Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Паднали ангели

Go down 
+64
Малката русалка
radi842
Еvitta
nansi0521
radinec
Streamers_98
Black Devil
merri5
MVM
LisaEl
danne_1
Bloopy
Mockingjay
venitu257
juleto_98
hriskataaa
vasi738
jjanet
nikivesy
vanifity
Aleks
vlado
daki8
ajvi
black_paranoia
sevinch_ahmedova
harabelka
devilsmate
hristozia_85
kateto_9379
emira_had
geriqn
julianna
stop666
magdalasf
dEs
asahe
breaking_dawn_fan
silviya_borisso
lovehurts
sta_ny
bebs_987
pearl
Alice Cullen
darkness_angel
rainetoo_96
viki_nankova
mir4eto97
Tediii
lovee_
starokina
poli8009
MissSixty
beni1979
Arya
Caius's Huge Fan
selene
fdsa
wentlee
wither.
flora1898
sayonara
twilightgirl
twilight_i94
68 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitimeПет 9 Апр 2010 - 14:35

Паднали ангели Cover_fallen_mail1_12

(Книга първа)

Автор: Лорън Кейт


Сравнението със Здрач и Новолуние е неизбежно, а ангелите със свръхспособности са новата тенденция в тийнейджърската литература. “Паднали ангели” е първата книга от ангелската вълна, привлякла вниманието на Холивуд. Правата за филмиране на книгата, първа от поредица, са купени от Дисни.

Има нещо до болка познато в Даниел Григори.
Загадъчен и надменен, той завладява вниманието на Лус Прайс от мига, в който тя го вижда през първия си ден в пансиона „Меч и Кръст” в знойната Савана, Джорджия. Той е единственото ярко петно на място, където клетъчните телефони са забранени, другите ученици до един са откачалки, а охранителни камери следят всяко движение.
Макар че Даниел не иска да има нищо общо с Лус – и полага извънредни усилия, за да даде това да се разбере – тя не може да се откаже. Привлечена от него, както пламъкът привлича нощната пеперуда, тя трябва да открие онова, което Даниел така отчаяно се стреми да запази в тайна… дори ако то я убие.
А смразяващо студеното държание на Даниел към нея? То всъщност е начин да я защити, който той е използвал отново… и отново. Защото Даниел е паднал ангел, обречен да се влюбва в едно и също момиче на всеки 17 години… и да гледа как то умира. А Лус е негова безсмъртна посестрима, прокълната да се преражда отново и отново като смъртно момиче, което няма представа кое е в действителност.

Опасно вълнуваща и мрачно романтична, „Паднали ангели” е трилър, който ви кара да обръщате жадно страниците, и невероятна любовна история.

Поредицата, за която се твърди, че представя „ангели и страховити демони” и се обръща към почитателите на Стефани Майър.
Издателят от RCHB Ани Хийтън казва, че това е „привлекателна смесица от изкушение, невъзможна любов и свръхестествени явления”, обещавайки, че никоя тийнейджърка няма да може да устои на изтерзания герой.


Източник: Локус Пъблишинг
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitimeПет 9 Апр 2010 - 22:40

Ох, по дявол**е. Толкова искам да я прочета, ама ми е много скъпа в момента, малко ще трябва да се унижа да искам книгата от съученички, но... Просто не искам да си развалям очите на компютъра на английски език , щом я има преведена. Отдавна я чакам, корицата й ми седя на телефона около 2 месеца и когато я махнах излезе тамън, ноо 15 лева, така или иначе, ако е хубава ще си я купя, дори и да съм я чела, само се надявам да си струва.
Върнете се в началото Go down
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitimeНед 11 Апр 2010 - 3:33

Ми мацка,то за тва има фен превод (: Да не се мъчиш със Английския,хах.

Иначе,книгата я имам ии какво да ви кажа.Историята адски ми допадна,много добре е замислено и ти хваща интереса още от корицата.Главният,Даниел ме радва,освен че ми е адаш е някъв пич.До сега не бях чела историй за Ангели и тази ми хареса.Краят на книгата беше.мекоказано не очакван,останах си е така о.о,но пък разпали още повече интереса ми,нямам търпение за втората книга!
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitimeНед 11 Апр 2010 - 18:19

Във официалният сайт на поредицата пише, че общо книгите са четири. Втората книга излиза 28.09.2010г. третата излиза 2011г. а четвъртата 2012г. Ще има да си почакаме докато ги издадат и в България.
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitimeНед 11 Апр 2010 - 22:17

Паднали ангели 809675 28. 09, а? Перфектно. За пояснение тогава съм родена и просто усещам колко ще ми се нареди всичко с книжката. Просто от някой ще си поискам и 1ва и 2ра част. Е, ся се сетих, че няма да са ги превели, но ... нищо. И на ае мога да я преборя, ако я имам само на хартия де.
Върнете се в началото Go down
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitimeПон 12 Апр 2010 - 14:25

Страхотна книга In Love . Историята е завладяваща и се чете много бързо. Прочетох за ден и просто нямам търпение за продължението. Препоръчвам я на всеки Smile
Върнете се в началото Go down
wither.

wither.


Брой мнения : 40
Join date : 24.06.2009
Age : 30
Местожителство : Русе

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitimeЧет 22 Апр 2010 - 22:37

То не бяха вампири, сега почнаха ангелите.
Чела съм я. Има някои наистина добри попадения. Лично моят фаворит е Кам. Но просто не можах да не направя сравнение със "Здрач", имаше идентични моменти. А и това, че авторката използва и преекспонира религиозни образи за лична облага, ми се струва богохулство. Е, всеки си е свободен да вярва в каквото поиска. Определено тази книга ми хареса повече от поредицата на Майер. А и Лус не е толкова скована, колкото Изабела. По-симпатична е. Иначе гледах в сайта на една книжарница, че я определят като "хорър". Ами, аз токова нещо не видях. Който си я взема заради това определение, да не си харчи парите.
Върнете се в началото Go down
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitimeПет 23 Апр 2010 - 11:54

Честно казано точно в тази книга не намерих прилика със Здрач, което е доста добре. Намерих прилика с "Вечена" на Алисън Ноел, чиято история подозрително напомня на тази в Паднали ангели и има доста аспекти от Здрач. Най-много ми хареса това, че главаната героиня не е толкова невежа по отношението на свръхестественото. Поправителното училище ми се стори доста добря промяна като се има предвид, че в други подобни поредици училищата са си нормални. А що се отнася до ангелите-не останаха много митични същества, които да се използват в книги, така че и тяхното време дойде. Smile
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitimeПон 24 Май 2010 - 16:22

Гледах трейлъра на книгата и ми се стори интересна. Аз по принцип още преди да разбера за съществуването на Здрач, следях един много интересен сериал за паднали ангели, нефилини, Азазел и т.н. Може да се каже, че са ми лека тръпка - изобщо кой не си пада по магията на древното зло (или не съвсем зло). И когато разбрах за книгата, реших, че трябва да я имам. Надявам се когато я прочета, да не остана разочарована, но засега спирам с писането. Когато добия повече впечатления, ще допълня мнението си.
Върнете се в началото Go down
fdsa

fdsa


Брой мнения : 2
Join date : 22.01.2009

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitimeСъб 5 Юни 2010 - 15:52

sayonara написа:
Ми мацка,то за тва има фен превод (: Да не се мъчиш със Английския,хах.

Иначе,книгата я имам ии какво да ви кажа.Историята адски ми допадна,много добре е замислено и ти хваща интереса още от корицата.Главният,Даниел ме радва,освен че ми е адаш е някъв пич.До сега не бях чела историй за Ангели и тази ми хареса.Краят на книгата беше.мекоказано не очакван,останах си е така о.о,но пък разпали още повече интереса ми,нямам търпение за втората книга!

Книгата ми се струва много интересна Bravo , бихте ли ми казали от къде да намеря фен превод, мерсиииии предварително Smile Smile Smile :Р
Върнете се в началото Go down
selene




Брой мнения : 24
Join date : 01.06.2010
Age : 34
Местожителство : In Hell

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitimeЧет 24 Юни 2010 - 17:46

И аз издирвам фен превод на книгата за да я прочета в най скоро време.
Върнете се в началото Go down
Caius's Huge Fan

Caius's Huge Fan


Брой мнения : 119
Join date : 04.09.2009
Age : 26
Местожителство : h3aveN...

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitimeСъб 24 Юли 2010 - 16:34

Наистина ми разклати здравето тази книга. Четох я две нощи поред, насред матурите, а денем също се опитвах да чета. Буквално всичкия апетит ми изяде, карах на кафе и бисквитки.
Просто уникална книга, подобно нещо не съм чела.
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitimeВто 14 Сеп 2010 - 11:09

Очаквайте на 19.10.2010!

Паднали ангели Wv2y9t

Щом излезе резюмето ще го добавя.
Върнете се в началото Go down
Arya

Arya


Брой мнения : 213
Join date : 05.06.2010
Age : 32
Местожителство : In the middle of nowhere

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitimeВто 14 Сеп 2010 - 11:28

Браво на тези които правят кориците за поредицата.... и на Паднали ангели, сега и на Терзания са супер готини и въздействащи.... БРАВО!
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitimeВто 14 Сеп 2010 - 12:27

Oh, чудех се как се превежда от английски, иначе ще си я чета на английски като се появи на 28ми тоя месец, 15 лева са ми много.. Както и да е... още 14 днииии!
Друго.. обичам ги направо от издателство Интенс, че точно на тази книга, чиито корици най харесвам, са запазени!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Паднали ангели
Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Паднали ангели - Томас Сниегоски
» Паднали ангели/ Fallen – екранизация на книгата на Лорън Кейт
» You're beautiful/Красиви като ангели

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: