Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Стъклен дом

Go down 
+54
krisi koeva
altia
maria99
rosedmitrii
bullet4myvalentine
juleto_98
krisence
sisistoeva
Elune
vikosiko
nells97
byh4o
devilkid
nikivesy
Aleks
vlado
vampire.kiss
mia_chan
piki
emii.x
banditkata23
mstrovila
FromHell
hristozia_85
annadimova85
mime93
dEs
Inkogniti22
silviya_borisso
bobura
maggy91
mimssy_baby
immortalfromhell
Beta
rim17
MMDM
papata
slunchev_luch
lin
dani4ko
MissSixty
poli8009
vecheto
darkness_angel
Chocolate
wentlee
Bilson
Cveti Ognqnova
milencety
Spunk
voice_of_heaven
Искра
elementamon
Peyton*
58 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
MissSixty




Брой мнения : 40
Join date : 27.11.2010

Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitimeЧет 16 Дек 2010 - 18:12

Единствената сапунка, заедно със забр.любов, които гледам, обожавам ги, БГ номер 1 cheers
Върнете се в началото Go down
dani4ko

dani4ko


Брой мнения : 55
Join date : 27.11.2009
Age : 31
Местожителство : Дебрите на Ада

Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitimeСъб 18 Дек 2010 - 13:40

И аз си следя редовно сериала. Според мен той е най- добрият бг сериал. Не ми харесва обаче как играе Елена Петрова No no
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitimeСъб 18 Дек 2010 - 21:45

Като за българско ми харесва, даже много. Още повече този втори сезон стана по-оплетен от косата ми когато а вържа без да мисля ;д Дори все още не мога да си избера любим персонаж, все аха да го направя и все изскача нещо пикантно за моята любопитна душа.
Върнете се в началото Go down
slunchev_luch

slunchev_luch


Брой мнения : 66
Join date : 09.11.2010
Age : 34
Местожителство : София

Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitimeНед 19 Дек 2010 - 10:33

Не пропускам епизод. Ядосвам се, че сезоните са с по толкова малко епизоди. Сериала е страшно зарибяващ и няма нито един скучен епизод. Миналата година останах много приятно изненадана, защото не очаквах да е на такова ниво. Малко Борянчето (Елена Петрова) не ми харесва на моменти, но ако се замислите, с тези реплики дето й дават, не е чак толкова лесно да изглежда супер естествена. По мои наблюдения добрите роли се играят по-трудно от лошите. Най-важното е, че сюжета са го измислили перфектно. Ако има някой, който не го е гледал все още - горещо препоръчвам! Smile
Върнете се в началото Go down
papata

papata


Брой мнения : 80
Join date : 18.12.2010
Age : 28
Местожителство : Under red lights...

Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitimeНед 19 Дек 2010 - 16:48

Филма страшно ми харесва..точно свърши втория сезон и ми е супер гадно...Иначе филма не е от най-големите открития на света, но е достатъчно добър, за да ме държи в напрежение..Не е за изпускане.. Exclamation I love you
Върнете се в началото Go down
MMDM

MMDM


Брой мнения : 67
Join date : 19.09.2010
Age : 48
Местожителство : Shumen

Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitimeНед 19 Дек 2010 - 16:57

И на мен ми харесва. Това е единствената сапунка, която гледам и предполагам, че не съм много в час относно това дали е по-хубав или не. Жалко, че свърши на най-интересното. Сега и него трябва да го мисля Haha! Да му си невиди.
Върнете се в началото Go down
rim17

rim17


Брой мнения : 61
Join date : 13.10.2010

Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitimeНед 19 Дек 2010 - 22:34

Хубаво е че има и българско кино! Според мен сериала е хубав, обаче актьорите
малко преиграват.
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitimeНед 19 Дек 2010 - 23:44

Леле,как можаха да го прекъснат така подло?!Какво ще правя сега без Чарли???Много хубав сериал,този път наистина е много добър.Страхотен сценарии,повечето актьори играят добре,а Асен Блатечки....мммм,Чарли! In Love
Върнете се в началото Go down
immortalfromhell

immortalfromhell


Брой мнения : 38
Join date : 19.04.2010
Age : 30

Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Дек 2010 - 11:58

Интересен е за български филм, но много пресилени ситуации пресъздават..
Върнете се в началото Go down
mimssy_baby




Брой мнения : 40
Join date : 08.01.2011
Age : 29

Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitimeНед 9 Яну 2011 - 0:38

Много яко сериалче, не мислех че могат българите да направят толкова успешех филм.....
Върнете се в началото Go down
maggy91




Брой мнения : 49
Join date : 02.08.2010

Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitimeСъб 15 Яну 2011 - 17:09

Засега това е най-добрия български сериал. Добра техника и звук, има динамика. Според мен най-добре се справят с ролите си Калин Врачански, Явор Бахаров и Яна Маринова. Надявам се да стане още по интересен и добър.
Върнете се в началото Go down
bobura

bobura


Брой мнения : 77
Join date : 19.08.2010
Местожителство : София

Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitimeСря 26 Яну 2011 - 1:51

Казвам - Браво за хубавия български филм ! Но понякога доскучава с тези 2 часа Wink
Върнете се в началото Go down
silviya_borisso

silviya_borisso


Брой мнения : 44
Join date : 01.08.2010
Age : 41
Местожителство : Sofia

Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitimeВто 15 Мар 2011 - 13:59

Извинявам се нооо одвратителен филм!
Върнете се в началото Go down
Inkogniti22

Inkogniti22


Брой мнения : 44
Join date : 03.03.2011

Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitimeСря 16 Мар 2011 - 15:22

Сериалат е страхотен , показахме че и ние можем ..............
Върнете се в началото Go down
dEs

dEs


Брой мнения : 16
Join date : 25.01.2009

Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitimeНед 27 Мар 2011 - 23:55

Сериала ми харесва. От дългата пауза изгубих интерес към него, но пак го следя. Боряна Петрова не мога да я понасям... Изобщо не ми харесва как играе. Съответно и персонажа на Боряна, а и оттам и Камен ме дразни. Иначе не е лош като история, сериалът, но някои актьори са ми сковани.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стъклен дом - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом   Стъклен дом - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стъклен дом
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: