Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 The Covenant/Заветът

Go down 
+42
Black Devil
mimencety_stz
juliana86
Мейси
krisi koeva
Ivanova92
pri955
in4eto7
blablablah
Aleks
sssss
maniaka12
mim4ity
GerryBass
harabelka
ajvi
banditkata23
gali68
hristozia_85
isi123
asahe
lica
Bella Karra
Elena Gilbert
insomnia163
mimssy_baby
guokowa
suprunova
valenceto
albenii
MissSixty
poli8009
wentlee
chirsi
selene
Искра
Nessie
Spunkk*Ransom
vmaniq4enata
Artemis
Alice Cullen
Peyton*
46 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
mim4ity

mim4ity


Брой мнения : 40
Join date : 06.06.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив, България

The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitimeПет 24 Юни 2011 - 21:53

Spunkk*Ransom написа:
Harry Potter can kiss my ass!
В една част от живота ми това беше девиза ми. Haha!
Anyway,страхотно филмче.Невероятен каст,саунд <3
Един от любимите ми филми като цяло.
+1 Bravo Bravo
Върнете се в началото Go down
maniaka12

maniaka12


Брой мнения : 172
Join date : 12.12.2010
Age : 26

The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitimeПет 24 Юни 2011 - 22:00

''Велик филм!!'' наистина? Мхм, гледах го и честно ? Изобщо не ме грабна. Да, главните герои са хубави. Да, саундрака е як. Според мен филма си беше чисто и просто филм. Нищо особенно. Нищо оникално. Толкова много фантастики съм гледала, че честно този не ме грабна с нещо кои знае калко различно. Май в наши дни режисиорите и сценаристите са набедили хората, че харесват само такъв типаж фантастика и като правят фантастика правят се едно и също. Сичко е по точки - никва промяна.
- главния герои се влюбва
- любовта се разраства
- разбираме, че има проблем
- лошия заловява момата и кани г.г. да доиде и да я спаси
- главния герои отива побеждава лошия спасява момата и сички заживели мирно и щастливо

Така е още от много отдавна. Жалко, но факт. [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
mim4ity

mim4ity


Брой мнения : 40
Join date : 06.06.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив, България

The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitimeСъб 25 Юни 2011 - 10:34

maniaka12 написа:
''Велик филм!!'' наистина? Мхм, гледах го и честно ? Изобщо не ме грабна. Да, главните герои са хубави. Да, саундрака е як. Според мен филма си беше чисто и просто филм. Нищо особенно. Нищо оникално. Толкова много фантастики съм гледала, че честно този не ме грабна с нещо кои знае калко различно. Май в наши дни режисиорите и сценаристите са набедили хората, че харесват само такъв типаж фантастика и като правят фантастика правят се едно и също. Сичко е по точки - никва промяна.
- главния герои се влюбва
- любовта се разраства
- разбираме, че има проблем
- лошия заловява момата и кани г.г. да доиде и да я спаси
- главния герои отива побеждава лошия спасява момата и сички заживели мирно и щастливо

Така е още от много отдавна. Жалко, но факт. [You must be registered and logged in to see this image.]
Да, ама повечето филми са с подобен, да не кажа еднакъв сюжет - главния се влюбва, появява се лошия (който, естествено е близък на главния), залавя главната и разбира се, главния убива лошия (или поне в повечето случай) и спасява главната. The End.
Едва ли в скоро време ще се появи нещо по различно като история.
Върнете се в началото Go down
sssss

sssss


Брой мнения : 32
Join date : 09.04.2011

The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitimeСъб 9 Юли 2011 - 21:41

Ако има втора част бих била много доволна
Върнете се в началото Go down
Aleks




Брой мнения : 46
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : София

The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitimeНед 10 Юли 2011 - 23:13

Мн готино филмче , за онова време в което излезе нямаше много такива ,иначе най-якото в целия филм за мен лично беше главния герой ,мисля че Кейлъб се казваше ако не се лъжа ,голям сладур In Love In Love In Love
Върнете се в началото Go down
blablablah




Брой мнения : 31
Join date : 18.08.2011

The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitimeЧет 18 Авг 2011 - 13:44

sssss написа:
Ако има втора част бих била много доволна

И аз ама май няма да направят. ;с
Върнете се в началото Go down
in4eto7

in4eto7


Брой мнения : 40
Join date : 15.12.2011
Age : 47

The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitimeПет 16 Дек 2011 - 4:28

Страхотно филмче най хубавото е че след напрегнатия сюжет на финала доброто отново победи cheers
Върнете се в началото Go down
pri955

pri955


Брой мнения : 40
Join date : 14.01.2012
Age : 28
Местожителство : София област

The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitimeСъб 14 Яну 2012 - 19:20

Гледала съм го 2-3 пъти Smile Много ми хареса,а актьорите са уникални In Love In Love In Love In Love
Върнете се в началото Go down
Ivanova92




Брой мнения : 42
Join date : 04.02.2012
Age : 32

The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 20:52

Много завладяващо и готино филмче . И актьорите и музиката абе всичко много ми харесва ! Bravo
Върнете се в началото Go down
krisi koeva




Брой мнения : 35
Join date : 03.04.2012
Age : 36
Местожителство : gabrovo

The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitimeЧет 5 Апр 2012 - 15:36

Страхотен филм!Гледала съм го десетки пъти /не преувеличавам/. Мога да продължавам да го гледам.
Върнете се в началото Go down
Мейси

Мейси


Брой мнения : 37
Join date : 08.05.2012
Age : 27
Местожителство : Русе

The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitimeСря 9 Май 2012 - 20:25

Скоро го гледах филмчето. Найстина едно от най-добрите в жанра фантастика. Много ми харса, препоръчвам го на всеки с по - богата фантазия и който обича такъв тип филми! ГЛЕДАЙТЕ!
Bravo
Върнете се в началото Go down
juliana86

juliana86


Брой мнения : 41
Join date : 15.07.2012
Age : 37
Местожителство : Белгия

The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitimeВто 17 Юли 2012 - 19:24

Обожавам този филм,гледала съм го повече от десет пъти и мога още толкова да го изгледам.А момчетата във филма са си просто мечта.
Върнете се в началото Go down
mimencety_stz




Брой мнения : 37
Join date : 29.07.2012

The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitimeПет 26 Окт 2012 - 19:35

Супер филм
Върнете се в началото Go down
Black Devil

Black Devil


Брой мнения : 42
Join date : 14.11.2010
Age : 29
Местожителство : Neverland

The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitimeВто 19 Мар 2013 - 20:16

suprunova написа:
Супер филмче и много добре подбрани актьори. :Р
+1
Един от любимите ми филми, найстина актьорите са страхотни, а и историята е интересна и не е банална.
Върнете се в началото Go down
AmericaSinger




Брой мнения : 19
Join date : 20.02.2014

The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitimeЧет 20 Фев 2014 - 19:59

Един много приятен ,тинейджърски , според мен филм . Допаднаха ми и актьорите .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Covenant/Заветът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Covenant/Заветът   The Covenant/Заветът - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Covenant/Заветът
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: