не само на Клеъри и Джейс, но... неин си избор.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Реликвите на смъртните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Реликвите на смъртните
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Shadowhunters – сериал по „Реликвите на смъртните“

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: