Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Remember Me / Не ме забравяй

Go down 
+60
bloom_f
monit0o2
kamity
nells97
nilgyun
nikivesy
Aleks
sssss
GerryBass
shadowkiss
maniaka12
ajvi
sevinch_ahmedova
rosali
maq94
gali68
krasi9mir
aLeXx
hristozia_85
julianna
vampireLife
magdalasf
Nightmare_Girl
nadiaali
minimal00
lica
Inkogniti22
silviya_borisso
kam22
dangerous95
chochii
koobten
maggy91
bebs_987
guokowa
raned
Tediii
lovee_
shaky_kn
albenii
papata
iv13
olga1994
kiki.96
morganvil_97
djuli
Todomodo
Alice Cullen
Chocolate
vampire_academy
wentlee
icedover
Caius's Huge Fan
selene
Cveti Ognqnova
Elune
Artemis
voice_of_heaven
Nessie
Peyton*
64 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
krasi9mir




Брой мнения : 16
Join date : 20.08.2010
Age : 42
Местожителство : sofia

Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitimeПон 9 Май 2011 - 11:03

Интересен филм, много ми хареса. Bravo
Върнете се в началото Go down
gali68




Брой мнения : 42
Join date : 28.09.2010

Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitimeЧет 12 Май 2011 - 17:08

И на мен много ми хареса. А финалът беше много силен.
Върнете се в началото Go down
maq94

maq94


Брой мнения : 33
Join date : 25.06.2010
Age : 29
Местожителство : Сливен/Нова Загора

Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitimeПон 16 Май 2011 - 17:02

Филма е много добър и крие много чувства според мен.Края макар да е тъжен е и щастлив.
Върнете се в началото Go down
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitimeПон 30 Май 2011 - 22:07

От начало бях малко скептично настроена спрямо филмчето, но след първите пет минути... In Love In Love In Love направо го заобичах excited Страхотен е!! Bravo Bravo
Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
sevinch_ahmedova




Брой мнения : 46
Join date : 01.06.2011
Age : 41
Местожителство : Tutrakan

Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: не ме забраяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitimeЧет 2 Юни 2011 - 22:15

Гледах филма и ми хареса. Особено ми допадна отношението на героя на Патисън км малката му сестричка. А на края когато стана ясно че е жертва на атентатите срещу двете кули се разплаках!
Върнете се в началото Go down
ajvi

ajvi


Брой мнения : 43
Join date : 12.07.2010
Age : 32
Местожителство : sf

Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitimeСря 15 Юни 2011 - 21:23

Много хубав филм,нямам думи.
Върнете се в началото Go down
maniaka12

maniaka12


Брой мнения : 172
Join date : 12.12.2010
Age : 26

Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitimeНед 19 Юни 2011 - 17:20

Мнооого хубав филм!!! [You must be registered and logged in to see this image.] Гледала съм го няколко пъти и всеки път проронвам по някоя и друга сълза. Sad Кара те да се замислиш за доста неща, а и е доста чуствен с което предизвика доста големи овации от към публика. Филмчето е хубаво, а играта на Робърт Патинсън си заслужава да се гледа.


Последната промяна е направена от maniaka12 на Пет 24 Юни 2011 - 18:15; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
shadowkiss

shadowkiss


Брой мнения : 44
Join date : 13.06.2011

Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitimeСря 22 Юни 2011 - 19:05

Невероятен филм.Няма 2ри като него този филм мога да го гледам милион пъти и да не ми омръзне.
Върнете се в началото Go down
GerryBass

GerryBass


Брой мнения : 52
Join date : 24.06.2011

Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitimeПет 24 Юни 2011 - 11:19

Прекрасен филм, невероятни актьори Bravo
Върнете се в началото Go down
sssss

sssss


Брой мнения : 32
Join date : 09.04.2011

Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitimeСъб 9 Юли 2011 - 21:35


Като цяло, хубава драма, с много смисъл, и добра актьорска игра. ]
Върнете се в началото Go down
Aleks




Брой мнения : 46
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : София

Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitimeНед 10 Юли 2011 - 23:09

ООО страхотен филм наистина Smile а края наистина ме изненада много , добре беше вплетена любовната история,неразбирателствата с бащата ,отношенията брат сестра, с една дума животът на едни обикновени хора с техните проблеми,радости с огромната трагедия от 11 септември,показвайки как за миг се преобръщат животи ,определено мн смисъл и то даден с една единствена последна сценаSmileДоста ми хареса да Smile))
Върнете се в началото Go down
nikivesy




Брой мнения : 45
Join date : 18.05.2011

Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 17:56

Просто книгите на Никълъс Спаркс са много силни и когато и са изиграни от добри актьори няма как резултатът да не е перфектен както в случая.
Върнете се в началото Go down
nilgyun

nilgyun


Брой мнения : 58
Join date : 03.07.2010
Age : 41
Местожителство : Варна

Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitimeВто 9 Авг 2011 - 11:15

Много добре направен! [You must be registered and logged in to see this image.]
Робърт и Емили са невероятни, много добра игра и от двата. Просто нямам забележки!
Върнете се в началото Go down
nells97

nells97


Брой мнения : 35
Join date : 12.08.2011
Age : 27
Местожителство : Русе

Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitimeСъб 13 Авг 2011 - 9:44

Тези филми са много хубави, защото в тях има смисъл.
Върнете се в началото Go down
kamity

kamity


Брой мнения : 40
Join date : 04.09.2011
Age : 27
Местожителство : софия

Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitimeНед 1 Яну 2012 - 19:08

Гледах филма най-вече,защото тогава бях фенка на Робърт.Филмът беше добър ,но края не ми хареса Smile.И все пак определено си заслужава да се гледа...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Remember Me / Не ме забравяй   Remember Me / Не ме забравяй - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Remember Me / Не ме забравяй
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: