Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Пърси Джаксън и боговете на Олимп

Go down 
+24
Dulce amargo
papazova
zolla
melanis9
Siara.V
opal
mimi40
mihaylina
MVM
Streamers_98
RavenKnight
did80
LisaEl
poli8009
mia_chan
shadowkiss
emii.x
emocionalna
hristozia_85
rosemary96
Vampire Lady^^
elito_4471
twilightgirl
twilight_i94
28 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitimeПет 9 Апр 2010 - 15:22

Пърси Джаксън и боговете на Олимп 9789542704317

(Книга първа)

Автор: Рик Риърдън


"Ако си взел тази книга, защото подозираш, че и ти си като мен, по-добре я захвърли веднага. Повярвай в лъжите, които мама и татко са ти наговорили за раждането ти, и се опитай да живееш нормално. Да си син на божество е опасно. И страшно. Най-често води до смърт по особено жесток начин. Да не кажеш после, че не съм те предупредил...".

Пърси Джаксън пак ще бъде изгонен от училище... от поредното училище.
Непокорен, побойник, слаб ученик, той осъзнава, че не е като останалите деца, но искрено се старае поне малко да прилича на тях. Да, но обикновените момчета не са преследвани от чудовища и не изпаряват учителките си по математика.

Източник: Егмонт България


Последната промяна е направена от twilight_i94 на Вто 27 Апр 2010 - 0:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitimeПет 9 Апр 2010 - 22:48

Почнах я скоро и да ви кажа, стори ми се мноого тъпа, може би, защото не бях на тази вълна за такива книги, но ... Една приятелка е вманиачена и ме обеди нанова да я почна и така направих, днес минах от 16та страница на 21ва. Пърси Джаксън и боговете на Олимп 809675 Страхотен прогрес, нали? Не бе, шегувам се, книгата явно си е бая завладяваща и ако се напрегна ще съм я прочела за няколко дни, но сега ми е до романтични бози.. съжалявам? Лигавата ми личност на страна, когато я прочета ще си дам нормалното мнение, обещавам. Smile
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitimeВто 25 Май 2010 - 18:20

Пърси Джаксън и боговете на Олимп 151479z

Пърси Джаксън не е обикновено момче. Той е син на бог и всякакви чудовища го преследват, за да го убият. Но това не е единственият му проблем. Най-неочаквано Пърси открива, че има брат – най-грозният, най-тромавият, най-страхливият дангалак в цялото училище. Двамата, заедно с Анабет, ще трябва да преодолеят куп неприятности и страхотии, да прекосят Морето на чудовищата, да попаднат на Острова на сирените, да се избавят от магиите на Цирцея и още много, много, преди да откраднат Златното руно...

Ще се справят ли, или този път коварството на Кронос ще надделее?

***

Сините й очи се впиха в моите и изведнъж разбрах каква е била целта на намирането на Златното руно, на отравянето на дървото и на всичко останало. Кронос го беше направил, за да вкара нова фигура в играта – "нова възможност да контролира предсказаниет".

Дори Хирон, Анабет и Гроувър, които би трябвало да се радват най-много от всички, бяха твърде смаяни и потиснати от мисълта какво можеше да означава това. А аз държах в обятията си девойката, която щеше да се превърне или в най-добрия ми приятел, или в най-злия ми враг.

– Аз съм Талия – рече тя. – Дъщеря на Зевс.
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitimeЧет 26 Авг 2010 - 18:08

Пърси Джаксън и боговете на Олимп 152931z

С романа ПРОКЛЯТИЕТО НА ТИТАНА продължава поредната вълнуваща история от приключенията на Пърси Джаксън.


"…Стоварих се на земята. Виеше ми се свят. Отворих очи, бях в краката на Артемида, която с последни сили едва крепеше небосвода на раменете си.

– Бягай, момче! – изсъска тя. – Бягай!

Атлас самодоволно пое към мен. Мечът ми го нямаше. Беше отхвръкнал настрани. След няколко секунди отново щеше да се появи в джоба ми, но тогава вече нямаше да има никакво значение. Щях да съм мъртъв. Люк и Талия се сражаваха с настървението на диви зверове, край тях трещяха мълнии и светкавици. Анабет лежеше на земята и се мъчеше да се освободи от белезниците на китките си.

– Умри, геройче! – Атлас вдигна копието си, за да ме прониже."
Върнете се в началото Go down
elito_4471




Брой мнения : 29
Join date : 21.09.2010

Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitimeЧет 30 Дек 2010 - 15:06

до сега съм проЧела и 4те който са излезнали интересни са книжките


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Чет 30 Дек 2010 - 15:15; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : 4 не е буква!)
Върнете се в началото Go down
Vampire Lady^^

Vampire Lady^^


Брой мнения : 6
Join date : 11.08.2010
Местожителство : Vamprire Academy

Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitimeВто 25 Яну 2011 - 23:12

Имам ги всичките и ми бяха много интересни ... Първо гледах филма, но като прочетох книгата се оказа, че почти нямаха общо ..
Върнете се в началото Go down
rosemary96

rosemary96


Брой мнения : 41
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София, България

Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitimeПон 28 Мар 2011 - 16:04

Страхотна поредица!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Сега съм на 4 книга и съм на седмото небе.
Върнете се в началото Go down
hristozia_85




Брой мнения : 42
Join date : 22.11.2010
Age : 39
Местожителство : Sofia

Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitimeСря 4 Май 2011 - 13:34

Страхотна поредица
Върнете се в началото Go down
emocionalna

emocionalna


Брой мнения : 3
Join date : 22.05.2011
Age : 25
Местожителство : In the middle of the Universe

Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitimeНед 22 Май 2011 - 18:40

Нова съм тук, но ако позволите да се включа:

"Пърси Джаксън и боговете на Олимп" наистина може да се нарече съвременна класика. За около година успяха да преведат петте книги, дори и първата от "Досиетата на полубога". А относно филма - след като прочетох първата книга веднага го изгледах, но останах доста разочарована - можеше и повече да се постараят.
Върнете се в началото Go down
emii.x

emii.x


Брой мнения : 52
Join date : 04.04.2011
Age : 30
Местожителство : Nowhere.

Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitimeНед 12 Юни 2011 - 14:27

rosemary96 написа:
Страхотна поредица!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Сега съм на 4 книга и съм на седмото небе.
Мхм. Добри са I love you
Върнете се в началото Go down
shadowkiss

shadowkiss


Брой мнения : 44
Join date : 13.06.2011

Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitimeВто 14 Юни 2011 - 9:19

Страхотна поредица.Някои знае ли от колко книги е цялата поредица.
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitimeПон 20 Юни 2011 - 21:26

Тази поредица ми припомни колко е хубава митологията. Писателя е страхотен.
Върнете се в началото Go down
poli8009

poli8009


Брой мнения : 134
Join date : 19.01.2010

Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitimeПон 4 Юли 2011 - 0:03

mia_chan написа:
Тази поредица ми припомни колко е хубава митологията. Писателя е страхотен.

Мммм, да. Тук е бъкано с митология. Невероятно е, как човек с въображение може да напише такава завладяваща поредица. Интересна, не само за малки, но и доста попораснали деца. Обожавам я....
Върнете се в началото Go down
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitimeНед 15 Апр 2012 - 11:49

Прекалено странна е за мен. На съвсем друга вълна съм в момента. Но май новата поредица е по-хубава.
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
did80




Брой мнения : 41
Join date : 15.04.2012

Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitimeПон 16 Апр 2012 - 11:57

Боже,хора,тук в този форум намерих толкова много нови идеи за фантастични книги за прочит,гледах филма,но не знаех че е по книга...уаууу, кога ли ще имам време и за тази поредицаSad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пърси Джаксън и боговете на Олимп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пърси Джаксън и боговете на Олимп
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: