Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Паднали ангели

Go down 
+64
Малката русалка
radi842
Еvitta
nansi0521
radinec
Streamers_98
Black Devil
merri5
MVM
LisaEl
danne_1
Bloopy
Mockingjay
venitu257
juleto_98
hriskataaa
vasi738
jjanet
nikivesy
vanifity
Aleks
vlado
daki8
ajvi
black_paranoia
sevinch_ahmedova
harabelka
devilsmate
hristozia_85
kateto_9379
emira_had
geriqn
julianna
stop666
magdalasf
dEs
asahe
breaking_dawn_fan
silviya_borisso
lovehurts
sta_ny
bebs_987
pearl
Alice Cullen
darkness_angel
rainetoo_96
viki_nankova
mir4eto97
Tediii
lovee_
starokina
poli8009
MissSixty
beni1979
Arya
Caius's Huge Fan
selene
fdsa
wentlee
wither.
flora1898
sayonara
twilightgirl
twilight_i94
68 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
danne_1

danne_1


Брой мнения : 56
Join date : 11.11.2011

Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitimeПон 21 Ное 2011 - 9:32

Четох първата книжка ...и всъщност не ме впечатли дотолкова че да искам да прочета останалите.Виждам, че се прави сравнение със Здрач (което само доказва че Здрач си остава номер 1 в главите на много прочели тази книга), е и аз я сравних и чесно нямаше база за сравнение...Но е лека и донякаква степен увлекателна.Предполагам че ще се хареса доста на публика от 12-16 възраст.Без да искам да обидя феновете на поредицата.
Върнете се в началото Go down
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitimeПет 13 Апр 2012 - 16:47

Аз много я харесах. Мисля да си взема и ,,терзания,,. Може и да стигна и до третата.
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitimeСъб 7 Юли 2012 - 20:25

Ето, че най-накрая излезе и четвърта част - "Екстаз" jumping happily cheers study
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
MVM




Брой мнения : 42
Join date : 09.07.2012

Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitimeПон 6 Авг 2012 - 2:35

danne_1 написа:
Четох първата книжка ...и всъщност не ме впечатли дотолкова че да искам да прочета останалите.
Напълно съм съгласна, не ме впечатли особено.
Върнете се в началото Go down
merri5

merri5


Брой мнения : 18
Join date : 25.08.2010

Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitimeСря 8 Авг 2012 - 15:26

Започнах да чета книгата преди 1 година, но не бях особено впечатлена. Може би се дължи на това, че я четох много разпокъсано. Така и нямах време за повече от 5-6 страници наведнъж. Чувала съм хубави отзиви за нея, така е вероятно ще опитам пак. Smile
Върнете се в началото Go down
Black Devil

Black Devil


Брой мнения : 42
Join date : 14.11.2010
Age : 29
Местожителство : Neverland

Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitimeВто 19 Мар 2013 - 19:56

Книгата ме грабна веднага и вмомента съм до четвъртата книга ако не се лъжа, но все още историята на Лус и Даниел ми е интересна.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitimeСъб 13 Юли 2013 - 21:19

Не съм доволна от поредицата.
Имаше клишета, сантименталности, слаби образи, натряскани абзаци описания малко диалог и пак описания, от което доскучаваше.
Първата книга: Започна добре. Продължи добре. Много добре. И в края просто ми се гадеше от Любовта над всичко и хепи енд и всичко е така сладникаво... Втората я взех заради корицата и заглавието. И... така де, връщам си думичките. Бе „БРАВОООООО!“. Ама само накрая. Последните... 4 изр. ме караха да се хиля нон стоп два дена. Прочетох 4-тата за по-малко от ден.
И завърши така... така... jumping happily Worship 
/Макар пак: задушаващи описания, клишета, адски голяма излагация с метафори и епитети на места/
Върнете се в началото Go down
radinec




Брой мнения : 12
Join date : 05.11.2013

Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitimeСря 12 Фев 2014 - 16:27

Страхотни книги!Станаха едни от на-любимите ми.
Върнете се в началото Go down
nansi0521

nansi0521


Брой мнения : 25
Join date : 10.08.2014
Age : 24
Местожителство : Bulgariq Vraca

Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitimeВто 12 Авг 2014 - 16:21

Това лято прочетох първата много ме грабна. Историята е невероятна, много завладяваща. Като си се прибера в България ще продължа поредицата. Сега ме е яд да ги чета защото искам да ги имам. А тук където съм сега, няма начин да ги намеря. Иначе по книгата наистина нещо различно е заложено в нея, което грабва още от началото. Smile <3
Върнете се в началото Go down
Еvitta

Еvitta


Брой мнения : 89
Join date : 10.07.2014
Age : 37
Местожителство : Балчик

Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitimeВто 12 Авг 2014 - 16:32

Една от поредиците които прочетох на един дъх.Страшно много ми харесаха книжките..да наистина на места са доста сладникави но пък аз обичам точно такива книжки с щастлив край .Романтичка съм си какво да се прави In Love 
Върнете се в началото Go down
radi842




Брой мнения : 15
Join date : 29.01.2015

Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitimeПон 26 Мар 2018 - 22:38

Амии,аз определено не я харесах толкова много.Имаше добри моменти,но нещо не ме грабна.
Върнете се в началото Go down
Малката русалка

Малката русалка


Брой мнения : 20
Join date : 29.05.2018
Age : 33

Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitimeВто 29 Май 2018 - 15:38

Не ми хареса изобщо.
Преди години бях дала шанс на първата книга и едва избутах до 9та глава.
Загуба на време и пари-стои си в библиотеката ми и събира прах.
Върнете се в началото Go down
Susituu




Брой мнения : 14
Join date : 03.05.2018

Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitimeЧет 31 Май 2018 - 16:58

интересни са
Върнете се в началото Go down
NiKoLcHeToOo




Брой мнения : 15
Join date : 05.02.2014

Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitimeСря 6 Юни 2018 - 13:23

Поредицата не е лоша. Мога да кажа, че имаше моменти, които ми допаднаха и такива, които ме караха да въртя очи. А пък филма изобщо не ми хареса.
Върнете се в началото Go down
tio_tio@abv.bg

tio_tio@abv.bg


Брой мнения : 39
Join date : 21.08.2018
Местожителство : София

Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitimeВто 21 Авг 2018 - 14:50

Много тегава за четене книга. Действието се развива със скороста на побеснял градински охлюв. Не си падам по безкрайните размисли и секундните действия. Поне това ми е мнението от първата книга, останалите нямам никакво желание да чета.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Паднали ангели - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Паднали ангели
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Паднали ангели - Томас Сниегоски
» Паднали ангели/ Fallen – екранизация на книгата на Лорън Кейт
» You're beautiful/Красиви като ангели

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: