Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Пърси Джаксън и боговете на Олимп

Go down 
+24
Dulce amargo
papazova
zolla
melanis9
Siara.V
opal
mimi40
mihaylina
MVM
Streamers_98
RavenKnight
did80
LisaEl
poli8009
mia_chan
shadowkiss
emii.x
emocionalna
hristozia_85
rosemary96
Vampire Lady^^
elito_4471
twilightgirl
twilight_i94
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
RavenKnight

RavenKnight


Брой мнения : 37
Join date : 17.10.2011
Age : 27
Местожителство : Nowhere...

Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitimeПет 22 Юни 2012 - 18:57

Поклон пред автора Worship , няма какво повече да кажа
Върнете се в началото Go down
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitimeПет 22 Юни 2012 - 19:09

Оф...една приятелка много ми я хвали, май все пак ще продължа поредицата.
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitimeНед 1 Юли 2012 - 14:35

С тази книга много съм се смяла Haha!
Върнете се в началото Go down
MVM




Брой мнения : 42
Join date : 09.07.2012

Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitimeПон 5 Ное 2012 - 1:05

Изключително забавни,увлекателни и страхотно написани са всички книги от тази поредица.Прочетох ги с огромно удоволствие и винаги мога да посегна към тях, както към любими приказки, когато нямам нищо интересно за четене под ръка.Горещо я препоръчвам на всички, които обичат приключенията и митологията!
Върнете се в началото Go down
mihaylina




Брой мнения : 6
Join date : 10.09.2013

Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitimeВто 10 Сеп 2013 - 16:40

Поредицата е интересна,различна и доста увлекателна!Харесвам ми!
Върнете се в началото Go down
mimi40

mimi40


Брой мнения : 13
Join date : 06.11.2010
Age : 31

Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitimeНед 6 Окт 2013 - 21:29

Много сладка поредица . Историята е много увлекателна и се чете много бързо .
Върнете се в началото Go down
opal

opal


Брой мнения : 15
Join date : 20.02.2009
Age : 38

Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitimeПет 18 Окт 2013 - 22:27

Любима поредица Wink, както и продължението "Героите на Олимп" - в момента вета 4 книга от поредицата "Домът на Хадес" - много е интересна.
Върнете се в началото Go down
Siara.V

Siara.V


Брой мнения : 74
Join date : 25.08.2013
Местожителство : Стара Загора

Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitimeСъб 19 Окт 2013 - 18:59

Поредицата е невероятна!!!! "Героите на Олимп " е продължение на тази поредица. Ако обичате романтика... в края на 5 книга има, а също и в "героите на олимп " има. Те са ми едни от любимите поредици!
Върнете се в началото Go down
melanis9

melanis9


Брой мнения : 13
Join date : 30.11.2013
Местожителство : София

Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitimeСъб 30 Ное 2013 - 16:31

Сега чета и другата поредица с Пърси и само искам да кажа,че абсолютно си заслужава Worship 
Върнете се в началото Go down
zolla




Брой мнения : 15
Join date : 28.12.2013

Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitimeСъб 28 Дек 2013 - 17:38

Много детска-спечелих я от един форум, но...
Върнете се в началото Go down
papazova

papazova


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2013
Age : 35

Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitimeНед 29 Дек 2013 - 3:46

Четох я преди няколко години, но тогава още не бяха излязли всички части. После сестра ми си допълни поредицата, но аз реших, че трябва да я препрочета, защото нищо не си спомнях и така си и остана. Иначе, помня че ми беше харесала
Върнете се в началото Go down
Dulce amargo

Dulce amargo


Брой мнения : 15
Join date : 06.07.2014

Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitimeНед 6 Юли 2014 - 13:22

Гледала съм филма, може би преди около година и много ми хареса и когато преди няколко дни видях, че книгите ги има в един сайт се израдвах много. Свалих си първите 3 (незнах колко са точно) и започнах да чета веднага първата и не ми хареса. Не съм я прочела дори и до края, а до половината и се чудя дали да я продължа. Може би, мненията в тази тема ще ме накарат да я продължа след като приключа с книгата, която чета сега.
Върнете се в началото Go down
gabita

gabita


Брой мнения : 15
Join date : 06.07.2014

Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitimeНед 6 Юли 2014 - 22:38

Поредицата е много завладяваща! Рик Риърдън е един от любимите ми автори! Smile
Върнете се в началото Go down
Chrisi1122

Chrisi1122


Брой мнения : 23
Join date : 28.10.2014
Местожителство : Katoteros

Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitimeСря 29 Окт 2014 - 19:44

Нямам думи! Обичам всяка една дума от тези книги!Влюбена съм във Анабет и Пърси. Просто ги обичам! Обичам и Рик Риърдън. Не знам какво да кажа книгите са невероятни. Можеш да научиш много лесно гръцката митология или поне основното от нея от книгите. Бях скептична от началото но, (срам ме е да си го призная, наистина щом изгледах двата филма и ги харесах страшно много, и понеже знам че книгата винаги е по-хубава, реших да прочета и книгите. Бях потресена колко много неща не са във филма. Просто ужас! Та ако ме оставите да говоря за това може да не млъкна до Белтейн (който е на 1 май а сега остават два дни до Самхайн). Всеки който се двоуми дали да чете книгите, е правете моята грешка първо да гледате филма. Грабвайте книгите и ще сте благодарни за това до края на живота си (поне аз се чувствам така, че прочетох книгите).

ПП: В chitanka.com ги има първите три книги ако на някой не му се купува. (Лично аз бих затрупала стаята си със книги, но нашите мразят всичко което чета.)
Върнете се в началото Go down
slance89




Брой мнения : 18
Join date : 11.10.2011

Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitimeПон 28 Май 2018 - 19:53

Гледала съм и двата филма, които доста ми харесаха. Все още не съм прочела книгите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън и боговете на Олимп   Пърси Джаксън и боговете на Олимп - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пърси Джаксън и боговете на Олимп
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: