Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Remember Me / Не ме забравяй

Go down 
+60
bloom_f
monit0o2
kamity
nells97
nilgyun
nikivesy
Aleks
sssss
GerryBass
shadowkiss
maniaka12
ajvi
sevinch_ahmedova
rosali
maq94
gali68
krasi9mir
aLeXx
hristozia_85
julianna
vampireLife
magdalasf
Nightmare_Girl
nadiaali
minimal00
lica
Inkogniti22
silviya_borisso
kam22
dangerous95
chochii
koobten
maggy91
bebs_987
guokowa
raned
Tediii
lovee_
shaky_kn
albenii
papata
iv13
olga1994
kiki.96
morganvil_97
djuli
Todomodo
Alice Cullen
Chocolate
vampire_academy
wentlee
icedover
Caius's Huge Fan
selene
Cveti Ognqnova
Elune
Artemis
voice_of_heaven
Nessie
Peyton*
64 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitimeСъб 12 Юни 2010 - 18:43

[You must be registered and logged in to see this link.]
- Режисьор : Ален Култер
- В ролите : Робърт Патинсън, Емили де Равен, Пиърс Броснан, Руби Джеринс, Крис Купър, Лена Олин, Грегъри Жбара, Тейт Елингтън и други
- Държава : САЩ
- Година : 2010
- Времетраене : 113 минути
- Резюме : В романтичната драма "Не ме забравяй" Робърт Патинсън се превъплъщава в буйния младеж от Ню Йорк Тейлър.
Отношенията с баща му (Пиърс Броснан) са доста обтегнати, откакто трагедия е връхлетяла семейството им. Тейлър не предполага, че някой би разбрал през какво минава, докато не среща Али (Емили де Равин).
Любовта е последното нещо, за което той мисли, но Али успява да излекува духа му по необикновен начин и да го накара да се влюби. С нейна помощ Тейлър започва да преоткрива щастието и смисъла на живота си.
Скоро обаче са разкрити тайни около събралите ги обстоятелствата, които заплашват връзката им.
"Не ме забравяй" е история за силата на любовта и семейството, която ни учи да живеем със страст и да ценим всеки ден от живота си... Участват още носителят на "Оскар" Крис Купър и номинираната за "Оскар" Лена Олин.

Е, какво мислите за филма?
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitimeСъб 12 Юни 2010 - 19:56

Отначало бях с голямо предубеждение за него (главно заради Робърт ;д), но реших,че няма да загубя кой знае какво ако го гледам.. И се оказах права.
Филмът е хубаво направен, актьорската игра е на ниво и даже се изнанадах, че Патисънчо се справи толкова добре.. даже и малко го харесах..
Когато дойде краят на филма и когато видях последните моменти, направо ми идваше да ревна.. Наистина не очаквах нещо такова..
Филмът представя обикновените връзки в разбитите семейства и как любовта действително може да промени обстоятелствата и характерите.
Според мен си заслужава двата часа и ако краят не беше такъв бихго гледала още много пъти.. Като се замисля даже може би "ди енда" ще ме накара са си го пусна отново!
Върнете се в началото Go down
voice_of_heaven




Брой мнения : 542
Join date : 27.06.2009
Age : 30
Местожителство : плевен

Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitimeНед 13 Юни 2010 - 10:38

E ама ако не бях аз ... 8) Haha! бъзикам се... Wink
Та, филма ми остави приятни впечатления, хареса ми че са избрали точно него да участва в такъв сериозен и реалистично представен филм. Както винаги, когато тръгна да целува героинята, така трепнах, винаги на такива моменти си играе ролята перфектно. Голям е целувач, хихи. Haha!
Само едно не можах да разбера, защ0 използваха такава пагубна дата и място за края на филма, пр0сто като видях и не можах да повярвам, че точно тази дата и точно това събитие се случва пред очите ми, интерпретирано за филма... Nooo way!
Та като цяло, хубава драма, с мн0го смисъл, и добра актьорска игра. :]]
Върнете се в началото Go down
Artemis

Artemis


Брой мнения : 1494
Join date : 19.06.2009
Местожителство : Rainbow Country

Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitimeНед 13 Юни 2010 - 10:59

Хареса ми! Отново бих го гледала, въпреки края. Който наистина беше шокиращ. На момента, в който гледаше през прозореца в кабинета на баща си, точно тогава, когато се видя в коя сграда е, ми стана толкова гадно, ужасно. Самата мисъл, че след няколко мига той ще бъде мъртъв просто ме съсипа, много гадно чувство. То си е ясно, че Роб е жив де, но се замислих, за всички тея хора. В единия момент ей така си гледат през прозореца, а в следващия - мъртви, няма ги, край. И всички те са имали живот, не е било честно да им ги отнемат. Отново убити хора, заради политически истории.
А пък и Патинсън добре си изигра ролята, признавам, има чар и ми хареса. Като voice_of_heaven и аз настръхвах на по-интимните моменти. Чак на края разбрах защо филма се казва Remember me.
Хубаво послание има филма. Пак казвам, бих го гледала отново. Smile
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitimeПет 18 Юни 2010 - 14:18

Преди два дена го гледах този филм - определено останах впечетлена.
Бях скептично настроена за него и очаквах нещо по-обикновено и елементарно.
Но сюжетът ми хареса, много. Самата история ме трогна и ми допадна. Актьорският състав също е добре подбран, по мое мнение.
Аз лично харесвам Робърт Патинсън и смятам, че тази роля му пасва идеално. Играе я с лекота и без затруднение.
Дори ми е по-лесно да си го представя като такъв младеж, от колкото като изкусително, пленителен вампир.
Краят на филма въобще не беше този, който очаквах. Дори смело мога да кажа, че ме просълзи.
Много добре е замислено това с 11 септември 2001 и срутването на кулите-близнаци.
Това събитие, видяно на филма, събуди у мен спомени от тогава, а за мен беше голям шок, макар да бях малка.
Мисля, че са направили стойностен и запомнящ се филм. Напоследък рядко ми се случва да гледам някой хубав филм, направен близките години.
Може би просто не олучвам, не знам. Но този ме впечетли и остави отпечатък в мен.
Върнете се в началото Go down
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitimeСъб 19 Юни 2010 - 12:17

Страшно тъжен , богат на действия и добре режисиран Sad Страшно ме впечатли , но аз пък си падам особено по драми
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitimeЧет 24 Юни 2010 - 16:08

Имам един въпрос към всички, гледали филма:
По какъв начин според вас умира Тейлър?
С една моя приятелка обсъждахме филма и тя каза, че като го е гледала и си е помислила, че той се е обесил. Според мен обаче той умира при срутването на кулите-близнаци(11.09.2001г.)
Какво мислите вие?


Съжалявам, ако мнението ми е флууд!
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitimeЧет 24 Юни 2010 - 16:15

Elune написа:
Имам един въпрос към всички, гледали филма:
По какъв начин според вас умира Тейлър?
С една моя приятелка обсъждахме филма и тя каза, че като го е гледала и си е помислила, че той се е обесил. Според мен обаче той умира при срутването на кулите-близнаци(11.09.2001г.)
Какво мислите вие?


Съжалявам, ако мнението ми е флууд!

И от цялата идея на филма и посланието му, вие решихте, че Тейлър се е обесил?! ;ддд....
Върнете се в началото Go down
selene




Брой мнения : 24
Join date : 01.06.2010
Age : 34
Местожителство : In Hell

Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitimeЧет 24 Юни 2010 - 17:04

Хареса ми ! Определено бих го гледала отново, но краят на филма не ми допадна особенно Sad Не исках да свърши така.
Върнете се в началото Go down
Caius's Huge Fan

Caius's Huge Fan


Брой мнения : 119
Join date : 04.09.2009
Age : 26
Местожителство : h3aveN...

Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitimeПет 2 Юли 2010 - 13:31

Уж драми не харесвам, пък... ВЕЛИК ФИЛМ!!!
lol!
Върнете се в началото Go down
icedover

icedover


Брой мнения : 107
Join date : 14.06.2010
Age : 32
Местожителство : With Trees

Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitimeПет 2 Юли 2010 - 13:35

На мен лично не ми хареса.. адски скучно ми беше
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1437441209&ref=name#!
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitimeНед 25 Юли 2010 - 1:16

Гледах филма и ми хареса. Тъжна история. Всеки по свой си начин се справяше със загубата. И тъкмо когато всичко сякаш се нареди и бам, Тейлър и той загина... Обаче полицая наистина изглеждаше притеснен накрая. И да ви кажа - от началото почти до самия край на филма се чудех защо историята се развива преди десетина години. Едва когато видях датата и като показаха Тейлър на прозореца на Кулата, и ми стана ясно. Аз се сещам много добре за този ден, защото стояхме в кафенето на Ректората и гледахме новините, никой не бързаше да отива на лекции, дори преподавателите се бяха струпали там. Роб си изигра ролята много добре, Емили също, Пиърс Броснън леко ме разочарова, защото съм виждала много по-добри негови изпълнения. Но най ми хареса как момиченцето изигра сестрата на Тейлър - страхотно хлапе. Може да се гледа и повече от един път.
Върнете се в началото Go down
vampire_academy

vampire_academy


Брой мнения : 22
Join date : 10.07.2010
Age : 29
Местожителство : На Края На Света

Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitimeНед 25 Юли 2010 - 2:10

Яд ме е ,че атентаторите убиха Роб o.O Haha! , но филма ме кефи In Love
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitimeПон 13 Сеп 2010 - 0:33

има спойлери.

Да, Тайлър умира при срутването на кулите.
Защо да се е обесил, той беше толкова щастлив накрая...

Това определено ми е един от най-любимите филми.
Много тъжен и адски въздействащ.
И, бту, ме ограмоти що годе хД защото по принцип аз от политика, атентати, войни не разбирам.
Ама май доста съм се вживяла, в събота колкото пъти си пусна новините, толкова пъти съм на ръба да се разплача :х

А Роб беше страхотен в ролята си <3
Историята ми допадна, да.
Краят беше... адски <3
Просто като го гледам не мога да не се разплача.
Пилея носни кърпички на поразия Haha!
И думите на Тайлър накрая, просто... уоу.
I'm speechless, yup.


Последната промяна е направена от Chocolate на Съб 22 Яну 2011 - 0:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitimeПон 13 Сеп 2010 - 13:15

Спойлери?!?!? Да обяснявам ли как се маркират?!?!?

Изразявала съм мнение за филма в друга тема, хареса ми много. Неочаквано много. Ролята на Роб му подхождаше чудесно, краят беше неочакван, въобще, хареса ми много. Не ми се вярва да го гледам втори път, но филмът ме впечатли.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Remember Me / Не ме забравяй Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Remember Me / Не ме забравяй
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: