Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 The Covenant/Заветът

Go down 
+42
Black Devil
mimencety_stz
juliana86
Мейси
krisi koeva
Ivanova92
pri955
in4eto7
blablablah
Aleks
sssss
maniaka12
mim4ity
GerryBass
harabelka
ajvi
banditkata23
gali68
hristozia_85
isi123
asahe
lica
Bella Karra
Elena Gilbert
insomnia163
mimssy_baby
guokowa
suprunova
valenceto
albenii
MissSixty
poli8009
wentlee
chirsi
selene
Искра
Nessie
Spunkk*Ransom
vmaniq4enata
Artemis
Alice Cullen
Peyton*
46 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 14:18

[You must be registered and logged in to see this image.]
The Covenant / Заветът
- Режисьор: Рени Харлин
- В ролите: Тейлър Кич, Лора Рамзи, Тоби Хемингуей, Чейс Крофорд, Стивън Стрейт, Себасчън Стан
- Държава: САЩ
- Година: 2006
- Времетраене: 1 час и 37 минути
- Резюме: 1692 г., Ипсуич, Масачузетс

Пет семейства, притежаващи нечувана сила, сключват пакт за мълчание

Едно от тях се лакоми за повече и е отлъчено

Потомоците им бяха неизвестни... досега

Представете си, че можете да направите абсолютно всичко, което пожелаете, но колкото повече използвате силата си, толкова повече тя изтощава организма Ви...

На пръв поглед Кейлъб (Стивън Стрейт), Поуг (Тейлър Кич), Тайлър (Чейс Крофорд) и Рийд (Тоби Хемингуей) са просто студенти и разглезени богаташки хлапета, учещи в скъп колеж в Нова Англия. Но те също така са и потомци на четирите фамилии, основали колонията Ипсуич през XVII век. Обединява ги не само приятелството им от деца, но и необикновените сили, с които и четиримата са надарени още от рождение.

Когато започват да ги спохождат странни видения и сънища, а наоколо витае невидима сила, вършеща злини, скоро става ясно, че се е появил отдавна изгубеният наследник на петата фамилия, притежаваща същите свръхестествени способности. Но с една малка разлика – Чейс (Себасчън Стан) е не само по-силен от тях, но и намеренията му далеч не са добри. Ще успеят ли четиримата млади пазители на Завета да победят злата сила, преди да е станало прекалено късно...
Това е един от любимите ми филми. Обожавам го!
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 19:15

Ааа! I love you
Това официално съм го обявила за един от най - яките филми евър. Много любим ми е, със страхотни актьори, страхотен саундтрак, и т.н.
Няма как да не сте обърнали внимание на репликата за Хари Потър, която в момента не мога да си спомня. Haha!
Абе, Стивън Стрейт, друго не ви трябва да знаете. Страхотен филм, сред най - любимите ми.
Върнете се в началото Go down
Artemis

Artemis


Брой мнения : 1494
Join date : 19.06.2009
Местожителство : Rainbow Country

The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 20:41

Гледала съм го сигурно 5 пъти Haha!
Стивън е... In Love Има тръпка докато го гледаш, завладяващ е според мен. Може би един от любимите ми Cute
Върнете се в началото Go down
vmaniq4enata

vmaniq4enata


Брой мнения : 43
Join date : 17.03.2009
Age : 35
Местожителство : varna

The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 20:45

присъединявам се към Alice Cullen - страхотен филм определено сред любимите ми Cute тъкмо мислех да го гледам пак, че съм го позабравила Silly me препоръчвам го с 2 ръце 🐱
Върнете се в началото Go down
Spunkk*Ransom

Spunkk*Ransom


Брой мнения : 209
Join date : 18.05.2009
Age : 28

The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 21:08

Harry Potter can kiss my ass!
В една част от живота ми това беше девиза ми. Haha!
Anyway,страхотно филмче.Невероятен каст,саунд <3
Един от любимите ми филми като цяло.
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitimeСъб 29 Май 2010 - 18:50

Alice Cullen написа:
Ааа! I love you
Това официално съм го обявила за един от най - яките филми евър. Много любим ми е, със страхотни актьори, страхотен саундтрак, и т.н.
Няма как да не сте обърнали внимание на репликата за Хари Потър, която в момента не мога да си спомня. Haha!
Абе, Стивън Стрейт, друго не ви трябва да знаете. Страхотен филм, сред най - любимите ми.

Както Spunkk*Ransom каза: Harry Potter can Kiss My Ass!!! <333
Напълно съм съгласна с тебе Диди!
Култов филм със страхотни актьори и музика и всичкоо <33
Обожавам!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitimeПон 31 Май 2010 - 23:08

Alice Cullen написа:
Ааа! I love you
Това официално съм го обявила за един от най - яките филми евър. Много любим ми е, със страхотни актьори, страхотен саундтрак, и т.н.
Няма как да не сте обърнали внимание на репликата за Хари Потър, която в момента не мога да си спомня. Haha!
Абе, Стивън Стрейт, друго не ви трябва да знаете. Страхотен филм, сред най - любимите ми.

Присъединявам се! Определено саундтракът е бруталееен, обожавам всичките тракчета, пичовете са супер, готино филмче. Гледайте го Wink
Върнете се в началото Go down
selene




Брой мнения : 24
Join date : 01.06.2010
Age : 34
Местожителство : In Hell

The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitimeЧет 24 Юни 2010 - 17:02

Страхотен филм ! Мога да го гледам отново и отново..
Върнете се в началото Go down
chirsi

chirsi


Брой мнения : 365
Join date : 04.06.2010
Age : 28
Местожителство : Сливен *

The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitimeНед 4 Юли 2010 - 11:50

о0о това е един от любимите ми филми... Уникален е ! Стивън Стрейт няма думи за него.Много е хубавичак .... " Alice Cullen "напълно съм съгласна с теб... " vmaniq4enata " аз го препоръчвам с ръце и крака lol! Страхотен е ! Който не го е гледал,много е изпуснал ... :Р
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitimeПон 19 Юли 2010 - 22:43

Толкова отдавна го гледах, че бях забравила за него. Филмът е хубав, но едва ли може да се нарече велик. Да, историята е запленителна, да, саундтрака е един от любимите ми, но нещо ми липсваше в целия филм, за да ме грабне. Може би самите сценаристи не са представили развитието на събитията достатъчно детайлно, или в историята има пропуски, но ми се стори малко накъсан и на моменти сякаш нямаше връзка между сцените. Като изключим всичко това - пак бих го гледала и най-вероятно ще го направя в близките дни.
Върнете се в началото Go down
poli8009

poli8009


Брой мнения : 134
Join date : 19.01.2010

The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitimeЧет 16 Дек 2010 - 15:16

wentlee (Пон Юли 19, 2010 9:43 pm) написа:
Толкова отдавна го гледах, че бях забравила за него. Филмът е хубав, но едва ли може да се нарече велик. Да, историята е запленителна, да, саундтрака е един от любимите ми, но нещо ми липсваше в целия филм, за да ме грабне. Може би самите сценаристи не са представили развитието на събитията достатъчно детайлно, или в историята има пропуски, но ми се стори малко накъсан и на моменти сякаш нямаше връзка между сцените. Като изключим всичко това - пак бих го гледала и най-вероятно ще го направя в близките дни.
Да и аз така мисля
Върнете се в началото Go down
MissSixty




Брой мнения : 40
Join date : 27.11.2010

The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitimeЧет 16 Дек 2010 - 18:19

Става за гледане Smile
Върнете се в началото Go down
albenii

albenii


Брой мнения : 48
Join date : 22.07.2010
Age : 28

The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitimeВто 21 Дек 2010 - 12:14

Artemis написа:
Гледала съм го сигурно 5 пъти Haha!
Стивън е... In Love Има тръпка докато го гледаш, завладяващ е според мен. Може би един от любимите ми Cute

Напълно съгласна! Cute
Върнете се в началото Go down
valenceto




Брой мнения : 24
Join date : 21.12.2010

The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitimeВто 21 Дек 2010 - 17:34

Хубаво филмче , но според мен мойе да го напавят и по добре.
Върнете се в началото Go down
suprunova

suprunova


Брой мнения : 55
Join date : 29.07.2010

The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitimeСря 29 Дек 2010 - 16:05

Супер филмче и много добре подбрани актьори. :Р
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Covenant/Заветът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Covenant/Заветът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: