Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Реликвите на смъртните

Go down 
+51
soleil7
Diamond
drebi6ok1973
radinec
melanis9
papazova
vixen
the mortal vampire
opal
Zulus
mimi40
penka1234
Streamers_98
Black Devil
катрин
MVM
LisaEl
miss_l0veee
mimzzityyy
juleto_98
cold_lady_
nestinarka
snejincety
mushmulkata
jjanet
nilgyun
diamantina
shadowkiss
harmaqni_gr
zuzi
devilsmate
FromHell
hristozia_85
emira_had
moni794
ziz
stop666
rosemary96
elito_4471
djudjka
elinka
zinaida
pearl
Todomodo
Mury
selene
Cveti Ognqnova
Alice Cullen
Rainbow
twilightgirl
twilight_i94
55 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

Реликвите на смъртните - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 5 I_icon_minitimeНед 22 Фев 2015 - 22:11

Прочетох цялата поредица наскоро. Хареса ми.
Хареса ми идеята за нефилимите, за Разиел и така нататък, но наскоро прочетох едно мнение, което ми отвори очите доста. Все се чудех от къде ми е познато това и онова.
Ами от много места, оказа се.
Например момента, когато Джейс и Клеъри са в градината, напомня малко на Аватар.
Та все такива неща, де. Наистина ми се струва, че авторката е събрала всички клишета на новата тийн литература и ги е напъхала в една нова опаковка.
Реално погледнато почти всички автори на съвременно фентъзи правят така и това е нормално, защото все пак толкова е писано преди теб, че да измислиш нещо абсолютно оригинално е мисия невъзможна, но Касандра Клеър го е направила някак очебийно.
И като изключим, че авторката не е от най-добрите писателки, че писането по-скоро и се отдава, от колкото да е нейно призвание, мисля че поредицата е добра.
Имаше моменти в които се смеех с глас и сама осъзнавах, че е изглеждам малко идиотско. Haha! И моменти в които просто ми се плачеше (май в край на сметка не успях да се разплача наистина...)
Филма няма да коментирам, или поне не в тази тема.
Новата поредица, която ще се развива в същия свят ме дразни силно. Просто това ще е поредното разтягане на локуми и пълнене на банкови сметки. Яд ме е като правят от хубавите неща, банални неща.
До колкото знам сега трябва да започнат снимките на сериала, но не съм сигурна. Надявам се там да се доближат повечко до оригинала и моляяяяяяяяяяяя за нова Изабел. Smile
Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
aMHE3ua




Брой мнения : 9
Join date : 18.08.2009

Реликвите на смъртните - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 5 I_icon_minitimeНед 29 Апр 2018 - 3:09

Хоп благодаря за напомнянето веднага си ги отбелязвам в списъка за препрочитане
Върнете се в началото Go down
 
Реликвите на смъртните
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Shadowhunters – сериал по „Реликвите на смъртните“

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: